Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kino plener do kitu

20 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Saturnin~

~Saturnin~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2019 - 22:09

Do godziny 17 cisza na placu. Nic nie było do ostatniej chwili wiadome. Potem zaczęli rozkładać. Garstka ludzi a film ogólnie dziadostwo. Jeden wielki mentlik. Szkoda słów wydanej przez MDK kasy. A po drugiej stronie stali bywalcy rynku z butelkami w ręku i obchrechtanymi dookoła ławek plamami. No Maków onlajn pewnie wstawi zdjęć z 40 z ujęć dookoła publiczności. Jeden wielki pic. Lepiej sobie pospacerować z psem wolę niż takie dziadostwo oglądać. Transmisję prowadziła też moja koleżanka Beata W.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2019 - 23:11

Do godziny 17 cisza na placu. Nic nie było do ostatniej chwili wiadome. Potem zaczęli rozkładać. Garstka ludzi a film ogólnie dziadostwo. Jeden wielki mentlik. Szkoda słów wydanej przez MDK kasy. A po drugiej stronie stali bywalcy rynku z butelkami w ręku i obchrechtanymi dookoła ławek plamami. No Maków onlajn pewnie wstawi zdjęć z 40 z ujęć dookoła publiczności. Jeden wielki pic. Lepiej sobie pospacerować z psem wolę niż takie dziadostwo oglądać. Transmisję prowadziła też moja koleżanka Beata W.

Ile wydano na tę "atrakcję"?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2019 - 23:26

Niecałe 15.000  

#4 ~Statek~

~Statek~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2019 - 00:28

Żałosny jestes autorze

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2019 - 03:48

Brawo! Czy to już w ramach obchodów jubileuszu taki pomysł? Dobra motywacja dla ewent. sponsorów.

#6 ~Makowianin~

~Makowianin~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2019 - 11:47

Autorze postu, sam sobie przeczysz patrząc na Twojego Facebooka

#7 ~Saturnin~

~Saturnin~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2019 - 12:05

Bujaj się frajerzye i pilnuj swoich spraw

#8 ~Saturnin~

~Saturnin~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2019 - 12:15

Bo ja tak na początku napisałem bo myślałem że kina plenerowego nie będzie A jednak było. Zresztą byłem tego dnia nawalony ale już panią dyrektor przeprosiłem

#9 ~chodzik~

~chodzik~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2019 - 12:23

Saturnin pisz zawsze na trzeźwo! A przy okazji napisz co zrobiłeś pozytywnego dla miasta, bo do krytyki jesteś pierwszy. 

#10 ~Saturnin~

~Saturnin~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2019 - 16:03

Robię same pożyteczne rzeczy i po moich info o zaniedbaniach zawsze jest reakcja władz. Niech żyje nasza fontanna i browar. Ja się za wszystko wezmnę bo porządek musi być. Pani Lidio nie damy się. Całusy dla moich oponentów. Zapraszam do polubienia naszej fontanny na Facebooku

#11 ~Saturnin~

~Saturnin~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2019 - 16:05

A od robienia pożytecznych rzeczy dla miasta są radni którzy biorą diety a niewiele potrafią zdziałać. Wstyd

#12 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2019 - 09:44

Chcesz wylewać JAD i wszystko/wszystkich krytykować???? Najpierw spójrz w lustro

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2019 - 16:45

Sam spójrz. Kto bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem

#14 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2019 - 20:35

Kogo ty cytujesz?

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2019 - 21:34

Cytuję cytata

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2019 - 21:35

Cytuję cytata

#17 ~Makowianin~

~Makowianin~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2019 - 13:24

Witam Saturnina i jego popleczników. Z obserwacji moich wynika, że najwięcej u nas jest krytykantów wszystkiego, którzy nic w życiu nie osiągnęli i nic dobrego najczęściej nie zrobili. Wszyscy się znamy w tym mieście i widzę, że przypadek krytyka Saturnina nie jest żadnym wyjątkiem. Szkoda, bo zamiast siedzieć ciągle w Internecie mógłby w  końcu pokazać, co jest wart. Pisać głupoty w Internecie każdy potrafi. A może się mylę, może masz jakieś osiągnięcia w chociażby czynieniu dobra dla tego miasta lub jego mieszkańców? Słyszałem, że jak zaczęto Ciebie krytykować za idiotyczne wpisy, to się obraziłeś i stwierdziłeś, że makowskie społeczeństwo to ..... Nie będę tu cytował tego, co słyszałem. Zauważyć tylko chciałem, że Ty sam Saturninie jesteś cząstką tej społeczności. Nawet przestępcy chcą być traktowani po ludzku, a tu tylko ktoś na Ciepie coś napisał i już takie wypowiedzi. No kochaniutki, wychodzi chyba brak zwyczajnej kultury osobistej. A na przykład niech na tym forum albo na tej Naszej Fontannie napisze dlaczego parę ładnych lat temu pośpiesznie uciekał nasz dzielny Saturnin z Makowa. Niech opisze wszystko jak było, tylko prawdę, a potem niech powie: "Ja robię tylko pożyteczne rzeczy".-  Uważam, że jeśli już ktoś się zabiera za krytykę kogoś, to sam powinien być uczciwy wobec innych i powinien brać pełną odpowiedzialność za to co pisze publicznie. A w tym wypadku to wydaje mi się, że to chyba  jakaś dziecinada i zabawa w jakiegoś dziennikarza, czy co .... sam nie wiem. Pozdrawiam Saturnina i proszę, więcej kultury, bo sam siebie opluwasz i już nawet nie po piwie, które bardzo podobno lubisz. Trochę to wszystko przypomina mi tą sytuację i tego pana z KODu. Też chciał krytykować, robić nawet chyba karierę i w końcu wyszło szydło z worka. 

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2019 - 19:04

A ty się kuźwa tabletek jakich nałykał czy co ? Mózg zaczął parować ?

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2019 - 12:25

Te Makowianin od siedmiu boleści, przecież z Makowa tyle osób już pouciekało. To tylko się ciesz wszarzu że ktoś chciał tu wrócić i robić publiczną robotę. Łyso Ci się zrobiło ? Po co szczujesz gnido jak nie masz racji ? Satek nigdy nie uciekał. Jak gdzieś jechał to tylko za pracą i taka jest odpowiedź. A jak ktoś pisze głupoty to zawsze mu się odpisuje ripostą. Bo na deb***izm nie ma lekarstwa. A ty pilnuj swego życia. A że Ci się ono nie poukładało to nie moja wina. Tyle i tylko tyle w temacie. I nie zarzucaj mi nieuczciwości bo to nie fer

#20 ~marcin~

~marcin~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2019 - 05:46

Witam Saturnina i jego popleczników. Z obserwacji moich wynika, że najwięcej u nas jest krytykantów wszystkiego, którzy nic w życiu nie osiągnęli i nic dobrego najczęściej nie zrobili. Wszyscy się znamy w tym mieście i widzę, że przypadek krytyka Saturnina nie jest żadnym wyjątkiem. Szkoda, bo zamiast siedzieć ciągle w Internecie mógłby w  końcu pokazać, co jest wart. Pisać głupoty w Internecie każdy potrafi. A może się mylę, może masz jakieś osiągnięcia w chociażby czynieniu dobra dla tego miasta lub jego mieszkańców? Słyszałem, że jak zaczęto Ciebie krytykować za idiotyczne wpisy, to się obraziłeś i stwierdziłeś, że makowskie społeczeństwo to ..... Nie będę tu cytował tego, co słyszałem. Zauważyć tylko chciałem, że Ty sam Saturninie jesteś cząstką tej społeczności. Nawet przestępcy chcą być traktowani po ludzku, a tu tylko ktoś na Ciepie coś napisał i już takie wypowiedzi. No kochaniutki, wychodzi chyba brak zwyczajnej kultury osobistej. A na przykład niech na tym forum albo na tej Naszej Fontannie napisze dlaczego parę ładnych lat temu pośpiesznie uciekał nasz dzielny Saturnin z Makowa. Niech opisze wszystko jak było, tylko prawdę, a potem niech powie: "Ja robię tylko pożyteczne rzeczy".-  Uważam, że jeśli już ktoś się zabiera za krytykę kogoś, to sam powinien być uczciwy wobec innych i powinien brać pełną odpowiedzialność za to co pisze publicznie. A w tym wypadku to wydaje mi się, że to chyba  jakaś dziecinada i zabawa w jakiegoś dziennikarza, czy co .... sam nie wiem. Pozdrawiam Saturnina i proszę, więcej kultury, bo sam siebie opluwasz i już nawet nie po piwie, które bardzo podobno lubisz. Trochę to wszystko przypomina mi tą sytuację i tego pana z KODu. Też chciał krytykować, robić nawet chyba karierę i w końcu wyszło szydło z worka. 

Zapal sobie znicz - poczujesz się lepiej.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych