Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

kierowcy!

Przepisy rondo światła

48 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~EASY RIDER~

~EASY RIDER~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2019 - 13:35

To co się dzieje na Makowskich drogach od godziny 8 do 17 woła o pomstę do najwyższego komendanta!

Grzechy główne kierujących: 

1. Brak znajomości podstawowych przepisów:

a) wymuszanie pierwszeństwa na skrzyżowaniach równorzędnych, których w Makowie jest dosyć     dużo i są słabo oznakowane.

d) dużo kierowców nie potrafi prawidło wykonać skrętu w lewo na skrzyżowaniu, nie wjeżdżają na skrzyżowanie i blokują jadących prosto, częsta sytuacja przy ogólniaku.

2. wjeżdżanie na skrzyżowanie na czerwonym świetle, to już tradycja głównego skrzyżowania przy MDKu. (dzisiaj rekord widziałem pięć samochodów podczas jednej zmiany!)

3.parkowanie gdzie wygodnie na skrzyżowaniach, przy wysepkach na przejściach.

4. Wymuszanie podczas włączania się do ruchu. (niektórzy to nawet lusterek nie ustawiają). 

Jeżeli ktoś ma podobne spostrzeżenia zapraszam do zabrania głosu.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2019 - 13:44

Ja nie uważam aby było inaczej niż gdziekolwiek indziej. Wesołych świąt :) i bądźmy dla siebie życzliwsi.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2019 - 13:58

Ja nie uważam aby było inaczej niż gdziekolwiek indziej. Wesołych świąt :) i bądźmy dla siebie życzliwsi.

Ja uważam, że to tylko w Makowie tylu tłuków jeździ, kiedyś było podobnie w Ostrołęce i Ciechanowie, ale teraz jest dużo lepiej mniej na tamtejszych drogach dziadków w kapeluszach (bo za dużo świateł i samochodów)  , a i kobiety lepiej zaczęły jeździć oczywiście o ile nie są zajęte rozmową podczas jazdy. Teraz te dziadki w kapeluszach przyjeżdżają do Makowa i myślą, że dalej furmanki jeżdżą :D  

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2019 - 14:02

widzę, że promieniujesz życzliwością

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2019 - 14:15

Niedawno nagrałem filmik jak służbówka PZU jedzie pod prąd na rondzie... Maków to stan umysłu :P

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2019 - 14:17

Magia Świat przepaja ludziskami

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2019 - 14:17

widzę, że promieniujesz życzliwością

Tu chodzi o bezpieczeństwo, a nie życzliwość.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2019 - 14:22

życzliwość nie nerwy zwiększa bezpieczną jazdę

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2019 - 14:35

życzliwość nie nerwy zwiększa bezpieczną jazdę

Logika i szacunek do przepisów, a życzliwość to rzecz drugorzędna w tym przypadku. Czym jest nawet nieświadome stwarzanie zagrożenia dla życia i zdrowia innych? Skrzywdzisz kogoś na drodze nie daj Boże zabijesz... i co pójdziesz życzliwie przeprosisz jego rodzinę? 

Prawdopodobnie jesteś kobietą co by wyjaśniało brak logiki w tym temacie.  Zdrowych i Wesołych Świąt życzę.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2019 - 14:40

Owszem, kobietą i w dodatku blondynką. Ja również życzę radosnych świąt i fajnych prezentów od Mikołaja.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2019 - 14:48

Owszem, kobietą i w dodatku blondynką. Ja również życzę radosnych świąt i fajnych prezentów od Mikołaja.

Już jestem w takim wieku, że to raczej ja jestem Mikołajem ;)  Pozdrawiam.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2019 - 14:53

Ja też, ale zawsze i ja cos dostanę :D

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2019 - 23:50

Już jestem w takim wieku, że to raczej ja jestem Mikołajem ;)  Pozdrawiam.

no fajnie widać, że jesteś tak naprawdę samotna, szukasz wszędzie kontaktu... zabierasz głos w tematach o których nie masz bladego pojęcia..., a może dlatego jesteś sam...... 

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2019 - 10:11

no fajnie widać, że jesteś tak naprawdę samotna, szukasz wszędzie kontaktu... zabierasz głos w tematach o których nie masz bladego pojęcia..., a może dlatego jesteś sam...... 

No i co w tym dziwnego, ze ktos potrzebuje kontaktu, rozmowy a internet to umożliwia samotnym?

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2019 - 12:15

Spasione wieprze z mercedesów na WMA są zwolnieni z włączania kierunkowskazów bo to uwłacza ich godności.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2019 - 20:45

Powinni zlikwidować połowę przejść bo to chore żeby co 30 metrów na drodze krajowej było przejście, dlatego się korkuje wystarczą trzy tiry od strony Różana dojeżdżają do świateł dwa ruszają na zielonym trzeci musi przepuścić pieszych na przejściu przy cukierni zanim ruszy ma już czerwone, a zanim rząd samochodów, czy ktoś kto wymyślił tyle przejść siedział kiedykolwiek za kierownicą?

#17 ~Siofer~

~Siofer~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2019 - 20:53

Niedawno jakiś cham z pomarańczowego jeepa wymusił mi pierwszeństwo przy starym kościele jak go strąbiłem to zaczął łapami wymachiwać i coś tam się pluć co za cymbał podejrzewam, że przynajmniej połowa makowskich sioferów niema bladego pojęcia, że jest tam skrzyżowanie równorzędne i jak ktoś by na "stłuczkę" chciał pokombinować to polecam skrzyżowanie przy starym kościele.

#18 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2019 - 21:34

No i trudno się dziwić, że tak to wygląda jak mistrzowie z forum dziadków, wieprzów i chamów widzą w innych kierowcach. No i pomysły na reorganizację ruchu super. Zwłaszcza likwidacja przejść w rynku...

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2019 - 21:50

No i trudno się dziwić, że tak to wygląda jak mistrzowie z forum dziadków, wieprzów i chamów widzą w innych kierowcach. No i pomysły na reorganizację ruchu super. Zwłaszcza likwidacja przejść w rynku...

No tak bezpieczeństwo to pryszcz najważniejsza uprzejmość. Gratuluję rzadkiej w tych czasach umiejętności wyciągania wniosków. 

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2019 - 21:55

Przede wszystkim to Policja powinna trochę się wziąć za tych sioferów bo w okolicznych powiatach uchodzimy za fatalnych kierowców. Co świetnie było widać po niedawnym wypadku na pasach w Pułtusku.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Przepisy, rondo, światła

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych