Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

gdzie najlepiej rodzić

111 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2015 - 10:13

Witajcie. Piszę tą opinię żeby naprawdę pomóc przyszłym mamom. Jestem po dwóch porodach, oba w wyszkowskim publicznym szpitalu. Mogę z całą pewnością powiedzieć że zawdzięczam im moje dzieci. Też się wahałam, myślałam o tych prywatnych klinikach- też słyszałam że miła opieka itd, Jednak pewna położna rozwiała wszelkie moje wątpliwości. Pamiętajcie mamy że najważniejsze jest dziecko, nie to gdzie jest ładniejsza łazienka i nowsze łóżko bo to tylko nic nie znaczący szczegół. Wszyscy wokół opowiadają że ciąża to tak naturalna rzecz że przecież i w domu można urodzić owszem można ale nikt nigdy nie da gwarancji czy dziecko urodzi się zdrowe a jednak to w szpitalu gwarancja na uratowanie dziecka jest największe. Moja pierwsz ciąża z zagrożeniem od 31 tyg. przeleżałam w szpitalu 4 tyg na patologii póżniej 2 tyg. w domu no i szczęsliwie poród w terminie ale gdyby nie to że pani doktor przykula mnie do łóżka na te 4 tyg. to nie było by tak różowo. Druga ciąża też  z komplikacjami ale dziecko urodziło się z 10m pkt. a po godz. okazało się że mała jest chora, błyskawiczna diagnoza na oddziele neantologicznym w Wyszkowie uratowała moją córeczkę, spędziłąm z nią tam 3 tyg, Wszyscy lekarze zaangażowani w zdrowie każdego malucha, ja z nią ciągle mogłam być pomimo że po 3 dniach mogłam dostać wypis to nikt nawet mi nie zasugerował żebym zostawiła małą ,, i nie blokowała łóżka" węcz przeciwnie wszyscy lekarze powtarzali że dopóki dziecko na oddziale to i ja. W tych ,,klinikach" kiedy dziecko będzie musiało być przewiezione do szpitala nikt was nie przyjmnie razem z nim.

Myślę więc że wybierając placówkę do rodzenia trzeba się również kierować tym co po porodzie, gdzie dla dziecka będzie lepsza opieka, a oddział dla noworodkóww Wyszkowskim szpitalu naprawdę pracuje w pełnym zaangażowaniu bynajmniej takie jest moje odczucie po 3 tyg. przyglądaniu się pracy całego zespołu.

#102 ~iza~

~iza~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2016 - 20:26

witam

podbijam temat szpital czy gin medicus najlepiej aby wypowiedziały się Panie co rodziły od końca 2015 roku :)

#103 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 15 maj 2017 - 11:35

Rodziłam w wyszkowskim szpitalu w październiku 2015 i nie żałuję. Tez zastanawiałam się gdzie urodzić bo to była pierwsza ciąża. Kierowała się dobrem dziecka- szpital przygotowany jest na wcześniaki. Rodzilam ok 14 godz.-nie bylo latwo-bardzo pomogla mi wtedy pani polozna i obecnosc meza przy porodzie.Mój synek urodził się zdrowy o czasie, zaraził się jednak jakaś bakteria i musiał dostawać ponad tydzień antybiotyk. Mimo iż po trzech dniach mogłam dostać wypis,czekania aż mały wyzdrowieje i wtedy wpisano nas wspólnie. Położne super kobietki,oddział neonatologiczny super. Nie byłam zadowolona z opieki dwóch lekarzy na szczęście dla mnie już nie pracują. ☺ obecnie jestem ponownie w ciazy i decyduje się świadomie na Szpital w Wyszkowie.

#104 ~Iška~

~Iška~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2017 - 23:27

Witam chce rodzić przez cc w Gin Medicus super lekarz Walczak jestem po wizycie ale moje pytanie ile kosztuje cesarska w Gin Medicus pozdrawiam

#105 ~Iška~

~Iška~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2017 - 23:28

Witam chce rodzić przez cc w Gin Medicus super lekarz Walczak jestem po wizycie ale moje pytanie ile kosztuje cesarska w Gin Medicus pozdrawiam

#106 ~keri56~

~keri56~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2018 - 02:45

jakies opinie mlodych mam co rodzily po 2017?

#107 ~keri56~

~keri56~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2018 - 02:45

jakies opinie mlodych mam co rodzily po 2017?

#108 ~Km~

~Km~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2018 - 14:26

Up

#109 ~Kio~

~Kio~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2018 - 13:28

Kto rodził 2018 w szpitalu?

#110 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2018 - 05:57

Up

#111 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2018 - 05:58

Up. Podbijam temat

#112 ~Marzena~

~Marzena~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2018 - 15:57

Rodziłam w Medicus NZOZ Szpital I Jestem bardzo zadowolona z podjętej Wcześniej decyzji. położne uśmiechnięte, zawsze bardzo pomocne. pomogły mi w tych pierwszych chwilach oraz mojemu maluszkowi. polecam każdej świeżo upieczone mamie taką opiekę którą ja dostałam 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych