Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jak milo jest w parafii Wegrzynowo

85 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2011 - 16:35

dokładnie

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2011 - 15:18

W parafii wcale nie jest milo ksiądz to gruby buc a rządzi tam gosposia

Jak to gosposia rządzi ? Gosposia gotuje i sprząta ( zresztą chyba smacznie , bo pleban gruby jak beka ),bo ksiądz kobity nie ma . Władza to księżowska działka

#23 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2011 - 17:06

mów tak sobie mów ona wie co tam robi, plotki obydwoje potrafia snuc mam nadzieje ze niedlugo od nas odejdzie bo juz mam go dosyc DOSYC!

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2011 - 18:13

mów tak sobie mów ona wie co tam robi, plotki obydwoje potrafia snuc mam nadzieje ze niedlugo od nas odejdzie bo juz mam go dosyc DOSYC!

Wam to się żaden ksiądz nie podoba ..taka paskudna wiocha ..Dziwie eis temu księdzu ,ze nie poprosi o przeniesienie

#25 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2011 - 19:36

czyzby sam pleban glos zabral w sprawie??:)

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2011 - 07:13

Węgrzynowo to zadupie i ksiądz się tam meczy tak samo nikt tam nie chce być organistą

#27 ~mieszaknka~

~mieszaknka~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2011 - 12:51

Węgrzynowo to zadupie i ksiądz się tam meczy tak samo nikt tam nie chce być organistą

Oby każda wieś w naszej gminie była takim "zadupiem'. Chyba nie wiesz człowieku co to słowo znaczy albo jesteś niepoprawnym "mieszczuchem'.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2011 - 13:41

Tak milo ale żaden ksiądz nie zostaje u Was długo ani organista tez , to nie bardzo można się dogadać z ludźmi. Jednego szkoda ,ze Iwonka nie występuje jej krzaczaste nogi i cellulit przy ołtarzu były jakąś atrakcja. Nogi ma w takim "zawsze gotowym " rozstawie

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2011 - 14:11

Tak milo ale żaden ksiądz nie zostaje u Was długo ani organista tez , to nie bardzo można się dogadać z ludźmi. Jednego szkoda ,ze Iwonka nie występuje jej krzaczaste nogi i cellulit przy ołtarzu były jakąś atrakcja. Nogi ma w takim "zawsze gotowym " rozstawie

"Krawcowa Iwonka " szyć nie umie ,bo u niej więcej fald na udach niż w czaszce... w zawodowce szyć jej nie dali rady nauczyć, ale rozstawianie nóg idzie jej całkiem dobrze zwłaszcza ,ze z natury ma krzywe

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2011 - 21:00

W 4-letniej szkole organistowskiej w Płocku jest tylko 6 uczniów. Nie przyjdzie do was organista. Dziś młodzież woli przy komputerze posiedzieć niż przy pianinie, czy organach. Dużo też zależy od proboszcza? jak podejdzie do sprawy? jak będzie traktował organistę?

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2011 - 21:27

W 4-letniej szkole organistowskiej w Płocku jest tylko 6 uczniów. Nie przyjdzie do was organista. Dziś młodzież woli przy komputerze posiedzieć niż przy pianinie, czy organach. Dużo też zależy od proboszcza? jak podejdzie do sprawy? jak będzie traktował organistę?

Moze należałoby dać ogłoszenie ,ze poszukiwany jest organista ..jakaś Rada Parafialna chyba jest. Ksiądz sam nie rządzi i gosposia

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2011 - 06:53

Przybliżcie jakie są wymagania, jakie warunki? Jestem zainteresowany. Numer telefonu do kogoś kompetentnego? No i czy wchodzi w grę praca na dojazd, niedziele i święta. Ile mszy jest w niedzielę? Jak duża to parafia? Piszecie tylko bzdury z których nic nie wynika!

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2011 - 09:01

Przybliżcie jakie są wymagania, jakie warunki? Jestem zainteresowany. Numer telefonu do kogoś kompetentnego? No i czy wchodzi w grę praca na dojazd, niedziele i święta. Ile mszy jest w niedzielę? Jak duża to parafia? Piszecie tylko bzdury z których nic nie wynika!

powiem tak ludziejak wszędzie meszki o ile się nic nie zmieniło o 9 11 i o 15
ja wytrzymałem 3 miesiące ale to była tułaczka od kościelnego do katechetki tu pozdrawiam oboje
probi nie życiowy o ile jest jeszcze Włodek jeśli to twoje jedyne zajęcie to szkoda zachodu a numer znajdziesz w książce pozdrawiam

#34 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2011 - 18:18

w internecie można sprawdzić ile jest wiernych w parafii. Ale z tego co mi wiadomo to mała parafia, trzeba jeszcze gdzieś pracować żeby się utrzymać. Najlepiej porozmawiaj z ks Proboszczem.

#35 ~Zmiana~

~Zmiana~
  • Goście

Napisano 11 październik 2015 - 08:38

Jak funkcjonuje ks Proboszcz, czy wie co dzieje się wokół niego.

Proboszcz zebrał kasę na pogrzebie i nie wie ile tam było i ile za to  odprawi mszy. Czy parafia jest godna posiadac księdza sprawnego do funkcjonowania. Religi w szkołach uczą różni księża. Czy stan zdrowia księdza pozwala pełnic funkcję proboszcza. Ile zastepstw jest w kościele do odprawiania mszy. Czy Kuria Płock i Dziekan wie co tu sie dzieje.

#36 ~zmiana proboszcza~

~zmiana proboszcza~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2017 - 11:22

1. Ks. mgr Włodzimierz Dariusz Gawlikowski, proboszcz parafii pw. Ducha Świętego w Węgrzynowie, z dniem 1 lipca 2017 r., mianowany proboszczem parafii pw. św. Jakuba Apostoła w Koziebrodach.
  2. Ks. prał. mgr Rafał Grzelczyk, dyrektor Młodzieżowego Centrum Edukacyjno-Wychowawczego „Studnia” w Płocku i Diecezjalny Duszpasterz Młodzieży, z dniem 1 lipca 2017 r., mianowany proboszczem parafii pw. Ducha Świętego w Węgrzynowie.

#37 ~zebra~

~zebra~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2017 - 05:17

Szkoda że odchodzi Ks.Włodzimierz zWEgrzyno

#38 ~zebra~

~zebra~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2017 - 05:20

Tyle zrobił dla Parafi.

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2017 - 05:24

Dbał o Kościół ,ale ludziom nikt tu nie ogodzi.Szkoda nerwów jego następcy.

#40 ~;~

~;~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2017 - 08:14

Przez ostatnie lata sporo księży w tej parafii było:

ks Michnowski, ks Roman, ks Grabowski i obecny

Na mszach w tygodniu bardzo mało wiernych , tylko rodzina co dla nich msza się odprawiała.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych