Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gmina Szelków

420 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~genio~

~genio~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2011 - 15:23

A ja jestem za obecnym sołtysem godnie sprawuje funkcję dba o swietlicę organizuje wesela i bale to dzięki niemu zamkneli wysypisko śmieci

Sołtys poważna fucha, walka jak o fotel prezydenta.

#42 ~MARCIN~

~MARCIN~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2011 - 22:34

A ja jestem za obecnym sołtysem godnie sprawuje funkcję dba o swietlicę organizuje wesela i bale to dzięki niemu zamkneli wysypisko śmieci

Możesz kity żenić ale nie mieszkańcom którzy wiedzą jak było naprawdę. Obecny sołtys jest spalony totalnie i kędzior też, toż to ludzie dawnego wójta. koniec z tymi przekrętami chcemy przejrzystości i zaufania tak jak ktoś wcześniej napisał.

#43 ~benio~

~benio~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2011 - 23:30

Możesz kity żenić ale nie mieszkańcom którzy wiedzą jak było naprawdę. Obecny sołtys jest spalony totalnie i kędzior też, toż to ludzie dawnego wójta. koniec z tymi przekrętami chcemy przejrzystości i zaufania tak jak ktoś wcześniej napisał.

Bardzo dobrze,a sołtysa będziecie mieli takiego jakiego sobie wybierzecie w demokratycznym głosowaniu i nikt tego za Was nie zrobi.

#44 ~GOŚC~

~GOŚC~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2011 - 07:57

Jak społeczeństwo wykorzystuje budynki świetlic we wsiach Laski, Ciepielewo, Pomaski, remiza OSP Magnuszew, Przeradowo.

PODOBNO W ŚWIETLICY W CHYLINACH BĘDZIE BAL MOŻE KTOS WIE KTO ORGANIZUJE I ZA ILE

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2011 - 16:46

Żadnego balu nie zorganizuje ten pan bo Urząd Skarbowy .............................

#46 ~???~

~???~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2011 - 20:58

Żadnego balu nie zorganizuje ten pan bo Urząd Skarbowy .............................

A co on chce zrobić bal i tym przekupić ludzi żeby wybrali go jeszcze raz na sołtysa?

#47 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2011 - 10:54

Bardzo dobrze,a sołtysa będziecie mieli takiego jakiego sobie wybierzecie w demokratycznym głosowaniu i nikt tego za Was nie zrobi.

Ale zrobi wyroby na bal

#48 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 luty 2011 - 07:51

Sołtys poważna fucha, walka jak o fotel prezydenta.

W lutym zaczynją się wybory sołtysów ,może ktoś wie kto w jakiej wsi kandyduje

#49 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 luty 2011 - 08:08

W lutym zaczynją się wybory sołtysów ,może ktoś wie kto w jakiej wsi kandyduje

A to już nie twoja sprawa kto i w jakiej wsi to sprawa tylko i wyłącznie danego sołectwa.

#50 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 03 luty 2011 - 08:14

A to już nie twoja sprawa kto i w jakiej wsi to sprawa tylko i wyłącznie danego sołectwa.

A ja uważam że nie jest to żadną tajemnica jako mieszkaniec gminy mam prawo wiedzieć

#51 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 03 luty 2011 - 21:30

A ja uważam że nie jest to żadną tajemnica jako mieszkaniec gminy mam prawo wiedzieć

I ja mam prawo

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2011 - 08:00

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2011 - 18:12

jasne ze tak

#54 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 07 luty 2011 - 07:40

MARCIN NA SOŁTYSA

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 luty 2011 - 08:34

MARCIN NA SOŁTYSA

Niech żyje!

#56 ~Z~

~Z~
  • Goście

Napisano 09 luty 2011 - 09:36

MARCIN NA SOŁTYSA

za bardzo ugodowy

#57 ~sdxfg~

~sdxfg~
  • Goście

Napisano 09 luty 2011 - 14:19

Przypadkiem tu zajrzałem i widzę, że są takie środowiska, w których bycie sołtysem jest fuchą.I,super emocje wywołują takie wybory !

Czy ktoś chce wywieźc moje szambo ?

#58 ~sdxfg~

~sdxfg~
  • Goście

Napisano 09 luty 2011 - 14:20

Przypadkiem tu zajrzałem i widzę, że są takie środowiska, w których bycie sołtysem jest fuchą.I,super emocje wywołują takie wybory !

#59 ~sdxfg~

~sdxfg~
  • Goście

Napisano 09 luty 2011 - 14:21

#60 ~sdxfg~

~sdxfg~
  • Goście

Napisano 09 luty 2011 - 14:21

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych