Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Górka dla dzieci

36 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2019 - 08:07

widze , ze tu duzo glupich tematow to i ja swoj zamieszcze:) moze wojt,rada i mieszkancy wypowiedza sie na temat utworzenia nasypu dla najmlodszych. bidulki nie maja gdzie zjezdzac na sankach.

#2 ~Kurp~

~Kurp~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2019 - 08:39

widze , ze tu duzo glupich tematow to i ja swoj zamieszcze:) moze wojt,rada i mieszkancy wypowiedza sie na temat utworzenia nasypu dla najmlodszych. bidulki nie maja gdzie zjezdzac na sankach.

Każdy może pisać co chce i apelować o co chce. Ale przy obecnych często krótkich, niestabilnych zimach mogą się to okazać pieniądze wyrzucone w błoto. Poza tym za moich czasów jak naprawdę chcieliśmy sobie pozjeżdżać to szliśmy z kolegami na jakąś górkę w lesie. Już nie róbmy z Naszych dzieci niemot, którym trzeba wszystko pod nos podstawić. Nie zabijajmy ich kreatywności. Nich sami pomyślą jak i gdzie mogą sobie urządzić zjeżdżalnie.  

#3 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2019 - 08:43

ufff... nareszcie - tylko czy uda się merytorycznie podyskutować...

Forum to świetne narzędzie na dzisiejsze czasy zabieganych ludzi.

Temat jak najbardziej na czasie. Za moich czasów trochę górek było w Kadzidle ale i tak chodziliśmy ze starszym bratem do lasu.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2019 - 08:44

Każdy może pisać co chce i apelować o co chce. Ale przy obecnych często krótkich, niestabilnych zimach mogą się to okazać pieniądze wyrzucone w błoto. Poza tym za moich czasów jak naprawdę chcieliśmy sobie pozjeżdżać to szliśmy z kolegami na jakąś górkę w lesie. Już nie róbmy z Naszych dzieci niemot, którym trzeba wszystko pod nos podstawić. Nie zabijajmy ich kreatywności. Nich sami pomyślą jak i gdzie mogą sobie urządzić zjeżdżalnie.  

w kadzidle nie ma takich miejsc.kiedys byly.teraz powstaly domy,drogi itp .wskaz mi takie miejsce zeb bezpiecznie mogly zjezdzac.

#5 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2019 - 08:56

w kadzidle nie ma takich miejsc.kiedys byly.teraz powstaly domy,drogi itp .wskaz mi takie miejsce zeb bezpiecznie mogly zjezdzac.

w temacie było, że dla najmłodszych dzieci a więc i tak muszą być pod opieką. Małe dzieci nie potrzebują wysokich górek. Idź na spacer do lasu pod tym kątem, sam zobacz i wybierz dobre miejsce dla swojego dziecka (bo zakładam, że masz). 

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2019 - 09:01

Trzeba poczekać jak dzieci władzy będą chciały górki do zjeżdżania to nie będzie trzeba czekać na ich kreatywność tylko dostaną podstawione pod nos. Są przecież równi i równiejsi.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2019 - 09:23

Bardzo dobry temat. Tez jestam za tm zeby powstala taka gorka.jedno posiedzenie rady gminy mniej i kasa jest na nasyp.

#8 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2019 - 09:25

Trzeba poczekać jak dzieci władzy będą chciały górki do zjeżdżania to nie będzie trzeba czekać na ich kreatywność tylko dostaną podstawione pod nos. Są przecież równi i równiejsi.

o, proszę już się zaczyna "merytorycznie"

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2019 - 09:32

a bylo tak fajnie:)

#10 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2019 - 09:39

a bylo tak fajnie:)

prawda? było po prostu normalnie, mam nadzieję, że nie wszystko stracone.... :)

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2019 - 10:58

Bardzo dobry temat. Tez jestam za tm zeby powstala taka gorka.jedno posiedzenie rady gminy mniej i kasa jest na nasyp.

Ja jestem przeciw. Można iść do lasu. Usypywanie takiej górki to naciąganie nas podatników na fanaberię z której mało kto skorzysta. Lepiej przeznaczyć te pieniądze na żwirowanie dróg.  

#12 ~Mieszkaniec gminy~

~Mieszkaniec gminy~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2019 - 11:02

W sumie racja. Ale można  też jeszcze dodatkowo obniżyć wójtowi dodatek funkcyjny i górka będzie jeszcze większa. 

#13 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2019 - 11:20

W sumie racja. Ale można  też jeszcze dodatkowo obniżyć wójtowi dodatek funkcyjny i górka będzie jeszcze większa. 

wiesz co, obejrzyj 1. sesje będziesz wiedział więcej

a konkretnie do twojego wpisu, może ze swojego dasz. Na Kurpiach sie mówi : "szczery dziad z cudzej torby"

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2019 - 12:13

"szczery dziad z cudzej torby" - kto zna kadzidlanskie realia, wie kto idealnie spełnienia te warunki

#15 ~Mieszkaniec Gminy~

~Mieszkaniec Gminy~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2019 - 12:22

wiesz co, obejrzyj 1. sesje będziesz wiedział więcej

a konkretnie do twojego wpisu, może ze swojego dasz. Na Kurpiach sie mówi : "szczery dziad z cudzej torby"

Bardzo dobre kurpiowskie przysłowie, które znakomicie obrazuje pewnego Prusaka, który zadomowił się w Kurpiach   :) .

#16 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2019 - 13:42

Bardzo dobre kurpiowskie przysłowie, które znakomicie obrazuje pewnego Prusaka, który zadomowił się w Kurpiach   :) .

nie wierzę, że nie kumasz ale może...

Niektórzy chcieli by wszystko ale za cudze pieniądze, paniał?

Komuś zabrać żeby coś zrobić - jaśniej już nie można...

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2019 - 16:31

Ja jestem przeciw. Można iść do lasu. Usypywanie takiej górki to naciąganie nas podatników na fanaberię z której mało kto skorzysta. Lepiej przeznaczyć te pieniądze na żwirowanie dróg.  

chyba to t bacha piszesz.rodz dzieci a nie ku*** parcie na szklo

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2019 - 16:43

tu jest temat gorki.po co piszecie glupoty.jedna sesja to ponad 10000 zlk.niech skoncza z tym i zrobia cos dla dzieci.Pani Przewodniczaca czekam na odpowiedz.

#19 ~Mieszkaniec Gminy~

~Mieszkaniec Gminy~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2019 - 17:01

tu jest temat gorki.po co piszecie glupoty.jedna sesja to ponad 10000 zlk.niech skoncza z tym i zrobia cos dla dzieci.Pani Przewodniczaca czekam na odpowiedz.

Trochę za mało obniżmy dodatkowo wójtowi dodatek funkcyjny i zrobimy jeszcze lepszą górkę. 

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2019 - 17:04

Gość proponuje kompromis. Robimy w styczniu o jedną sesje mniej niż w grudniu, a wójtowi obniżymy obecny dodatek funkcyjny o połowę. Będzie wilk syty i owca cała. Z tym, że zamiast górki wolałbym jakoś dużą gwiazdę na Weselu Kurpiowskim. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych