Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gimnazjum


2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Arkadiusz~

~Arkadiusz~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2011 - 16:16

W Myszyńcu wielu gimnazjalistów to po prostu wieśniaki. Chodzi mi tu o chłopaków, zasuwają tylko co przerwa za ścianę jakiegoś budynku w pobliżu szkoły i kopcą fajki. Nie mam nic przeciwko żeby sobie palili gdziekolwiek indziej ale to po prostu się popisują, idioci. A kto w Myszyńcu słyszał o przecinku? Nie, nie jest tylko słowo "ku**a" które doskonale go zastępuje. Kapturnicy myślą, że są fajni, to jeśli któryś z was to czyta o ile taka małpa wie jak obsługiwać komputer, wiedzcie dla mnie jesteście tylko frajerami i looserami. Spuściłbym wam też łomot z checią ale nie jestem takim sk***synem jak Wy.

#2 ~Ciekawy~

~Ciekawy~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2019 - 11:09

Chce przepisać syna do szkoły do Myszynca mam pytanko jak poziom nauczania jak nauczyciele syn jest w piątej klasie i zastanawiam się jaki jest poziom nauczania jak z dziećmi akceptacja itd..?

#3 ~Ciekawy~

~Ciekawy~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2019 - 11:09

Chce przepisać syna do szkoły do Myszynca mam pytanko jak poziom nauczania jak nauczyciele syn jest w piątej klasie i zastanawiam się jaki jest poziom nauczania jak z dziećmi akceptacja itd..?Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych