Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kino plener do kitu

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Saturnin~

~Saturnin~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2019 - 22:09

Do godziny 17 cisza na placu. Nic nie było do ostatniej chwili wiadome. Potem zaczęli rozkładać. Garstka ludzi a film ogólnie dziadostwo. Jeden wielki mentlik. Szkoda słów wydanej przez MDK kasy. A po drugiej stronie stali bywalcy rynku z butelkami w ręku i obchrechtanymi dookoła ławek plamami. No Maków onlajn pewnie wstawi zdjęć z 40 z ujęć dookoła publiczności. Jeden wielki pic. Lepiej sobie pospacerować z psem wolę niż takie dziadostwo oglądać. Transmisję prowadziła też moja koleżanka Beata W.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2019 - 23:11

Do godziny 17 cisza na placu. Nic nie było do ostatniej chwili wiadome. Potem zaczęli rozkładać. Garstka ludzi a film ogólnie dziadostwo. Jeden wielki mentlik. Szkoda słów wydanej przez MDK kasy. A po drugiej stronie stali bywalcy rynku z butelkami w ręku i obchrechtanymi dookoła ławek plamami. No Maków onlajn pewnie wstawi zdjęć z 40 z ujęć dookoła publiczności. Jeden wielki pic. Lepiej sobie pospacerować z psem wolę niż takie dziadostwo oglądać. Transmisję prowadziła też moja koleżanka Beata W.

Ile wydano na tę "atrakcję"?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2019 - 23:26

Niecałe 15.000  

#4 ~Statek~

~Statek~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2019 - 00:28

Żałosny jestes autorze

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2019 - 03:48

Brawo! Czy to już w ramach obchodów jubileuszu taki pomysł? Dobra motywacja dla ewent. sponsorów.

#6 ~Makowianin~

~Makowianin~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2019 - 11:47

Autorze postu, sam sobie przeczysz patrząc na Twojego Facebooka

#7 ~Saturnin~

~Saturnin~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2019 - 12:05

Bujaj się frajerzye i pilnuj swoich spraw

#8 ~Saturnin~

~Saturnin~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2019 - 12:15

Bo ja tak na początku napisałem bo myślałem że kina plenerowego nie będzie A jednak było. Zresztą byłem tego dnia nawalony ale już panią dyrektor przeprosiłem

#9 ~chodzik~

~chodzik~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2019 - 12:23

Saturnin pisz zawsze na trzeźwo! A przy okazji napisz co zrobiłeś pozytywnego dla miasta, bo do krytyki jesteś pierwszy. 

#10 ~Saturnin~

~Saturnin~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2019 - 16:03

Robię same pożyteczne rzeczy i po moich info o zaniedbaniach zawsze jest reakcja władz. Niech żyje nasza fontanna i browar. Ja się za wszystko wezmnę bo porządek musi być. Pani Lidio nie damy się. Całusy dla moich oponentów. Zapraszam do polubienia naszej fontanny na Facebooku

#11 ~Saturnin~

~Saturnin~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2019 - 16:05

A od robienia pożytecznych rzeczy dla miasta są radni którzy biorą diety a niewiele potrafią zdziałać. Wstyd

#12 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2019 - 09:44

Chcesz wylewać JAD i wszystko/wszystkich krytykować???? Najpierw spójrz w lustro

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2019 - 16:45

Sam spójrz. Kto bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem

#14 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2019 - 20:35

Kogo ty cytujesz?

#15 ~Gość~

~Gość~