Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

gdzie najlepiej rodzić

111 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~anjac-4~

~anjac-4~
  • Goście

Napisano 16 luty 2010 - 14:51

Witam , czy ktoś mi może powiedzieć gdzie lepiej rodzić i chodzić do lekarza - w gin medico , gin medicus czy w szpitalu ?

#2 ~as~

~as~
  • Goście

Napisano 23 luty 2010 - 17:31

ja wybrałam gin-medicus, ale różni ludzie różne gusta

#3 ~~mama~~

~~mama~~
  • Goście

Napisano 23 luty 2010 - 20:50

tylko szpital publiczny - pewność jakości obsługi i sprzętu, ktorym prywatne oddziały nie dysponują

#4 ~BK~

~BK~
  • Goście

Napisano 26 luty 2010 - 15:11

tylko szpital publiczny - pewność jakości obsługi i sprzętu, ktorym prywatne oddziały nie dysponują

fajna regułka ;)

#5 ~gin-spzoz~

~gin-spzoz~
  • Goście

Napisano 26 luty 2010 - 23:16

fajna regułka ;)

Ale to prawda - nie ma jak w publicznym szpitalu

#6 ~ba~

~ba~
  • Goście

Napisano 26 luty 2010 - 23:32

porównać moze ktoś kto korzystał i z nzozu, i spzozu, ale wydaje mi sie ze standard niepublicznego jest duuuzo wyzszy, a opieka itd itp to zalezy kto co i jak ale lekarze sa czasmi ci sami, ale napewno nie gorsza

#7 ~anjac-4~

~anjac-4~
  • Goście

Napisano 27 luty 2010 - 10:36

Pierwsze dziecko rodziłam w szpitalu , a teraz mój lekarz przeniósł się do gin - medico i boję się , że jak będzie coś nie tak to nie będą mi w stanie pomóc dlatego proszę o jak najwięcej opinii

#8 ~Krysia~

~Krysia~
  • Goście

Napisano 27 luty 2010 - 16:44

Pierwsze dziecko rodziłam w szpitalu , a teraz mój lekarz przeniósł się do gin - medico i boję się , że jak będzie coś nie tak to nie będą mi w stanie pomóc dlatego proszę o jak najwięcej opinii

I dalej rodź w szpitalu. Dobrze radzę.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2010 - 19:21

Niebawem sama znajdę się w podobnej sytuacji, ale ja bez wahania zdecydowałam się na szpital. Słyszałam z pewnego zródła że w razie problemów i tak z prywatnych oddziałów dzwonią po kartkę do szpitala. Wiele było takich przypadków

#10 ~abc~

~abc~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2010 - 22:34

no masz racje ze dzwonia po karetke ale to jest oddzial a nie szpital i tym sie wlasnie to rozni. ale za to warunkow nie ma co porownywac, a fachowcy praktycznie ci sami, jeszcze zalezy kto do ktorego lekarza chodzi

#11 ~~maja~~

~~maja~~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2010 - 06:51

A ja sie nie zgadzam z tym ze lepiej rodzic w szpitalu. Rodziłam raz w szpitalu a teraz rodziłam w GIN-MEDICUS i nie ma porównania :D Wybieram klinike :)

#12 ~wer~

~wer~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2010 - 10:56

A ja sie nie zgadzam z tym ze lepiej rodzic w szpitalu. Rodziłam raz w szpitalu a teraz rodziłam w GIN-MEDICUS i nie ma porównania :D Wybieram klinike :)

i właśnie takie osoby powinny sie wypowiadać, osoby które mają porównanie

#13 ~~maja~~

~~maja~~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2010 - 12:18

i właśnie takie osoby powinny sie wypowiadać, osoby które mają porównanie

Dziękuje bardzo :) w szpitalu to jest duzo lekarzy,a tak naprawde zajeci sobą, nie wspomne o warunkach..... A w klinice malo lekarzy którzy sie toba zajmuja, ja trafilam na dobrego lekarza i rodzilam w klinice GIN-medicus (jak wczesniej pisalam) i za nic nie chciałabym rodzic w normalnym szpitalu,akurat mam złe doswiadczenie z pobytu i porodu w normalnym szpitalu i nie chciałabym zeby mnie jakas karetka wiozła do szpitala, chyba zeby nie było wyjscia. Pozdrawiam. :)

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2010 - 22:33

Dziękuje bardzo :) w szpitalu to jest duzo lekarzy,a tak naprawde zajeci sobą, nie wspomne o warunkach..... A w klinice malo lekarzy którzy sie toba zajmuja, ja trafilam na dobrego lekarza i rodzilam w klinice GIN-medicus (jak wczesniej pisalam) i za nic nie chciałabym rodzic w normalnym szpitalu,akurat mam złe doswiadczenie z pobytu i porodu w normalnym szpitalu i nie chciałabym zeby mnie jakas karetka wiozła do szpitala, chyba zeby nie było wyjscia. Pozdrawiam. :)

A ja odwrotnie. Na podstawie mojego doświadczenia zdecydowanie wybieram szpital. Tu jest prawdziwa medycyna, a nie naciaganie blichtrem w tzw. "klinikach".

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2010 - 08:04

A ja odwrotnie. Na podstawie mojego doświadczenia zdecydowanie wybieram szpital. Tu jest prawdziwa medycyna, a nie naciaganie blichtrem w tzw. "klinikach".

NIE ZGADZAM SIE!!!!!!!!!!! SZPITAL TO TAKI WIELKI MOLOCH,BRAK ZORGANIZOWANIA ZAWSZE BADA KILKU LEKARZY,I CO Z TEGO ZE JEST SPRZĘT? JAK NIE MA KONPLIKACJI MOZNA RODZIC W KLINICE TAM TEZ MAJĄ SPRZĘT, TYLKO JAK SIE RODZI WCZESNIAK 35 TYDZ TO KIERUJA DO SZPITALA. WIADOMO SZPITAL TO SZPITAL TAK SIE UTARŁO A JA W TYM SZPITALU ZOSTAŁAM POZOSTAWIONA BEZ OPIEKI RODZILAM W ŚWIĘTO, TO USLYSZALAM OD LEKARZA ZE MAM SIE NIE DRZEC BO ON MA SWIĘTO, SUPER PODEJSCIE. RODZIŁAM W KLINICE NA NFZ I BYŁAM ZUPELNIE INACZEJ TRAKTOWANA. POZDRAWIAM :D

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2010 - 20:55

NIE ZGADZAM SIE!!!!!!!!!!! SZPITAL TO TAKI WIELKI MOLOCH,BRAK ZORGANIZOWANIA ZAWSZE BADA KILKU LEKARZY,I CO Z TEGO ZE JEST SPRZĘT? JAK NIE MA KONPLIKACJI MOZNA RODZIC W KLINICE TAM TEZ MAJĄ SPRZĘT, TYLKO JAK SIE RODZI WCZESNIAK 35 TYDZ TO KIERUJA DO SZPITALA. WIADOMO SZPITAL TO SZPITAL TAK SIE UTARŁO A JA W TYM SZPITALU ZOSTAŁAM POZOSTAWIONA BEZ OPIEKI RODZILAM W ŚWIĘTO, TO USLYSZALAM OD LEKARZA ZE MAM SIE NIE DRZEC BO ON MA SWIĘTO, SUPER PODEJSCIE. RODZIŁAM W KLINICE NA NFZ I BYŁAM ZUPELNIE INACZEJ TRAKTOWANA. POZDRAWIAM :D

Dziękuj Bogu, że nic się nie stało, bo i tobie i dziecku mogliby w tzw klinice nie zdążyć pomóc, a w szpitalu wszystko jest pod ręką. Nigdzie powikłań nie przewożą tylko sami rozwiązują problemy.

#17 ~ej~

~ej~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2010 - 23:53

"Nigdzie powikłań nie przewożą tylko sami rozwiązują problemy."

to myslisz, ze ze szpitala z wwy nie przewoza pacjentow do wawy? ;] Nie ma sensu kontunuowac tego tematu. Nikomu nigdy krzywda sie nie zdarzyla kto korzystal czy z prywatnego czy ze szpitala. Mozna pewnie nawet sprawdzic ile dzieci sie urodzilo w jednym czy drugim prywatnym oddziale i porownac to do szpitala i wcale w prywatnych nie rodzi sie duzo mniej. Szpital poprostu jest szpitalem i samym "zwyczajem" przyciaga nic poza tym. I lepiej niech naprawde pisza osoby co maja porownanie a wtedy wniosek jest oczywisty

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2010 - 15:08

Ja rodziłam dwa razy w szpitalu a raz w klinice, wybieram KLINIKE :)

#19 ~anjac-4~

~anjac-4~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2010 - 18:17

DZIĘKUJĘ ZA SZCZERE ODPOWIEDZI , CHYBA WYBIORĘ KLINIKĘ . A MOŻE WIECIE W KTÓREJ SĄ LEPSI SPECJALIŚCI ?

#20 ~~gosc~~

~~gosc~~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2010 - 18:47

DZIĘKUJĘ ZA SZCZERE ODPOWIEDZI , CHYBA WYBIORĘ KLINIKĘ . A MOŻE WIECIE W KTÓREJ SĄ LEPSI SPECJALIŚCI ?

JA,RODZIŁAM W KLINICE W WYSZKOWIE GIN-MEDICUS :D , MAM TAM SWOJEGO LEKARZA, ALE WSZYSCY LEKARZE TAM SIE MNĄ ZAJMOWALI :rolleyes: BYŁAM POD BARDZO DOBRĄ I FACHOWĄ OPIEKĄ,TYLE Z MOJEJ STRONY :) POZDRAWIAM :D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych