Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Instrukcja życia w systemie...

twórczą myślą

45 odpowiedzi w tym temacie

#41 nikodem144

nikodem144

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 52 postów

Napisano 08 styczeń 2019 - 17:59

Księga Rodzaju 8,7-19

Od siedemnastego lutego do szesnastego marca, miesiąc siódmy (Rdz.8,4) Od siedemnastego marca do szesnastego kwietnia miesiąc ósmy. Od siedemnastego kwietnia do szesnastego maja, miesiąc dziewiąty.Od siedemnastego maja - pierwszy dzień dziesiątego miesiąca (Rdz.8,5) "Po czterdziestu dniach otworzył Noe okno,które uczynił. I wypuścił kruka..." "Potem wypuścił gołębice..." "Poczekał jeszcze następne siedem dni..." "I poczekawszy jeszcze następnych siedem dni..." (Rdz.8,6-12) Noe pamiętał o sześciu dniach stworzenia i siódmym odpoczynku szabacie - sobota (Rdz.2,2-3) Czyli siedemnasty maj- pierwszy dzień dziesiątego miesiąca, dodać 40 dni, w którym Noe wypuścił kruka. Dodać 3 szabaty, czyli 60 dni do szesnastego lipca, miesiąc jedenasty. Czyli 150 dni (Rdz.8,3) Od siedemnastego lipca do szesnastego sierpnia, miesiąc dwunasty, czyli 30 dni. Siedemnasty sierpień - pierwszy dzień pierwszego miesiąca do szesnastego września 30 dni. Czyli 601 rok (Rdz.8,13) Od siedemnastego września miesiąca drugiego do dwudziestego siódmego dnia, miesiąc syderyczny (Rdz.8,14) Czyli 150 dni (Rdz.7,24) i 150 dni (Rdz.8,3) i 60 dni. Bo od siedemnastego lipca do szesnastego września, czyli 360 dni - roku lunarnego. Czyli potop jest rzeczywistym i rzetelnym faktem astronomicznym, bo trwał precyzyjnie rok lunarny. Ludzie nie tylko negują i manipulują rzeczywistymi faktami i rzeczywistymi słowami Pisma Świętego Wszechmogącego Boga. Ale również negują i manipulują rzeczywistym i rzetelnym kalendarzem lunarnym. Dlatego pierwsze dni miesiąca synodycznego liczone były według ich kalendarza.(Rdz.7,11; 8,4).

"Wtedy rzekł Bóg do Noego:" Czyli słowo, dźwięk, wibracja - nośnik informacji Boga do Noego "Wyjdź z arki ty i rodzina twoja, która jest z tobą ! Wyprowadź z sobą wszystkie zwierzęta," Czyli wszystkie rodzaje informacji, "które są z tobą !" wszystkie istoty żywe, czyli ukształtowany zewnętrznie i wewnętrznie rodzaj informacji do wzajemnych oddziaływań informacyjnych ze wszechinformacją, rodzaje informacji z formą ruchu" "Niech zaroją się," Czyli niech będą dźwiękami, wibracją o różnej częstotliwości "niech rozradzają się i rozmnażają się na ziemi !" Czyli rodzaj informacji w formie energetycznej we wszechinformacji. "Wyszedł więc Noe z rodziną swoją, która z nim była. Wszystkie zwierzęta, czyli wszelkie rodzaje informacji z wszelką formą ruchu na ziemi - rodzaj informacji według rodzaju informacji ich wyszło z arki (Rdz.8,1-19)

#42 nikodem144

nikodem144

Bywalec

• PipPipPip
  • 52 postów

Napisano 09 styczeń 2019 - 19:53

Księga Rodzaju 8,20-22

"Wtedy zbudował Noe ołtarz Panu" Czyli gdy wyszedł z arki Noe z rodziną swoją wtedy zawarł Przymierze ze Wszechmogącym " i wziął z każdego bydła czystego i z każdego ptactwa czystego, i złożył je na ofiarę całopalną na ołtarzu " Czyli i wziął z każdego rodzaju informacji, których pokarmem są tylko rośliny, i z każdego rodzaju informacji, których pokarmem są tylko rośliny (Rdz.1,30) By w swoim i w swojej rodzinie obrazie holograficznym i w całym uniwersum holograficznym. Zakryć krwią ofiar - nośniki informacji w zastępstwie człowieka - źródło zakłóceń zjedzonym owocem banana bez nasienia nie dla was, dla zwierząt (Rdz.1,29-30) " I poczuł Pan miłą woń" Czyli i odebrał Wszechmogący informację o zakryciu krwią ofiar .Owocu banana bez nasienia - źródło zakłóceń we wzajemnych oddziaływaniach informacyjnych wszelkich rodzajów informacji we wszechinformacji ze wszechinformacją "Rzekł wtedy Pan w sercu swoim: " Czyli słowo, dźwięk, wibracja - nośnik informacji zadeklarowanej litości Wszechmogącego zamieszczonej we wszechinformacji. " Już nigdy nie będę przeklinał ziemi z powodu człowieka, " Czyli, że już nigdy moją wolą nie będzie, by ziemia - rodzaj informacji ponosiła konsekwencje z powodu człowieka - rodzaj informacji " gdyż myśli serca ludzkiego są złe od młodości jego " Czyli gdyż w myślach ludzkich nie ma litości od młodości, do starości jego. " Nie będę też już nigdy niszczył żadnej istoty żyjącej, " Czyli deklaruję też litość, że już nigdy nie będę niszczył żadnego ukształtowanego zewnętrznie i wewnętrznie rodzajów informacji do wzajemnych oddziaływań informacyjnych ze wszechinformacją " jak to uczyniłem " Czyli jak to uczyniłem wodami potopu. "Dopóki ziemia istnieć będzie, nie ustaną "Czyli falowe zakłócenia we wzajemnych oddziaływaniach informacyjnych wszelkich rodzajów informacji we wszechinformacji ze wszechinformacją. Będzie "siew i żniwo," Czyli będzie życie, ale też będzie śmierć, będzie " zimno i gorąco, " Czyli będzie ból i cierpienie, " lato i zima, " Czyli będzie radość, ale też będzie smutek. Będzie " dzień i noc " Czyli wszechinformacja - informacja dla całości i o całości. Ale też będą falowe zakłócenia zjedzonym owocem banana bez nasienia nie dla was, dla zwierząt ( Rdz.1,29-30) oraz potęgowanie falowych zakłóceń negowaniem i manipulowaniem rzeczywistymi faktami i rzeczywistymi słowami Pisma Świętego Wszechmogącego Boga ( Rdz.8,2o-22)

#43 nikodem144

nikodem144

Bywalec

• PipPipPip
  • 52 postów

Napisano 10 styczeń 2019 - 19:35

Księga Rodzaju 9,1-4

"I pobłogosławił Bóg Noego i synów jego, i powiedział do nich: Rozradzajcie się i rozmnażajcie, i napełniajcie ziemię" Czyli i wyraził swoją wolę Bóg dla Noego i synów jego. By rozradzali się i rozmnażali, i napełniali rodzajem informacji ziemię - rodzaj informacji. "A bojaźń i lęk przed wami niech padnie na wszystkie zwierzęta ziemi i na wszystkie ptactwo niebios, na wszystko, co się rusza na ziemi i na wszystkie ryby morskie; wszystko to oddane jest w ręce wasze" Czyli panujcie nad nimi i niech będą świadomi tego wszelkie rodzaje informacji ziemi - rodzaj informacji i wszelkie rodzaje informacji czasoprzestrzeni, wszystko z formą ruchu na ziemi - rodzaj informacji i wszystkie rodzaje informacji w rodzaju informacji w formie energetycznej we wszechinformacji; wszystkie te rodzaje informacji oddane są do waszej dyspozycji " Wszystko, co się rusza i żyje, niech wam służy za pokarm;" Czyli wszystko, co ma formę ruchu i jest ukształtowanym zewnętrznie i wewnętrznie rodzajem informacji do wzajemnych oddziaływań informacyjnych ze wszechinformacją, niech będą dla jednego rodzaju informacji pokarmem "tak jak zielone jarzyny, daję wam wszystko" Czyli tak jak o jednej częstotliwości wibracji - nośnika wszelkich rodzajów informacji z nasieniem, daje wam to wszystko. " Lecz nie będziecie jedli mięsa " Czyli rodzaju informacji jego "z duszą jego," Czyli z informacją o całości rodzaju informacji jego "to jest z krwią jego", Czyli nośnika rodzaju informacji jego ( Rdz.9,1-4)

#44 nikodem144

nikodem144

Bywalec

• PipPipPip
  • 52 postów

Napisano 12 styczeń 2019 - 10:35

Księga Rodzaju 9,5-6

"Będę też żądał krwi waszej," Czyli będę też żądał nośnika rodzaju informacji waszej "to jest dusz waszych", Czyli informacji o całości rodzaju informacji waszej i nośników informacji - słów, myśli i czynów waszych "Będę jej żądał od każdego zwierzęcia " Czyli będę jej żądał od każdego rodzaju informacji w formie energetycznej we wszechinformacji - informacja dla całości i o całości. "A od człowieka będę żądał duszy człowieka," Czyli od rodzaju informacji jego będę żądał informacji o całości rodzaju informacji jego i nośników informacji - słów, myśli i czynów jego. W ezoteryce zwanych aurą, a w psychotronice polem emocjonalno - informacyjnym " za życie brata jego", Czyli za ukształtowany zewnętrznie i wewnętrznie rodzaj informacji jego we wszechinformacji, do oddziaływań informacyjnych ze wszechinformacją - informacja dla całości i o całości. Takiej samej informacji o całości rodzaju informacji jego i nośników informacji - słów, myśli i czynów jego "Kto przelewa krew człowieka," Czyli człowiek - rodzaj informacji, który dokonuje zbrodni brata - taki sam rodzaj informacji jego. Ten zamieszcza falowy nośnik rodzaju informacji jego we wszechinformacji - informacja dla całości i o całości "tego krew przez człowieka będzie przelana," Czyli u tego człowieka falowy nośnik rodzaju informacji brata jego będzie zamieszczony w informacji o całości rodzaju informacji jego i nośników informacji - słów, myśli i czynów jego. Czyniąc falowe zakłócenia w oddziaływaniach informacyjnych wszelkich rodzajów informacji we wszechinformacji ze wszechinformacją. A za czynienie falowych zakłóceń, na pewno poniesie śmiertelne konsekwencje każdy, kto tak czyni. " bo na obraz Boży uczynił człowieka " Czyli na obraz analogii Boga słowa, dźwięku, wibracji - nośnika rodzaju informacji we wszechinformacji, do wzajemnych oddziaływań informacyjnych ze wszechinformacją - informacja dla całości i o całości. Człowieka słowa, myśli i uczynków - falowych nośników informacji, które czynią zakłócenia we wszechinformacji - informacja dla całości i o całości( Rdz.9,5-6)

#45 nikodem144

nikodem144

Bywalec

• PipPipPip
  • 52 postów

Napisano 13 styczeń 2019 - 15:11

Księga Rodzaju 9,7-12

"Wy zaś rozradzajcie się i rozmnażajcie ! " Czyli wy, a teraz my jesteśmy świadomi, czego będzie żądał od nas Bóg i czego nie należy czynić. Kontynuujcie kilkakrotnie akty rozradzania się, ukończone rozmnożeniem, bo urodzeniem potomka danego od Boga. "Niech zaroi się od was ziemia i niech was będzie dużo na niej ! " Czyli niech będzie mnóstwo dźwięków waszych na ziemi - rodzaj informacji i niech rodzaju informacji będzie dużo, na tym rodzaju informacji w formie energetycznej we wszechinformacji "Nadto rzekł Bóg do Noego i do jego synów, którzy byli z min, mówiąc: " Czyli oprócz tego rzekł Bóg: słowo, dźwięk, wibracja - nośnik informacji do Noego i do jego synów. " Oto Ja, Ja ustanawiam przymierze moje z wami i z potomstwem waszym po was," Czyli oto Ja - Wszechmogący Bóg ustanawiam zobowiązanie moje wobec was, i z każdym z nas. " i z wszelkimi istotami żyjącymi, które są z wami, z ptactwem, z bydłem i z wszystkimi dzikimi zwierzętami, które są z wami, z tymi wszystkimi, które wyszły z arki wraz z wszystkimi zwierzętami ziemi" Czyli i z wszelkimi ukształtowanymi zewnętrznie i wewnętrznie rodzajami informacji we wszechinformacji, do oddziaływań informacyjnych ze wszechinformacją, które żyją z wami z wszelką formą ruchu, i z tymi wszystkimi rodzajami informacji, które zostały uratowane przed wodami potopu wraz z wszystkimi rodzajami informacji ziemi - rodzaj informacji." I ustanawiam przymierze moje z wami, że już nigdy nie zostanie wytępione żadne ciało wodami potopu i że już nigdy nie będzie potopu, który by zniszczył ziemie " Czyli ustanawiam zobowiązanie moje wobec rodzaju informacji, że już nigdy nie zostanie pozbawione życia żadne z rodzajów informacji, rodzajem informacji i że już nigdy nie będzie użyty rodzaj informacji, który by zniszczył rodzaje informacji "Potem rzekł Bóg:" Czyli słowo, dźwięk, wibracja - nośnik informacji " To będzie znakiem przymierza, Czyli znakiem percepcji zobowiązania mojego, "które Ja" - Wszechmogący Bóg "ustanawiam między mną" - Wszechmogącym Bogiem "a między wami - rodzajem informacji i "między każdą istotą żyjącą," - ukształtowanym zewnętrznie i wewnętrznie rodzajem informacji do oddziaływań informacyjnych ze wszechinformacją, "które jest z wami" - rodzajem informacji, "po wieczne czasy;" Czyli na zawsze (Rdz.9,7-12)

#46 nikodem144

nikodem144

Bywalec

• PipPipPip
  • 52 postów

Napisano wczoraj, 11:48

Księga Rodzaju 9,13-17

"łuk mój kładę na obłoku, " Czyli kształt łuku znakiem percepcji moich: słów, dźwięków o różnej częstotliwość wibracji barw - nośniki informacji, zamieszczone w informacji o całości rodzaju informacji "aby był znakiem przymierza między mną a ziemią" Czyli aby kształt łuku był znakiem percepcji zobowiązania między Wszechmogącym Bogiem a rodzajem informacji "Kiedy zbiorę chmury i obłok będzie nad ziemią," Czyli kiedy zbiorę rodzaj informacji z nad sklepienia niebios, a informacja o całości rodzaju informacji będzie nad ziemią - rodzaj informacji w formie energetycznej we wszechinformacji "a na obłoku ukaże się łuk," Czyli a na informacji o całości rodzaju informacji ukaże się kształt łuku znak percepcji moich słów, dźwięków o różnej częstotliwości wibracji barw - nośniki informacji zamieszczone w informacji o całości rodzaju informacji "wspomnę na przymierze moje, które jest między mną a wami i wszelką istotą żyjącą we wszelkim ciele" Czyli wspomnę na zobowiązanie moje wobec was, które jest między Wszechmogącym Bogiem a rodzajem informacji i wszelkim ukształtowanym zewnętrznie i wewnętrznie rodzajem informacji, do oddziaływań informacyjnych ze wszechinformacją, ze wszelkim rodzajem informacji w formie energetycznej we wszechinformacji "i już nigdy nie będzie wód potopu, które by zniszczyły wszelkie ciało" Czyli i już nigdy nie będzie rodzaju informacji, który by zniszczył wszelkie rodzaje informacji w formie energetycznej we wszechinformacji "Gdy tedy łuk ukaże się na obłoku, spojrzę nań, aby wspomnieć na przymierze wieczne między Bogiem a wszelką istotą żyjącą, wszelkim ciałem, które jest na ziemi " Czyli tedy znak łuku moich słów, dźwięków o różnej częstotliwości wibracji barw - nośniki informacji ukażą się na informacji o całości rodzaju informacji, spojrzę na znak percepcji, aby wspomnieć na zobowiązanie wieczne miedzy Bogiem a wszelkim ukształtowanym zewnętrznie i wewnętrznie rodzajem informacji, do oddziaływań informacyjnych ze wszechinformacją, wszelkim rodzajem informacji, które jest na ziemi - rodzaj informacji. " I rzekł Bóg do Noego:" Czyli słowo, dźwięk, wibracja - nośnik informacji do Noego i każdego z nas, że" To jest znak przymierza" zobowiązania," które ustanowiłem miedzy mną a wszelkim ciałem" rodzajem informacji," które jest na ziemi "- rodzaj informacji w formie energetycznej we wszechinformacji ( Rdz. 9,13-17)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych