Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Imperium PiS

3251 odpowiedzi w tym temacie

#3241 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2020 - 20:52

Złapał Kozak Tatarzyna, a Tatarzyn za łeb trzyma.

Wy pisiory i te Wasze partyjne piszczoty :D

#3242 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2020 - 11:39

I co pisiorki rozanskie Czartoryski znowu was wydymał tym razem z elektrownia. Jak nikt potrafi kłamać i obiecywać. Z reszta jak całe to kacze towarzystwo

Ale za to interesuje się rozpoczętą budową elektrowni Prezes Orlen. Tak że wstrzymajcie się z tymi radościami .

#3243 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2020 - 18:20

Marian Banaś po spotkaniu z Elżbietą Witek podtrzymuje stanowisko. "Składamy zażalenie do sądu"

Najwyższa Izba Kontroli w komunikacie po spotkaniu Mariana Banasia z marszałek Sejmu Elżbietą Witek informuje, że prezes NIK podtrzymuje stanowisko dot. działań CBA w siedzibie Izby. "W tej sprawie składamy zażalenie do sądu, ale cały czas analizujemy sytuację i rozważamy podjęcie dalszych kroków prawnych" - informuje NIK.

Jak mogło PO i Tusku podsunąć Banasia niewinnym i ufnym członkom PIS!!! No jak mogło!!! :D Dobrze piszę? :D

#3244 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2020 - 11:49

Nie wiem co się zieje że pisiorstwa w sobotę to na forum niema? Albo odsypiają piatkowe libacje albo szabas obchodzą! :D

#3245 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2020 - 15:27

Pancerny Banaś i frywolna Lichocka wzbudzały więcej zainteresowania i emocji niż występy (bo nie wystąpienia) prezydenta. Choć już od początku kampanii prezydentowi towarzyszą gwizdy i niezbyt pochlebne hasła na transparentach. Chyba wbrew opiniom władzy nie cała Polska zachwyca się działalnością Dudy. To prezydent, którego w Europie i na świecie traktują jak bardzo ubogiego krewnego, a nie partnera do poważnych rozmów. A my tu na miejscu wiemy, że własne zdanie może mieć na temat jakości śniegu na stoku, o reszcie decyduje wiadomo kto.

Cyrk Szapito przyjechał! Allez! W programie nadymanie się krzykiem płomiennym, potrójny wybałusz oczu na żądanie, żonglerka pustymi frazesami i tresura miejscowych posłusznych piesków! Brawa, fanfary i werble! :D

#3246 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2020 - 15:47

Moja Ojczyzna jak sztandaru strzęp, znów zamiast orła krąży nad nią sęp
To ja jestem Polska
Wstaje o 6 rano do pracy nie rzadko na ponad 12 godzin,.. marznę na przystankach ,.. gdy wracam wieczorem dzieci już często śpią,…urlop,.. nie pamiętam.
Zarabiam mało, tyle co na rachunki ale to Ja jestem Polska, bo to ja żyje po to by płacić podatki, a nie głaskać kota i żreć owoce morza za cudzą kasę.
Czy przepracowałeś choć jeden dzień swego życia uczciwie,…znasz takie słowo „uczciwie”.
Jestem zmęczony Twoim krzykiem i chamstwem, Twoja prowincjonalność ideologiczna mnie wprost boli, ale nie pozwolę krzykiem czy tupaniem zawłaszczyć Ci mojego Państwa.
Bo to Ja jestem Polska stojąc na zimnie jako drugi sort Obywatela tak jak w Oświęcimiu na apelu stali Ci, których inni mieli za podludzi.
Stoję tam bo chce , bo to mój Kraj, moje Państwo,.. Ty masz tylko większość w Sejmie a zdaje Ci się żeś Piłsudski ,..aż mnie korci by odpowiedzieć Ci jego słowami z Pierwszej Brygady”, tymi a propos psa
W mojej Ojczyźnie jest miejsce dla wszystkich, dla nie douczonych frustratów politycznych, dla niespełnionych dyktatorów, dla głupków i ludzi małego ducha czy karierowiczów; też. Nadziwić się jednak nie mogę, że cała ta menażeria zebrała się w jednej partii i udaje że oni to cała Polska. Mylą mnie na świecie z Tobą, wycierasz sobie mną gębę przy każdej okazji krzycząc że jesteś mną. A to nieprawda, bo Polska to ja. To ja bez władzy, bez wpływów, bez znajomości, bez żadnych politycznych możliwości podczepienia się pod kolejnego znajomego królika
To ja jestem Polska, gdy boje się kolejnego dnia o kurs złotego po Twym kolejnym "błyskotliwym" pomyśle politycznym.
To ja jestem Polska gdy oszukujesz mnie w kwestii, że 500 zł na każde dziecko&. To ja jestem Polska gdy Twe wielkie strategie rozbijają się o rzeczywistość jak Tupolew pod Smoleńskiem i pamiętaj, że to ja ponoszę koszy Twych politycznych aspiracji …więc szanuj mnie przynajmniej, jeśli nie potrafisz zrozumieć.
To ja Cię karmię, żyjesz z mojej ciężkiej krwawicy, mojej codziennej niezapłaconej uczciwie pracy.
Wyrywasz mi poduszkę z pod głowy nocą gdy śpię, żeby wsadzić ją sobie pod dupę i jeszcze twierdzisz że tak mi będzie wygodniej
Zabierasz by dawać ,…jakiś ty łaskawy
Zabierasz mi moja wolność, moje prawa z każdą nową ustawą i masz czelność twierdzić że robisz to w moim własnym interesie i na moje żądanie jesteś zwykłym hipokrytą.
Chcesz znów mną rządzić za pomocą Kłamstwa , Przymusu i Strachu?
Za pomocą donosu i inwigilacji?
Okradasz mnie z mych praw i kultury zastępując oryginały substytutami i krzycząc „łapać złodzie udajesz że Polska to Ty.
A to zwykła nieprawda jest. Bo Polska to ja ze wszystkimi moimi bolączkami, strachami i problemami a Ty ze swoim ego jesteś co najwyżej wrzodem na mojej du***.

#3247 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2020 - 21:43

Program PIS na 2021?

2015 – wystarczy nie kraść
2016 – my nie kradniemy, nam się to po prostu należy
2017 – inni też kradli
2018 – inni kradli więcej
2019 – kradniemy ale zgodnie z prawem
2020 – teraz my kradniemy i co nam zrobicie?

2021- kradniemy odpindolcie się bo siem nam koryto kończy! :D

#3248 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 luty 2020 - 18:39

Podobno ten przykładny mąż i ojciec Andrzej D. ma romans z Jolką Rosiek, która umieściła o tym film na yt.

#3249 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2020 - 20:57

Imperium się sypie!!!! Z powodu kochliwości Cezarów... :D A mówiłem? a mówiłem? że libido PISiaki mają w kosmos wywalone? :D Zwłaszcza na wiosnę...

#3250 ~kuku na muniu~

~kuku na muniu~
  • Goście

Napisano 27 luty 2020 - 17:04

PiS© na wodę fotomontaż. Tak rząd walczy z wyłudzeniami VAT - w 2013 roku nieściągnięty VAT wynosił 21 mld zł. Przy ogólnych wpływach na poziomie 113 mld zł, stanowiło to 18 proc. W 2019 roku ta proporcja sięgnęła już ponad 50 proc. Ubiegły rok zakończył się 92,8 mld zł nieściągniętych podatków przy ogólnych wpływach na poziomie 183 mld zł. Różnica jest więc spora, W TVP o tym nie usłyszysz. Mafie vatowskie się rozrosły.

#3251 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2020 - 18:17

PiS© na wodę fotomontaż. Tak rząd walczy z wyłudzeniami VAT - w 2013 roku nieściągnięty VAT wynosił 21 mld zł. Przy ogólnych wpływach na poziomie 113 mld zł, stanowiło to 18 proc. W 2019 roku ta proporcja sięgnęła już ponad 50 proc. Ubiegły rok zakończył się 92,8 mld zł nieściągniętych podatków przy ogólnych wpływach na poziomie 183 mld zł. Różnica jest więc spora, W TVP o tym nie usłyszysz. Mafie vatowskie się rozrosły.

tu nikt nie zwraca uwagi na te twoje lewackie kłamstwa i obłudę. Bronisz złodzieji z peło sam też pewnie jesteś złodziej. Nie POtrafisz nic prawdziwego napisać tylko przekazy tefałenu

#3252 ~kuku na muniu~

~kuku na muniu~
  • Goście

Napisano 27 luty 2020 - 20:15

tu nikt nie zwraca uwagi na te twoje lewackie kłamstwa i obłudę. Bronisz złodzieji z peło sam też pewnie jesteś złodziej. Nie POtrafisz nic prawdziwego napisać tylko przekazy tefałenu

Powtarzasz się pisowski towarzyszu, a poza tym wypad na fakowskie forum. Tam walcz o pisowską ,,prawdę" :) u nas w Różanie pisiorów została dosłownie garstka i załatwiają już tylko swoje ciemne sprawy. :D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych