Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


141 odpowiedzi w tym temacie

#141 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 luty 2020 - 20:55

Ja mam i pryskam różnymi wynalazkami, chyba siegne po parownice. Jestem pogryziona na maksa. Mąż też. W pracy wstyd, bo pluskwa wypadła z dawno nie noszonego czystego ciucha na stół. Szybko zabiłam. Nikt nie widział. Walczymy od roku i nic. Mamy mega dużo różnych przedmiotów i nie stać nas na ekipę specjalistów. One u nas mogą być wszędzie.#142 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 08 luty 2020 - 17:32

 

Ja mam i pryskam różnymi wynalazkami, chyba siegne po parownice. Jestem pogryziona na maksa. Mąż też. W pracy wstyd, bo pluskwa wypadła z dawno nie noszonego czystego ciucha na stół. Szybko zabiłam. Nikt nie widział. Walczymy od roku i nic. Mamy mega dużo różnych przedmiotów i nie stać nas na ekipę specjalistów. One u nas mogą być wszędzie.

 

Spróbujcie spać w jednym miejscu  , w łóżku które ma tylko nogi stykające z ziemią , drewniane , tak żeby pluskwa dała rady wspinać. Każda noga owinięta lepem na muchy. Pluskwy was znajda , nie trzeba szukać .Samo łóżko oczyścić z pluskiew najlepiej środkiem z naturalna permetryną, tak  jak materac.Pościel i ciuchy w których się spi , codziennie do prania w 60C.Resztę trzeba trzymac w plastikowych workach , dopóki nie pozbędziecie się dziadostwa.Żeby pozbyć sie bez prania , worki najlepiej wymrozić w dużej zamrażarce skrzyniowej 300l , z temp. ustawioną -29 i więcej.Moim zdaniem w takich warunkach 3 dni wystarczy , bo giną poniżej -25 natychmiast.Materac albo nowy , albo szczelny pokrowiec , albo szczelnie owinąc streczem .Można pod nogi łózka wstawić specjalne lepy z pułapek na pluskwy. Do wypłaszania mozna użyc srodek roślinny One Shot firmy Monagro. Należy oczyszczanie ponowić po 2tyg. bo jest po takim okresie wylęg z jaj.Jak nie będziecie nic robic , to was zezra , albo wykończą psychicznie.Jak są jakieś pytania , podpowiem.To diabelstwo jest uodpornione na chemię . U mnie były 2 zamgławiania ULV zestawem 4 srodków ze zmiana na inne i nic. Więc wzięłem sprawy w swoje ręce.

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych