Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

GOPS w Sypniewie

60 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~mieszkaniec gminy~

~mieszkaniec gminy~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2011 - 06:37

Witam

Co mieszkańcy gminy Sypniewo sądzą o pracy gminnego ośrodka pomocy społecznej? Ja mam nie miłe doświadczenia po spotkaniu z pracownicami opieki społecznej. Panie myślą że są Bóg wie kim i że mają władzę absolutną nad przyznawaniem zasiłków i udzielaniu pomocy którą zapewnia ustawa. Pani kierownik GOPSu nie wie co to tajemnica służbowa i papla po całej gminie kto był u nich i prosi o pomoc i ile pieniążków dała, pracowników opieki społecznej obowiązuję tajemnica służbowa ale pracownice nie wiedzą co to znaczy. Panie Wójcie, niech Pan wyjdzie ze swojego gabinetu i zrobi porządek z kierowniczką i pokaże jej ustawę o opiece społecznej bo pani Kierownik ma chyba problem ze znalezieniem, nie piszę już o zrozumieniu jej. Poczytajcie razem skoro Pani kierownik nie rozumie punktów ustawy. Polska czyta dzieciom a Pan niech poczyta pani Kochanowicz

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2011 - 09:54

Witam

Co mieszkańcy gminy Sypniewo sądzą o pracy gminnego ośrodka pomocy społecznej? Ja mam nie miłe doświadczenia po spotkaniu z pracownicami opieki społecznej. Panie myślą że są Bóg wie kim i że mają władzę absolutną nad przyznawaniem zasiłków i udzielaniu pomocy którą zapewnia ustawa. Pani kierownik GOPSu nie wie co to tajemnica służbowa i papla po całej gminie kto był u nich i prosi o pomoc i ile pieniążków dała, pracowników opieki społecznej obowiązuję tajemnica służbowa ale pracownice nie wiedzą co to znaczy. Panie Wójcie, niech Pan wyjdzie ze swojego gabinetu i zrobi porządek z kierowniczką i pokaże jej ustawę o opiece społecznej bo pani Kierownik ma chyba problem ze znalezieniem, nie piszę już o zrozumieniu jej. Poczytajcie razem skoro Pani kierownik nie rozumie punktów ustawy. Polska czyta dzieciom a Pan niech poczyta pani Kochanowicz

Gdybym wiedział kim jesteś to zaprosiłbym Cię na piwo bo masz rację i dobrze że poruszyłeś ten wątek. Panie w GOPSie nic nie robią oprócz plotkowania o innych i piciu kawy. Jak widać martwią się tylko o swoje tyłki które mają coraz większe ale to zapewne od kawy i ciasteczek. Kobitki weźcie się za robotę i poczytajcie o tym co wyżej podpisany napisał bo z tajemnicą służbową macie problemy. Ciekawe jakie poparcie miałyście że dostałyście się na stołki do GOPSu

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2011 - 10:29

nieprawda!!! MOże jesteś jednym z tych co sie po prostu pomoc nie należy . ja nigdy nie miałam złych doświadczeń z paniami z gops. zawsze miłe i usmiechnięte i znają się na pracy. a ze nie daja pijakom i darmozjadom to chyba dobrze o nich swiadczy

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2011 - 10:46

pewnie że tak . Dziewczyny z gops nie sa złe. Naprawdę starają się wykonywac swoja prace dobrze. :rolleyes:

#5 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2011 - 11:32

pewnie że tak . Dziewczyny z gops nie sa złe. Naprawdę starają się wykonywac swoja prace dobrze. :rolleyes:

Dziewczyny z gopsu nie siedzą dzisiaj na Facebooku, siedzą na forum TO i dokonują wpisów na swoją obronę. Nie jestem pijakiem, jestem osobą biedną i nie dostałem pomocy

#6 ~Sypniewiak~

~Sypniewiak~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2011 - 14:52

Ty się lepiej weź za jakąś robote!!!!

#7 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2011 - 15:33

Witam

uuuuuuuuuuuuuu jaki znawca ustawy się znalazł , a moze one znają przepisy i dlatego nie dostałeś! Weź się Panie za robote bo ja nie poto płace podatki żebyś ty z GOPSU dostawał

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2011 - 16:43

dokładnie- mi też się nóż w kieszeni otwiera, jak o takich nierobach się słyszy. Cwaniakowac na forum to potrafi, a za robote się nie wiźmie, tylko do opieki po pomoc chodzic, a podejrzewam, że jest wiele ludzi bardziej potrzebujacych.

#9 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2011 - 18:39

Witam wszystkich a szczególnie " Potrzebującego "
Jak myślicie kto pisze takie rzeczy , matka mająca czworo dzieci ? nie,
takie rzeczy piszą ludzie w wieku 20 - 30 lat .
A więc pojawia się pytanie , co ty człowieku chcesz od pomocy społecznej !!!!!!!
My płacimy podatki aby ( nieroby ) brały pieniądze .
Widzę że komputer w domku jest , internet także to chyba nie jest tak źle .
Sypniewo jest położone niedaleko Makowa , Ostrołęki , Różna . I co mam rozumieć że nie ma pracy , DOBRE !!! cha cha cha . Jak jest chęć do pracy to nawet 60 latek coś znajdzie .
A więć człowieku zamiast pisać bzdury weś się za siebie i do roboty , bo są bardziej potrzebujący .
POZDRAWIAM .

#10 ~robert~

~robert~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2011 - 20:25

Witam

Ja całkowicie nie zgadzam sie z Twoją opinią uważam ,że Panie z gops znają swojąrobotę i są bardzo miłe , trzeba było takie bzdury pisać o poprzedniej kadrze a nie o tej nowej nawet Pani kierownik stała się przy nich milsza !!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawim

#11 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2011 - 20:27

Dziewczyny z gopsu nie siedzą dzisiaj na Facebooku, siedzą na forum TO i dokonują wpisów na swoją obronę. Nie jestem pijakiem, jestem osobą biedną i nie dostałem pomocy

No i klapa a to sobie pozamiatałeś hahahahaha tylko one wiedzą komu zasiłku nie dały a tym samym wiedzą kto takie głupoty o nich wypisuje chyba już drugi raz nie masz po co iść do Pomocy Społecznej !!!!!!!!!!!!!!

#12 ~sypniewiak~

~sypniewiak~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2011 - 20:33

Witam

OOOOOOOOOOOOOO jak przepisy zna mój drogi nie punkty ustawy tylko artykuły !!!A tak od siebie to chcę Ci powiedzieć ,ze byłem kilka razy w Ośrodku ( w sprawach innych jak socjalne )i zawsze spotkałem się z uprzejmością tych Pań , widziałem jak pomagały przy wypełnieniu wniosków , zawsze uśmiechnięte i z humorem .Pozdrawiam !!!!!!!!!!

#13 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2011 - 20:38

Ja całkowicie nie zgadzam sie z Twoją opinią uważam ,że Panie z gops znają swojąrobotę i są bardzo miłe , trzeba było takie bzdury pisać o poprzedniej kadrze a nie o tej nowej nawet Pani kierownik stała się przy nich milsza !!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawim

zgadzam się z powyższym opisem, zawsze gdy tylko byłam w ośrodku to byłam bardzo milo obsługiwana, zawsze pomocne i miłe . widocznie chłopczyku nie zasłużyłeś na pomoc skoro nasze Panie ci nie chiały pomóc one darmozjadom nie pomagaja.

#14 ~COOOOOOOOOOOOOOOO~

~COOOOOOOOOOOOOOOO~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2011 - 20:45

Co Ty gadasz !!!!!!!!!!! człowieku widać ,ze robot nie zansz ,piszesz ,ze nic nie robią , a niby kto te zasiłki przyznaje, nie masz pojęcia o pracy to się nie wypowiadaj !!!!! Piszesz ,ze kawę piją i co takiego wszędzie to robią , a ty kawy nie pijesz ? one siedzą tam 8 godzin i co tak mają siedzieć o suchym pysku ? Co nie dostałeś zasiłku i postanowiłeś się zemścić !!!!!!!! Jest dużo osób potrzebujących i takie tą pomoc otrzymują a ty widocznie taką osobą nie jesteś !!!! AAAAAAAAAAA faktycznie jak masz internet i komputer to chyba ,,pomocy z pomocy'' nie potrzebujesz !!!!!!!!!!

#15 ~Gośc~

~Gośc~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2011 - 20:56

Otrzymałam od tych WSZYSTKICH Pań pomoc w momęcie gdy jej najbardziej potrzebowałam , ( a o pomoc nie przyszłam ) same wiedziały ,że jej potrzebuję są bardzo miłe ,serdeczne i pomocne , wsparły mnie słowem i podtrzymywały na duchu . Myślę, ze jest wiele takich osób które mogły by to o nich powiedzieć tylko tego nie zrobią bo nie maja komputera .Zawsze pomogą przy wnioskach i innych dokumentach , jeszcze nigdy nie odmówiły mi pomocy ( i nie mam tu na myśli tylko zasiłków) jeśli czegoś nie rozumię , zawsze idę do nich .
Pozdrawiam i dziękuję za dobre słowo !!!! Teraz Ośrodek jest prawdziwym Ośrodkiem Pomocy Społecznej , dziewczyny znają robotę , a jak czegoś nie wiedzą to w mig się dowiedzą !!!! Życze wszystkim Ośrodkom takich pracowników a Pani kierownik tez jest ok.

#16 ~gopsowicz~

~gopsowicz~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2011 - 21:36

gdyBys zadał to pytanie kilka lat temu kiedy był jeszcze stra kadra moja odpowiedz była by dla ciebie zadowalająca ale nie teraZ .
Kiedys składałam wniosek Pani była juz tak zmęczona( w oczch było widac zmęczenie ) tym przyjmowanie bo kolejka była już na holu , przyjmowała po 2 osoby żeby było szybciej ale ciągle była uśmiechnięta i pomocna. Widziałam jak kiedys się zdenerwowała ale w stosunku do tego interesanta ciągle trzymała nerwy na wodzy ( ja stojąc zboku i obserwując tę sytuację miałam ochote gościa udusić ) .
Ja nic do nich nie mam , są tacy co powiedz coś złego ale są i tacy co powiedzą coś miłego ja należę do tej drugiej grupy!!!.
Pozdrawiam GOPSIARY !!!!!

#17 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2011 - 21:41

ja tam sympatią do nich nie pałam ale i złego nic o nich nie powiem

#18 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2011 - 21:42

ja tam sympatią do nich nie pałam ale i złego nic o nich nie powiem

#19 ~obywatel gminy~

~obywatel gminy~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2011 - 21:43

No proszę, jakiś rozjuszony obywatel gminy nie dostał pomocy i teraz chce się mścić. Nie rób z siebie za przeproszeniem durnia, bo chyba nie wiesz co to ciężka praca i jak dziewczyny muszą się tam napocić, żeby było wszystko ok i na czas. Przyzwyczajony jesteś, że "zawsze dawali jak chciałeś"? A tu klops, nie udało się... A święta lada dzień, trzeba było wcześniej pomyśleć i znaleźć sobie prace, dzięki której miałbyś wystarczającą ilość środków i nie wyciągałbyś teraz ręki.
Napisałeś, że Pani kierownik nie zna ustaw, ahaha a to dobre!! Ja jestem po studiach i przyznam, że ciężko mi cokolwiek wywnioskować z tych ustaw i zrozumieć je. A Ty masz czelność zarzucać dziewczynom brak znajomości w.w ustaw. Nie dorastasz im do pięt!!!!! I tak naprawdę nie zrozumiesz tego, jak ciężko one muszą pracować. no chyba ze w końcu ruszysz tyłek i weźmiesz się za prace, wtedy może docenisz...
Tak bardzo żałujesz im tej kawy?ha ha ha. Czy może boli Cię to, że Ciebie na tą kawę nie stać? One na nią pracują, Ty wyciągasz tyle ręce...

#20 ~jaś~

~jaś~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2011 - 21:44

Witam

EEEEEEEE ciołku nazwisk się nie pisze !!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych