Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

I Ty możesz zostać Banasiem.....!

33 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2019 - 20:02

Oczywiście na miarę lokalną.... :D

"

Marian Banaś szykuje zemstę? Powstają niewygodne dla PiS raporty. Publikacja "przed świętami"

Marian Banaś zdecydował, kto przejmie obowiązki prezesa NIK-u. Przygotowuje też dwa raporty, które mogą być kłopotliwe dla Prawa i Sprawiedliwości - podał "Dziennik Gazeta Prawna".

Puciu, puciu...

Krysztalowy PiSuar, na tyle wysoki, ze nadprezes nie siegnie i sie popryska. Bedzie lepsza telenowela niz te z Bolewood.

:P

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2019 - 20:19

A w życiu nie chcę nawet tych jego milionów ani twarzy. Broń mnie Boże, aby kiedykolwiek szatan aż tak zawładnął moim sumieniem!

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2019 - 20:37

Dał doopy genialny strateg.
Odkąd kundelek Morawiecki odszczekał plan B na Banasia, ten ostatni się zapienił.
I jak widać ma jaja, nie to co te wszystkie miernoty pisowskie...

#4 ~Lekarz~

~Lekarz~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2019 - 20:47

" Marian Banaś szykuje zemstę? Powstają niewygodne dla PiS raporty. Publikacja "przed świętami"
Marian Banaś zdecydował, kto przejmie obowiązki prezesa NIK-u. Przygotowuje też dwa raporty, które mogą być kłopotliwe dla Prawa i Sprawiedliwości - podał "Dziennik Gazeta Prawna".
Puciu, puciu...
Krysztalowy PiSuar, na tyle wysoki, ze nadprezes nie siegnie i sie popryska. Bedzie lepsza telenowela niz te z Bolewood.

RÓŻAŃSKI LEWACKI TROLU tobie jest potrzebny natychmiast lekarz psychiatra a nie forum. ,, Wszystkich w domu' to ty na pewno nie masz.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2019 - 21:11

RÓŻAŃSKI LEWACKI TROLU tobie jest potrzebny natychmiast lekarz psychiatra a nie forum. ,, Wszystkich w domu' to ty na pewno nie masz.

Te... zje***y! Ty nie szukaj Banasia w Różanie, ty szukaj w Partii :D

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2019 - 21:13

Niewątpliwie ma dużo do powiedzenia. Czy był na tyle rozważny, żeby dokumenty poupychać w zagranicznych sejfach i sporządzić stosowny testament?

Rozkręcają się chłopaki :D

Podobnie jak Kmiecie Pecie... :D

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2019 - 21:21

Jak ja lubię Cię pier***cu to tylko ja wiem :D Szturać kijem przez pręty tej mentalnej klatki w której siedzisz . Już nawet nowy kij od szczotki przygotowałem bo ten obecny obgryzłseś do połowy. jak ten bóbr czy bober :D A teraz powiedz..

Mój partyjny Kolega Pan Pancerny Kryształ Banaś :P :P :P Korzystałeś z Domu  Pielgrzyma? ;)

#8 ~kuku na muniu~

~kuku na muniu~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2019 - 21:52

"

Marian Banaś szykuje zemstę? Powstają niewygodne dla PiS raporty. Publikacja "przed świętami"

Puciu, puciu...

Platfusiarnia to kompletnie bezideowa koteria o korzeniach WSIowo-Esbecko-UWolskich, polityczne szambo otwarte na wszelkie kanalie, ktorej jedynym zadaniem jest trwanie w mafijnym ukladzie wladzy i wzajemnych powiazan oraz finansowe dojenie wszystkich i wszystkiego, co doic sie da

#9 ~AGENT ORANGE~

~AGENT ORANGE~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2019 - 21:53

Platfusiarnia to kompletnie bezideowa koteria o korzeniach WSIowo-Esbecko-UWolskich, polityczne szambo otwarte na wszelkie kanalie, ktorej jedynym zadaniem jest trwanie w mafijnym ukladzie wladzy i wzajemnych powiazan oraz finansowe dojenie wszystkich i wszystkiego, co doic sie da

POd tym wzgledem blizniaczo przypomina PZPR. Metodologia, spolegliwosc mediow i prymitywny PR - rowniez. Zadluzanie na POtege - takze. Natomiast w oglupianiu spleczenstwa nawet przewyzsza nieboszczke PZPR.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2019 - 21:56

to ze platfusiarnia to glaby i oszusci to nie jest zadna tragedia... tacy sa i tyle... niech ich rodzice przeprosza za to, ze pili wodke przed poczeciem i w trakcie ciazy....

#11 ~AGENT ORANGE~

~AGENT ORANGE~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2019 - 22:04

"

Puciu, puciu...

Za dużo TEFAŁENU lub brak leków proponuję udać się do lekarza

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2019 - 22:17

Chwila chwila.... Partia potrzebuje lojalnych? No potrzebuje. Partia ma wszystko inne poza lojalnością gdzieś? No ma... Członkowie Partii to wyznawcy No są! Czy popierający PIS są beneficjentami systemu? No są  Czegoś jeszcze w ramach dowodów że to NeoBolszewia?! Co krzyczy złodziej uciekając z wyrwy? "Łapaj Złodzieja!" Co krzyczy PIS? "Łapaj Lewaka!" :D Proste? Socjotechnika...

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2019 - 07:43

Jak ja lubię Cię pier***cu to tylko ja wiem :D Szturać kijem przez pręty tej mentalnej klatki w której siedzisz . Już nawet nowy kij od szczotki przygotowałem bo ten obecny obgryzłseś do połowy. jak ten bóbr czy bober :D A teraz powiedz..
Mój partyjny Kolega Pan Pancerny Kryształ Banaś :P :P :P Korzystałeś z Domu Pielgrzyma? ;)

kuku na muniu POciecho ty nasza, trolu nasz lewacki , jak ja lubię dyskutować z tobą błędny rycerzu . Ta walka z wiatrakami poprowadzi cię do nikąd. PO co ci te nowe tematy w końcu sam siebie POkąsasz i umrzesz....he he he he

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2019 - 07:53

Mam tylko nadzieje ze krystaliczny Banaś - pokaże prezesowi Jarkowi , ze to powoli koniec dyktatury !!!

#15 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2019 - 11:32

Ależ tu bagno!!! male pieski obsikują się nawzajem, podgryzają, warczą - a ten 3. nad nimi, co je napuszcza na siebie, zaciera ręce i kręci interesy. Róbta tak dalej chłopaki - dobrze na tym wyjdziemy wszyscy  ;)

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2019 - 19:01

Za Pierwszego PISu w latach 2005-2007 Jarosław usilnie szukał UKŁADU a dziś widać jak sam z Przybocznymi ten układ tworzy! PIS się miota między formuła Sekty a Mafii. Dlaczego to drugie? System finansowania czyli sławne 15% od fuchy zorganizowanej przez partię, protekcja za wszelką cenę, Dwie Wieże jako pralka, struktura w formie piramidy i jednoosobowe kierownictwo, niszczenie przeciwników, ormeta i dintojra. Dlaczego to pierwsze?

Cechy typowej sekty:

1. Wiara członków w jeden cel sekty. Zmuszanie do wiary. (religia smoleńska)

2. Charyzmatyczny przywódca i lider, którego należy się słuchać. Nazywa się go mistrzem, prorokiem, guru. Przywódca sekty jest ponad jej zasadami.(Jarosław PolskeZbaw)

3. Dobrze uregulowany spis pryncypiów i zasad, których wszyscy członkowie muszą przestrzegać.(kto nie z nami ten przeciw nam)

4. System nagabywania i zachęcania ludzi do wstąpienia do sekty. Członkowie, którzy znajdą nowe osoby do wstąpienia do sekty nagradzani są w podany sposób.(przykład Wojciecha Kałuzy?)
.
5. System i hierarchia władzy. Mocno scentralizowany. Najważniejszy jest mistrz-guru, a pod nim jego najbliżsi ludzie. (Nowogrodzka)

6. Tajny, elitarny charakter całej wspólnoty. Brak możliwości obserwowania życia grupy, kiedy nie jest się jej członkiem.(spotkanie w sprawie Banasia i propozycja dymisji)

7. Trudności z przystąpieniem do wspólnoty. Na nowego członka czeka wiele zadań, które musi wypełnić, aby móc stać się pełnoprawnym aktywistą.(zakon PC)

8. Szeroka siatka wrogów zewnętrznych, którzy mają w sposób prawdziwy czy wyimaginowany zagrażać sekcie i jej ideom. (Wina Tuska)
9. Oddział od społeczeństwa. Tworzenie swoich własnych praw oraz obowiązków i zasad. Odizolowanie członków od normalnego, zdrowego życia.(Dobra Zmiana-Zdradzieckie Mordy-Gorszy Sort-Ludzkie Pany)

10. Wykorzystywanie w obrębie sekty technik manipulacyjnych w odniesieniu do jej słabszych członków. Kłamstwa, sugestie, hipnoza, tzw. „pranie mózgu” są tutaj bardzo popularne.(zapomniane Miesięcznice)

11. Zniewolenie członków. Brak możliwości dobrowolnego odejścia z sekty, pod karą utraty czegoś ważnego, zdrowia lub nawet życia.(przykład Chrzanowskiego z KNF i Misiewicza?)

12. Fanatyczne oraz frenetyczne próby utrzymania sekty i swoich idei. Członkowie sekty są całkowicie przekonani o prawdziwości swojego postępowania. Inni są w błędzie, świat zewnętrzny zostaje całkowicie potępiony. Tylko członkowie sekty mają „tajemną” wiedzę i moc poznania i mogą zostać „zbawieni” lub „uratowani”. ( :D :D :D patrz wpisy na forum)

Pomogłem? :D

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2019 - 19:15

No dobrze.... jest beee..

w zamian za to PIS proponuje?...

BANASIA!!!! :D :D :D

Doprawdy wspaniały żart....

A te pizdeczki z PO nawet nie wiedzą co to kuplerstwo...

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2019 - 13:30

No dobrze.... jest beee..

w zamian za to PIS proponuje?...

BANASIA!!!! :D :D :D

Doprawdy wspaniały żart....

A te pizdeczki z PO nawet nie wiedzą co to kuplerstwo...

Miliony wydane z pieniędzy podatnika , dla członków komisji Smoleńskiej . Po co był ten cyrk!

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2019 - 22:39

Lepsze jaja z Domem Pielgrzyma i kasą UE na remont :D wspaniały żart... No i "optymalizacją podatkowa" Mariana  :P

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2019 - 07:00

Lepsze jaja z Domem Pielgrzyma i kasą UE na remont :D wspaniały żart... No i "optymalizacją podatkowa" Mariana :P

w PiS to chyba taka karuzela mistrzów krętactwa !

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych