Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

jakie buty na wesele

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~zoe~

~zoe~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2017 - 00:09

cześć dziewczyny, zostałam zaproszona jako osoba towarzysząca na wesele za trzy tygodnie. i tak mam jeszcze wcześniej okazję więc chce sobie kupić jakiś fjny zestaw żeby pójść na jedno i drugie w tym samym. tonacja szarobłękitna mi się marzy. jakieś pomysły?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2017 - 15:29

Zdecydowanie polecę waćpannie szklane pantofelki. Pamiętaj jednak, żeby wyjść przed północą.  Równo o północy gdy zacznie bić zegar dwunastą, kareta zamieni się spowrotem w dynię, zamiast rumaków będą małe myszki, woźnica zmieni się na nowo w szczura.  Balowa suknia straci blask i okaże się szlafrokiem. Aha jeszcze jedno nie zapomnij zostawić na zakręcie pantofelka ;)

Ps. Nic więcej dla ciebie nie mogę zrobić. Wykorzystaj swoją szansę.  To będzie ten, który do ostatniego tchu będziesz całym życiem mu.

Podpisano wróżka

Twoja Matka Chrzestna

#3 ~zaparatka~

~zaparatka~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2017 - 22:29

Ja tam zamówiłam najpiękniejsze szpile ever z Nieściora - metaliczny róż wpadający w takie rose gold. Absolutnie miażdżyły na weselu, chyba z piętnaście dziewczyn mnie zapytały gdzie je kupiłam  :wub:

#4 Gemka

Gemka

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 13 marzec 2017 - 13:51

Troche późno ale ja bym ubrała srebrne. Ale nie takie cekiniaste, tylko jasno szare w ogromnym połysku.

Jakie założyłaś?

#5 GdzieWesele.pl poleca

GdzieWesele.pl poleca

Nowy

• Pip
  • 14 postów

Napisano 22 wrzesień 2017 - 12:45

Może klasyczne białe? Albo czerwone jakieś kontrastujące? Zależy od sukni! :)

#6 Dragon

Dragon

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 13 grudzień 2017 - 21:39

a swoją drogą jakie buty i koszulę polecicie do granatowego garnituru?

#7 zukowa

zukowa

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 06 luty 2018 - 14:18

Ja poszukuję wygodnych srebrnych, niezbyt wysokich butów pasujących do czerwonej sukienki, ale póki co nigdzie nie znalazłam nic, co byłoby dla mnie idealne. Póki co mam czarne i granatowe buty na obcasie i te dwie pary idealnie pasują niemal do każdego zestawu :)

#8 AngelaF

AngelaF

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 23 luty 2018 - 13:01

Ja się całkowicie zgadzam z moim poprzednikiem... Nic dodać, nic ująć...

#9 ~VVERONIKAJ~

~VVERONIKAJ~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2018 - 11:00

Jak szukasz wygodnych i eleganckich butów na wesele to zerknij do sklepu internetowego Deichmanna, masz tam i szpilki i coś na mniejszym obcasie, co istotne wysyłka darmowa i szybko paczka dochodzi, ja tak kiedyś kupowałam na ostatnią chwilę bo całkiem zapomniałam o weselu koleżanki, powodzenia.

#10 ~berezka~

~berezka~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 20:08

Słuchajcie, a ktoś z Was próbował samodzielnie skleić buty? mam swoje ukochane balerinki, które służą mi już kilka lat, ale trochę się rozkleiły, a są tak wygodne, że chętnie wzięłabym je na zmianę na wesele przyjaciółki. Czym to naprawić?

#11 ~Vorte~

~Vorte~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2019 - 22:49

U mnie sprawdził się klej Tadam, który jest polecany typowo do klejenia butów, podobno jest bardziej elastyczny. Spróbuj, powinno się sprawdzić :)

#12 ~Grina~

~Grina~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2019 - 13:26

Przede wszystkim wygodne:) Ja mam idealne czółenka, kupione na butki.pl - z jednej strony ładne i elegancki, z drugiej wiem, że spokojnie jestem w stanie przetańczyć w nich całą noc :) A wesele już w przyszłym miesiącu:)

#13 ~Solek~

~Solek~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2019 - 00:54

jeśli chodzi o klej Tadam, to bez problemu, u mnie skleił większość butów, którym nie dawałam już szans, jestem zadowolona ;)

#14 ~Ecina~

~Ecina~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2019 - 01:40

A pomijając eleganckie buty (bo wiadomo, że właśnie takie zakłada się na wesele) ale orientujecie się czy można skleić Tadam też buty sportowe?

#15 ~Miranda~

~Miranda~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 16:28

Pytanie jakie skarpetki dla kobiety beda w sam raz.

#16 Mariola87

Mariola87

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 16 sierpień 2019 - 20:25

Trzeba się kierować po prostu klasycznymi zasadami stylu które wyraźnie mówią jedno: buty na wysokim obcasie powinno wkładać się na gołą stopę albo na rajstopy. Jest to mile widziane wszędzie tam gdzie wymaga się tradycyjnej elegancji. Przede wszystkim skarpetki powinny być dobierane na zasadzie podobieństwa. Im bardziej wieczorowe szpilki założymi tym bardziej kobiece skarpetki najlepiej się zgrają. Dobrym wyborem będą także skarpetki rajstopowe czyli półprzezroczyste, cienkie egzemplarze o gramaturze 10-15 DEN. Można je kupić bez problemu w sklepach większych marek jak Gatta . Z mojego doświadczenia wynika jedno, lepiej jest wybierać modele w innych kolorach niż cieliste np. czarne.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych