Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Janek mówi

47 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2019 - 12:22

Taki komentarz ukazał się na internetowej stronie "makow onli"

Janek mówi

Dziś podali wyniki kto i z jakim wykształceniem głosuje na PIS. Osoby po podstawówce i gimnazjum, oraz zawodówka czyli ciemnogród kupiony za kasę.

Odpowiadam ci Janku. Głosowali, bo w przeciwieństwie do takich tuskomatołów jak ty, PiS tymi ludźmi nie gardzi. Będziecie przegrywali dotąd, dopóki tego nie zrozumiecie.

Amen. Brawo PiS. Makowskie komuchy i ich dzieci rozpaczają na facebook-u, że po raz kolejny wygrało PiS. Muszę was zmartwić - kolejne wybory i będzie tak samo.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2019 - 12:25

Taki komentarz ukazał się na internetowej stronie "makow onli"

Janek mówi

Dziś podali wyniki kto i z jakim wykształceniem głosuje na PIS. Osoby po podstawówce i gimnazjum, oraz zawodówka czyli ciemnogród kupiony za kasę.

Odpowiadam ci Janku. Głosowali, bo w przeciwieństwie do takich tuskomatołów jak ty, PiS tymi ludźmi nie gardzi. Będziecie przegrywali dotąd, dopóki tego nie zrozumiecie.

Amen. Brawo PiS. Makowskie komuchy i ich dzieci rozpaczają na facebook-u, że po raz kolejny wygrało PiS. Muszę was zmartwić - kolejne wybory i będzie tak samo.

My komuchy mamy się bardzo dobrze. Niech żyje tow. Jarosław

#3 ~mati~

~mati~
  • Goście

Napisano 15 październik 2019 - 15:29

Brawo Pis.
Trzęsą porami wyłudzacze VAT-u i nie tylko.

#4 ~PIS~

~PIS~
  • Goście

Napisano 18 październik 2019 - 17:25

tow JjaroslawPOZDRAWIAM

#5 ~PIS~

~PIS~
  • Goście

Napisano 22 październik 2019 - 20:37

Brawo pis

#6 ~jaro~

~jaro~
  • Goście

Napisano 23 październik 2019 - 09:13

pozdrawiam jarka

#7 Jola1000

Jola1000

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 24 październik 2019 - 08:33

Wiadomo co z aferą srebrna ?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2019 - 09:41

Wiadomo. Te dwie srebrne wieże, które rzekomo talibowie rozbili samolotami w 2001 roku, a które ukradł Kaczyński, będą rozebrane do fundamentów, działka przekazana Jurasowi i na tym miejscu ze zbiórek dobrowolnych od każdej wypłaty społeczeństwo pobuduje Pałac Kultury Wielkiej Orkiestry Pomocy im. Złotego Melona (w skrócie Złota Wieża). Wiadomo że świątecznej, bo jak jest kasa to świeto trwa cały rok

#9 ~wawa~

~wawa~
  • Goście

Napisano 24 październik 2019 - 12:41

chodzi o warszawskie budowle

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2019 - 14:26

chodzi o warszawskie budowle

No przecież. Sam widziałem jak w telewizji je pokazywali. Nawet Pałacu Kultury nie było zza nich widać. A klamki to mieli złote nie srebrne. Czego kłamiesz?

#11 ~kuku na muniu~

~kuku na muniu~
  • Goście

Napisano 24 październik 2019 - 17:47

boi mnie dooooopa moja lewacka i tęczowa dooopa

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2019 - 17:56

boi mnie dooooopa moja lewacka i tęczowa dooopa

Do Packów po maść.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2019 - 18:21

Był ktoś w tych srebrnych wieżach? Jak byłem ostatnio w Warszawie to już ich nie widziałem. Kaczyński musiał rozebrać, cwaniak, żeby go CBŚP nie zgarnęło. Nie ma dowodu, nie ma przestępstwa. No cwaniak, marszałkowska głowa. To nic, na zdjęciach są. Nie zgarnie wszystkich zdjęć. Chociaż, kto go wie. Zepsuł oczyszczalnię na złość Trzaskoskiemu ale mu się nie udało do końca. Trzaskowski też cwaniak, zrobił zaraz bajpasy dla goowienek w dwa dni. Nie będzie PiS na naszych goownach do władzy płynął. O nie. W ogóle to Trzaskoskiemu powinni ochronę dać. Najlepiej Rabieja, Biedronia i Śmiszka. Nikt nie powie wtedy że na baby chodzi i skandalu nie będzie. No i będzie śmisznie, co nie? :)

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2019 - 05:50

Był ktoś w tych srebrnych wieżach? Jak byłem ostatnio w Warszawie to już ich nie widziałem. Kaczyński musiał rozebrać, cwaniak, żeby go CBŚP nie zgarnęło. Nie ma dowodu, nie ma przestępstwa. No cwaniak, marszałkowska głowa. To nic, na zdjęciach są. Nie zgarnie wszystkich zdjęć. Chociaż, kto go wie. Zepsuł oczyszczalnię na złość Trzaskoskiemu ale mu się nie udało do końca. Trzaskowski też cwaniak, zrobił zaraz bajpasy dla goowienek w dwa dni. Nie będzie PiS na naszych goownach do władzy płynął. O nie. W ogóle to Trzaskoskiemu powinni ochronę dać. Najlepiej Rabieja, Biedronia i Śmiszka. Nikt nie powie wtedy że na baby chodzi i skandalu nie będzie. No i będzie śmisznie, co nie? :)

ty myślisz ze jesteś cwaniak . Tylko powiem Ci ze jego ludzie rządzą w CBŚ , w sadach i ty . Błagam Cię przejęli te wszystkie urzędy bo maja chrapkę na więcej . Tyrybunal konstytucyjny , to fikcja . Człowieku obudź swoich kolegów zabim będziesz żył w Korei .

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2019 - 06:21

ty myślisz ze jesteś cwaniak . Tylko powiem Ci ze jego ludzie rządzą w CBŚ , w sadach i ty . Błagam Cię przejęli te wszystkie urzędy bo maja chrapkę na więcej . Tyrybunal konstytucyjny , to fikcja . Człowieku obudź swoich kolegów zabim będziesz żył w Korei .

No widzisz? Widzisz? Już teraz wiem jaki cwaniak. Co tob dla niego dwie wierze jak ma chrapkę na Koreę. Ja cię kręcę. A bco Koreańce na to? Co na to ich CBA? Nie mogą nic zrobić? No jak to tak, budzą się jutro i są w Polsce a Kaczyński każe im mówić po polsku? To tak nie może być żeby jeden człowiek ukradł całą Koreę. Wiem. Ma chody w ONZ. W radiu mówili o tym że Polska w jakiejś radzie ONZ teraz szychą będzie. Ale jak już taki cwaniak, to niech inny kraj ukradnie. Taki mocny? Niech spróbuje z Kuwejtem. Tam ciepło i ropa. Nie chcemy Korei.

#16 ~Edek~

~Edek~
  • Goście

Napisano 25 październik 2019 - 08:09

Dzieci komuchów głosowały na peło. Łatwy start miały, bo komuchy były komuchami dla kasy.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2019 - 08:43

No widzisz? Widzisz? Już teraz wiem jaki cwaniak. Co tob dla niego dwie wierze jak ma chrapkę na Koreę. Ja cię kręcę. A bco Koreańce na to? Co na to ich CBA? Nie mogą nic zrobić? No jak to tak, budzą się jutro i są w Polsce a Kaczyński każe im mówić po polsku? To tak nie może być żeby jeden człowiek ukradł całą Koreę. Wiem. Ma chody w ONZ. W radiu mówili o tym że Polska w jakiejś radzie ONZ teraz szychą będzie. Ale jak już taki cwaniak, to niech inny kraj ukradnie. Taki mocny? Niech spróbuje z Kuwejtem. Tam ciepło i ropa. Nie chcemy Korei.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2019 - 08:47

Cała władza w rękach jednego człowieka , to niebezpieczne . Nie chodzi teraz o PiS . Kolejna władza , kolejne rządy i co znów zero demokracji . To jest bardzo niebezpieczne . Minister i prokurator to jeden człowiek . Czyli jednym słowem , ktoś kto nie ma odwagi będzie wykonywał rozkazy szefa . A szef woliv takich podwładnych . Przeraża mnie pazerność PiS .

#19 ~lepszy sort~

~lepszy sort~
  • Goście

Napisano 25 październik 2019 - 09:42

Przekonaj sie do PiS i będziesz sie czuł bezpiecznie, bo wsród swoich.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2019 - 10:12

Przekonaj sie do PiS i będziesz sie czuł bezpiecznie, bo wsród swoich.

jestem a polityczny . Ale demokracja jest mi potrzebna . Nie ważne kto rządzi , ważny jest obywatel . PiS - chyba najdalej mi do PiS . Mam własne zdanie i szanuje ludzi . Pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych