Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jak zmotywować siebie do podjęcia diety i schudnąć.

dieta odchudzane cwiczenia fat sylwetka sport trening trenlab

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Rafał~

~Rafał~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2013 - 20:53

test

#2 ~gertsss~

~gertsss~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2017 - 09:13

Mi osobiście bardzo dużo pomógł program rozwoju osobistego Wyzwanie90dni. Zacząłem trochę od niechcenia, ale z każdym tygodniem coraz bardziej wierzyłem w sens tego systemu. Teraz wiem że było warto. Zrzuciłem zbędne kg, zacząłem ćwiczyć i biegać, poznałem wielu nowych ludzi którzy podobnie jak ja dbają o siebie i chcą się rozwijać. Zwłaszcza to przewietrzenie środowiska i pozbycie się toksycznych osób z otoczenia było moim zdaniem bardzo ważne żeby jakiekolwiek długofalowe zmiany wdrażać.

#3 zukowa

zukowa

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 06 luty 2018 - 14:31

Trzeba być systematycznym i zacząć ćwiczyć od delikatnych zestawów, a nie od razu planować przebiec maraton. Po jakimś czasie ciało przyzwyczai się do takich wysiłków i będzie domagać się więcej. i Najlepiej nie traktować tego jak przymus, tylko fajny sposób na spędzenie czasu. Coś, co nie jest przymusem, jakoś łatwiej nam przychodzi. 

Co do diety to najlepiej sprawdzi się metoda małych kroków. Stopniowo należy wprowadzać nowe, zdrowsze produkty i jakieś odchudzone dania. Potem już będziemy mieli ochotę tylko na takie fit wersje i nie będzie nas cały czas ciągnęło do schabowego :)

#4 ~kociasta~

~kociasta~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2018 - 15:59

Jak się nie da samemu to nic nie szkodzi poprosić o pomoc ;) Jak tak zrobiłam w momencie gdy moja demotywacja i lenistwo zaczęło wygrywać. Zgłosiłam się do pomoc nie do zwykłego dietetyka - bo sama dieta to nie wszystko - tylko do diet coacha. Diet coach to osoba, która znajdzie przyczynę twojej demotywacji i pomoże Ci z nią wygrać. Moim wsparciem jest Ola Łomzik - mój coach. Jest świetna w tym co robi, zawsze służy dobrym słowem i przede wszystkim widze, że zależy jej na tym, żeby mi pomóc - i pomaga. Idzie mi coraz lepiej! Co prawda do osiągnięcia celu jeszcze daleko droga ale ide w dobrą stronę :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dieta, odchudzane, cwiczenia, fat, sylwetka, sport, trening, trenlab

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych