Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

gmina płoniawy bramura

484 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~płoniawiak~

~płoniawiak~
  • Goście

Napisano 21 październik 2014 - 17:00

hehe:) bo do koryta chcą się dopchać - proste

#42 ~Wiatrak~

~Wiatrak~
  • Goście

Napisano 22 październik 2014 - 09:38

Skoro mowa o wyborach, to może warto poruszyć temat wiatraków w naszej gminie i zadać następujące pytania:
1. Po co je pobudowano?
2. Na czyich działkach je pobudowano i kto na tym zarobił?
3. Ile za to trzeba było dopłacić z kasy gminy, czyli z naszej kasy?
4. Czy w ogóle był sens budowania wiatraków w tak słabej strefie wiatrowej, w jakiej jest nasza gmina?
5. Czy ktokolwiek przejmował się problemami z użytkowaniem wiatraków - chociażby z ciągłym hałasem?
6. Czy ktoś ma mieszkańców za głupków, skoro czeka z uruchomieniem wiatraków na zakończenie wyborów (nie chce wcześniej drażnić mieszkańców)?

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2014 - 15:04

gnać te dziadostwo z psl

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2014 - 15:40

powiedzcie co zrobili dla gminy   pare   impez    to taki tanie chwyty  dla ciemnoty  przejrzyjmy   wkońcu na oczy  zróbmy porządek w tej   gminie

#45 ~Antek~

~Antek~
  • Goście

Napisano 23 październik 2014 - 16:25

Moi drodzy, może zamiastrz "niektórych", "tych" itp. zaczniemy wreszcie precyzować? Mogę zacząć - nie rozumiem, czemu Wójtowicz-Chodkowska oraz Kukawka wyciągają swoje łapki po naszą gmine, chociaż w niej nie mieszkają...

Listonosz buduje dom .... A kasy dużo trzeba.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2014 - 17:17

Takie jest życie że nie którzy żerują na Państwowym zamiast się wziąć za robotę  

#47 ~zdążyli przed wyborami~

~zdążyli przed wyborami~
  • Goście

Napisano 23 październik 2014 - 17:20

Piękna hala widowiskowo-sportowa przy Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krasińcu (gm. Płoniawy-Bramura) już otwarta.

Powód do świętowania był więc oczywisty. Cała uroczystość otwarcia nowego obiektu została zorganizowana z rozmachem. Zaproszono wielu gości, m.in. europosła Jarosława Kalinowskiego. Nie zabrakło również naszych lokalnych samorządowców, sołtysów i radnych gminy Płoniawy-Bramura oraz wszystkich osób, które przyczyniły się do powstania tego obiektu.

#48 ~przypadek?~

~przypadek?~
  • Goście

Napisano 23 październik 2014 - 17:51

Przypadkowo przed samymi wyborami? Szkoda, że ukończenia wiatraków tak hucznie nie świętowali...

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2014 - 19:34

Przypadkowo przed samymi wyborami? Szkoda, że ukończenia wiatraków tak hucznie nie świętowali...

ty prowadzisz najnormalniejszy hejting 

Prosty jesteś i tyle pieniacz i zaczepiacz

#50 ~przypadek?~

~przypadek?~
  • Goście

Napisano 23 październik 2014 - 20:43

ty prowadzisz najnormalniejszy hejting 

Prosty jesteś i tyle pieniacz i zaczepiacz

ja tylko pytam :) nikogo nie obraziłem, ale jak to się mówi - udrze w stół a nożyce się odezwą :)

#51 ~przypadek?~

~przypadek?~
  • Goście

Napisano 23 październik 2014 - 20:44

ja tylko pytam :) nikogo nie obraziłem, ale jak to się mówi - udrze w stół a nożyce się odezwą :)

uderz*

#52 ~muuuuuuu~

~muuuuuuu~
  • Goście

Napisano 24 październik 2014 - 20:21

bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2014 - 11:42

Za obrażanie i rozpowszechnianie wymyślonych informacji na forum publicznym grozi kara. Niejedni już się o tym przekonali. Sprawa jest już zgłoszona na policję!

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2014 - 09:52

Pierwsze spotkania z wyborcami już za nami, za chwilę kolejne. Jakie są Wasze wrażenia i opinie odnośnie kandydatów na ten moment?

#55 ~fuuuuuuu~

~fuuuuuuu~
  • Goście

Napisano 26 październik 2014 - 11:55

dla mnie bez zmian, u niektórych snobizm,  osoby nie mieszkające a naszej gminie za wszelką cenę pchają się do koryta.

#56 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 27 październik 2014 - 10:17

Za obrażanie i rozpowszechnianie wymyślonych informacji na forum publicznym grozi kara. Niejedni już się o tym przekonali. Sprawa jest już zgłoszona na policję!

Nie dokonca rozumiem ww. Wpis . Kandydujących na burmistrzów , wójtów , trzeba chyba poinformować ze stają sie osobami publicznymi. Wyborcy chcą i maja prawo wiedzieć o kandydatach jak
Najwiecej . Czytając forum , nie zauważyłam treści obraźliwych.
A wręcz przeciwnie, każdy ma prawo wiedzieć jacy kandydaci bedą nas reprezentować w przyszłosci i co mogą nam zaoferować . Jeśli ktoś jest nie uczciwy teraz to jako wójt podejrzewam, ze nie zmieni swojego postępowania. A tym samym, nie wpłynie pozytywnie , na sytuacje w gminie.

#57 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2014 - 10:50

Brawo!!! Bardzo mądry i rozsądny wpis, też jestem tego samego zdania. Nikt nikogo nie chce obrazić, tylko niuczciwi mogą się obawiać. Szczerze, wszyscy nasi kandydaci się nie nadają, nie widzę tu mądrej, uczciwej i prawdziwej kandydatury.

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2014 - 21:13

Szczerze, wszyscy nasi kandydaci się nie nadają, nie widzę tu mądrej, uczciwej i prawdziwej kandydatury.

Ale kogoś wybrać trzeba, więc może drogą eliminacji uda się ustalić tzw. mniejsze zło?

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2014 - 21:36

Nic nie dadzą wasze wpisy wredne mordy. Kto ma wygrać ten wygra i tak a takie wasze deb***ne wpisy i tak nic nie dadzą. I nie przekonacie innych swoimi beznadziejnymi tekstami.

#60 ~PSLwTaczkęINaKamczatkę~

~PSLwTaczkęINaKamczatkę~
  • Goście

Napisano 27 październik 2014 - 23:12

Kto ma wygrać ten wygra i tak a takie wasze deb***ne wpisy i tak nic nie dadzą.

Kolega z PSL? ;P

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych