Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Imperium PiS

2817 odpowiedzi w tym temacie

#2561 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 15:08

Pamietam jak w czasie denaty Tusk zaorał Kaczyńskiego, ten ostatni wyglądał jak karpik wyciągnięty z wody :D Kaczyński aby zaistnieć potrzebuje audytorium bezmyślnego (i drabinki)  :lol: tu sie czuje najlepiej- wśród wyznawców. To mały knuj, każdy pamięta takich z klasy jak chodził do szkoły. Klasowe popychadła prześladowane przez resztę... Kaczyński otoczył się taka ekipa klakierów. Dlatego niczego nie zbudują bo tam nie ma miejsca na krytykę i dyskusję. PO AWS i Krzaklewskim kraj sprzątała lewica, pamiętasz termin "dziura budżetowa"? Ja pamiętam tych fanatoli... Pytanie kto będzie sprzątał kraj po PISie?

Co ty przyrównujesz Kaczyńskiego do jakiegoś wymaginowanego Tuska , który z polskością nie ma nic wspólnego . On całe swoje życie poświęcił na niszczeniu Polski ze swoimi przyjaciółmi Niemcami . Chciał na początku swojej kariery politycznej oderwać Kaszuby i Pomoże , ale się to mu nie udało . Teraz z puknął się z Prezydent Dulkiewicz z Gdańska i wieloma innymi prezydentami w Kraju i knują jak to by się oderwać od Polski . Chcą podzielić Polskę na księstwa i żeby rządziła magnateria  . Czy ty pseudo Polaku tego chcesz ? Na dowód widać już dziś , jak Księstwo Warszawskie Trzaskowskiego poradziło   by se zapanować bez Państwa Polskiego w tej katastrofie ekologicznej - zginął by w tym szambie i pogrzebał by te swoje Księstwo. To tylko jest przestroga dla innych nie przemyślanych decyzji.

#2562 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 15:52

Co ty przyrównujesz Kaczyńskiego do jakiegoś wymaginowanego Tuska , który z polskością nie ma nic wspólnego . On całe swoje życie poświęcił na niszczeniu Polski ze swoimi przyjaciółmi Niemcami . Chciał na początku swojej kariery politycznej oderwać Kaszuby i Pomoże , ale się to mu nie udało . Teraz z puknął się z Prezydent Dulkiewicz z Gdańska i wieloma innymi prezydentami w Kraju i knują jak to by się oderwać od Polski . Chcą podzielić Polskę na księstwa i żeby rządziła magnateria  . Czy ty pseudo Polaku tego chcesz ? Na dowód widać już dziś , jak Księstwo Warszawskie Trzaskowskiego poradziło   by se zapanować bez Państwa Polskiego w tej katastrofie ekologicznej - zginął by w tym szambie i pogrzebał by te swoje Księstwo. To tylko jest przestroga dla innych nie przemyślanych decyzji.

Kaczyński to Tuskowi (za którym specjalnie nie pałam sympatią) do Wacka może skoczyć :D Prawda jest taka, że na chwile obecną Tusk to polityk klasy europejskiej (co do efektywności można dyskutować) natomiast Kaczyński to Kot Poduszkowiec z Pierdziszewa :P Gamoń który chazarskimi metodami (po rodzinie) usiłuje kupić sobie głosy elektoratu. W normalnym kraju byłby przez wyborców dyskwalifikowany na starcie. Napoleon z drabinką i problemami emocjonalnymi po śmierci brata. Wyraziłem swoje zdanie bo mi się komentować tego kłamliwego szamba które wyplułeś nawet nie chce :D Byłem ostatnio w szpitalu na onkologii, w poczekalni na półce z materiałami od leków jakiś gamoń podłożył skserowaną propagandową gadzinówkę "Geje chcą Wam zawłaszczyć dzieci". Wyrzuciłem do kosza bo tylko na to zasługuje. Tak samo twoje propagandowe wypociny....

#2563 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 18:40

Kaczyński to Tuskowi (za którym specjalnie nie pałam sympatią) do Wacka może skoczyć :D Prawda jest taka, że na chwile obecną Tusk to polityk klasy europejskiej (co do efektywności można dyskutować) natomiast Kaczyński to Kot Poduszkowiec z Pierdziszewa :P Gamoń który chazarskimi metodami (po rodzinie) usiłuje kupić sobie głosy elektoratu. W normalnym kraju byłby przez wyborców dyskwalifikowany na starcie. Napoleon z drabinką i problemami emocjonalnymi po śmierci brata. Wyraziłem swoje zdanie bo mi się komentować tego kłamliwego szamba które wyplułeś nawet nie chce :D Byłem ostatnio w szpitalu na onkologii, w poczekalni na półce z materiałami od leków jakiś gamoń podłożył skserowaną propagandową gadzinówkę "Geje chcą Wam zawłaszczyć dzieci". Wyrzuciłem do kosza bo tylko na to zasługuje. Tak samo twoje propagandowe wypociny....

Wacek co ty pier***isz!!! Jak ten Ryży zdrajca by się wysrał to byś po nim pożarł i się oblizywał.

#2564 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 18:57

Wacek co ty pier***isz!!! Jak ten Ryży zdrajca by się wysrał to byś po nim pożarł i się oblizywał.

Ty po Jarku na pewno... nie ulega wątpliwości. ja niekoniecznie kakofilia i nekrofilia to nie mój temat.... :D

#2565 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 19:02

Stary, napisz że płacą ci za to! Napisz proszę! Mojego szacunku nie zyskasz ale nić zrozumienia okażę że ten ściek który uprawiasz jest dla ciebie ekonomicznie uzasadniony...

#2566 ~Pełoski trol~

~Pełoski trol~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 08:24

Stary, napisz że płacą ci za to! Napisz proszę! Mojego szacunku nie zyskasz ale nić zrozumienia okażę że ten ściek który uprawiasz jest dla ciebie ekonomicznie uzasadniony...

Tak mam 500+ dla hejteta z farmy trolii Inowrocław. Teraz będziemy strajkować chcemy żeby breja nam płacił 1000zł. He he he

#2567 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 09:18

Były , są i będą od dawna zakusy przejęcia naszego Państwa Polskiego , jak nie przez Rosjan , to przez Niemców i tak to trwa teraz. Pamiętam jak się rozmawiało w moim domu jeszcze jak bylem małym chłopcem , że Polska leży między młotem a kowadłem i nadal knują jak nie jedni , to drudzy, na różne sposobu . Niemcy przejęli w dziewięćdziesięciu procentach media i kłamliwie przedstawiają obraz o Polsce . Odnaleźli w niektórych Polskich politykach pokrewieństwo,  którzy jeżdżą bezwstydni i donoszą kłamliwie na Polskę  . Niemcy dostarczają waliskami pieniądze i samochody przed wyborami na kampanie wyborczą , opisał to wszystko w książce pewien były Poseł wypadło mi z pamięci . Tak się zastanawiam co w niektórych różańskich obywatelach się porobiło , że utracili patriotyzm do swojej - własnej Ojczyzny Polski , czy nie czasem i wy jesteście tymi krewnymi po spuściźnie Niemców , że tak wam sprzyja ta  fałszywa polityka . Zauważyłem że jesteście w stanie zawrzeć pakt z diabłem , oby wasze poglądy były na wierzchu  . Zachowujecie się co najmniej jak dzieci , nie umiecie po prostu przegrywać . Zostawiacie po sobie plamę na długie lata ...

#2568 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 16:24

Komu służy PIS to można wywnioskować po tym jak skoczył import węgla z Rosji i Donbasu po ich dojściu do władzy. Po tym na czym największe pieniądze zrobił Falenta i pod czyim parasolem. Na jaki język przetłumaczył Macierewicz raport w sprawie likwidacji WSI i kto był tłumaczem... :D Na Kremlu masz Pana, nawet o tym nie wiesz...

#2569 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 17:59

Były , są i będą od dawna zakusy przejęcia naszego Państwa Polskiego , jak nie przez Rosjan , to przez Niemców i tak to trwa teraz. Pamiętam jak się rozmawiało w moim domu jeszcze jak bylem małym chłopcem , że Polska leży między młotem a kowadłem i nadal knują jak nie jedni , to drudzy, na różne sposobu . Niemcy przejęli w dziewięćdziesięciu procentach media i kłamliwie przedstawiają obraz o Polsce . Odnaleźli w niektórych Polskich politykach pokrewieństwo, którzy jeżdżą bezwstydni i donoszą kłamliwie na Polskę . Niemcy dostarczają waliskami pieniądze i samochody przed wyborami na kampanie wyborczą , opisał to wszystko w książce pewien były Poseł wypadło mi z pamięci . Tak się zastanawiam co w niektórych różańskich obywatelach się porobiło , że utracili patriotyzm do swojej - własnej Ojczyzny Polski , czy nie czasem i wy jesteście tymi krewnymi po spuściźnie Niemców , że tak wam sprzyja ta fałszywa polityka . Zauważyłem że jesteście w stanie zawrzeć pakt z diabłem , oby wasze poglądy były na wierzchu . Zachowujecie się co najmniej jak dzieci , nie umiecie po prostu przegrywać . Zostawiacie po sobie plamę na długie lata ...

Piszesz te swoje głupoty po to żeby pisać. Naogladales się pisowskiej telewizji i powtarzasz te głupoty na forum. Jesteś zupełnie oderwany od rzeczywistości. Ślepy na to jak PiS niszczy ten kraj. Zniszczona edukacja, zniszczone wojsko, zniszczony sądy, wycięte lasy, zrujnowane stadniny koni. To wszystko jest Ci obce bo nie powiedzą ci tego w tvpis. Obudź się i zacznij myśleć samodzielnie.

#2570 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 12:16

Kiedy odwiedzi nas poseł Czartoryjski?

#2571 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 16:38

Kiedy odwiedzi nas poseł Czartoryjski?

poseł się boi bo wie ze go tu nikt nie chce. Nic nie zrobił dla naszego miasta. Głosować na niego to WSTYD!

#2572 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 17:18

poseł się boi bo wie ze go tu nikt nie chce. Nic nie zrobił dla naszego miasta. Głosować na niego to WSTYD!

Pan poseł jest zajęty napindalaniem na zło obecnej władzy w Ostrołęce :D Nieprawilna jest. Oczywiście w przerwach miedzy rejsami po Narwi... :D Z portu w którym nie ma kamery!

#2573 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 21:53

PiS w swoim programie pisanym na kolanie obiecuje zniesienie opłat za dowody osobiste których nie ma od 10 lat. To są ciemniaki. Cały ten program można do kosza wyrzucić. Ściema na sciemie

#2574 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 09:52

PiS w swoim programie pisanym na kolanie obiecuje zniesienie opłat za dowody osobiste których nie ma od 10 lat. To są ciemniaki. Cały ten program można do kosza wyrzucić. Ściema na sciemie

na drużynę piłkarską z którą przegrywasz też tak podle nagadujesz ?

#2575 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 21:50

PiS- patologia i sutenerstwo

#2576 ~kukunadupiepierdzoncolewic~

~kukunadupiepierdzoncolewic~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 22:12

PiS- patologia i sutenerstwo

wracaj na makowskie forum i tam fikaj

#2577 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2019 - 07:41

wracaj na makowskie forum i tam fikaj

Oho.... nie trzymamy ciśnienia? No co za emocje proszę państwa, co za emocje :D Na Makowie PIS zaorany tak jak na Różanie. Poproś o wsparcie z województwa...

#2578 ~Majka~

~Majka~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2019 - 07:48

Oho.... nie trzymamy ciśnienia? No co za emocje proszę państwa, co za emocje :D Na Makowie PIS zaorany tak jak na Różanie. Poproś o wsparcie z województwa...

wygrałeś dzięki tobie platforma ma już 80 % poparcia co to by było żeby nie ty

#2579 ~kuku na muniu~

~kuku na muniu~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2019 - 08:17

wygrałeś dzięki tobie platforma ma już 80 % poparcia co to by było żeby nie ty

Ludzie poprostu olewają pis, bo PiS to WSTYD :)

#2580 ~Wujek Józek~

~Wujek Józek~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2019 - 08:42

Ludzie poprostu olewają pis, bo PiS to WSTYD :)

PIS olewają komuniści i złodzieje i nieudacznicy z PO. Darmozjady tacy jak ty co pracują u brejzy za 500. Lewactwo to WSTYD I HAŃBA.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych