Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

jaka sala weselna w myszyńcu?

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ślub

ślub

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 12 wrzesień 2009 - 14:22

opinie na temat sali weselnej u danuty jędrzejczyk, obsługa, menu, całokształt, czy warto?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2009 - 14:09

moja szwagierka miała tam niedawno wesele i było świetnie. sala bardzo ładna - nowoczesna, obsługa w porządku, a właściciele bardzo sympatyczni i można się z nimi dogadać. polecam!

#3 ~~marti~~

~~marti~~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2009 - 20:35

DZIĘKI ZA ODPOWIEDŹ.JUŻ JESTEM SPOKOJNIEJSZA, JESZCZE JEDNO ISTOTNE PYTANIE:CZY ZESPÓŁ BAYER MUSIC Z MYSZYŃCA TO DOBRA KAPELA?

#4 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2009 - 16:46

Bayery do bani:( to żart oczywiście nie masz co się martwić grali u mnie wesele i staneli na wysokosci zadania wszyscy byli zadowoleni z oprawy muzycznej w ich wykonaniu
:)

#5 ~DUSKA~

~DUSKA~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2010 - 22:21

JA POLECAM ZESPOL Z MLAWY ZESPOL NAZYWA SIE CHIMERA BEAND MAJA SWOJA STRONE . BYLAM NA WESELU SUPER

#6 ~Natalia~

~Natalia~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2010 - 20:31

Moja siostra miała tam wesele i naprawdę fantastycznie zaręczam. Bardzo dobra obsługa sala tez bardzo ładna potrawy również pokoje są też niczego sobie. Pozdrawiam i zachęcam.

#7 ~Zenon~

~Zenon~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2010 - 11:04

DZIĘKI ZA ODPOWIEDŹ.JUŻ JESTEM SPOKOJNIEJSZA, JESZCZE JEDNO ISTOTNE PYTANIE:CZY ZESPÓŁ BAYER MUSIC Z MYSZYŃCA TO DOBRA KAPELA?

#8 ~Zenon~

~Zenon~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2010 - 11:08

polecam zespół MEDIUM grają jak na stypie ale za to czysto bo z płyty-kicz-

#9 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2011 - 14:31

Witam Chcę zmówić salę na wesele na 2012 rok a wiem ze z terminami jest krucho.Jaką salę byście mogli mi polecić w okolicach myszyńca????

#10 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2011 - 19:51

Również się podłączam pod pytanie wyżej!!
coś na 2012 r. okolice Myszyńca, Kadzidła co byście polecili...??? Termin to czerwiec-wrzesień, ewentualnie końcówka kwietnia.
Pozdrawiam i dzięki za wszelkie odpowiedzi.

#11 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2011 - 20:48

polecam salę u Balcerczyka warto!U mnie grał zespół Selekt z Myszyńca-goście byli zachwyceni.Głos wokalisty boski!!!!!!

#12 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2011 - 18:46

Jeśli chodzi o salę weselną w Myszyńcu to polecam salę bankietową Wersal, piękny wystrój, dobre jedzenie. Co do zespołu muzycznego to polecam zespół Oskar z Myszyńca. Byłam na 2 weselach, goście bawili się wspaniale, grają na każdą nutę, świetnie prowadzą.

#13 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2012 - 11:28

Polecam dworek marysienka w drężku koło myszynca

#14 ~hania~

~hania~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2012 - 16:48

widziałam świetną ofertę sali weselnej na http://top-ogloszenia.net/ oferta niedroga cenowo i dodatkowe atakcje. naprawde fajny obiekt.

#15 ~beti~

~beti~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2013 - 21:24

DWOREK MARYSIEŃKA, POLECAM. Miałam tam wesele, było super. Jedzenie bardzo dobre, obsługa perfekt... 

#16 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2019 - 14:39

Czy ktoś posiada płytę zespołu Oskar z Myszynca? Do obejrzenia jak grają???

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych