Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Figurena slim w odchudzaniu?

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Zośka~

~Zośka~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 12:58

Tak jak w temacie, czy uważacie ze ten suplement diety włączony do kuracji odchudzającej to dobry wybór. Dodam że nie poradziłam sobie z samą dietą i z ćwiczeniami, szukam czegoś co mi pomoże. Pytam o figurene bo koleżanka mi opowiadała że jej ciotka po ciąży zastosowała ten suplement i schudła 15 kg w 3 miesiące a też na samych dietach nie dawała rady. Czyli tak jakby suplement z polecenia ale szukam jeszcze pewności bo wiem że temat suplementów jest ostrożny.

#2 ~Nati~

~Nati~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 09:58

Potwierdzam spokojnie z tym preparatem można osiągnąć taki efekt o jakim piszesz. Ja potrzebowałam schudnąć 6 kg i udało mi się w miesiąc

#3 ~vici~

~vici~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2018 - 16:57

Warto podczas odchudzania nie tylko stosować dietę i ćwiczenia ale również dobry suplement diety. W moim przypadku szacuję że dzięki preparatowi figurena chudnę 2 razy szybciej a ćwiczenia jeszcze dodatkowo potęgują efekt. Myślę że znalazłam swój sposób na szybką utratę wagi. Nastepnym spostrzeżeniem jest równomierny spadek wagi a to ważne dla mnie bo z tego co wiem to na brzuchu najtrudniej schudnąć a na tym mi najbardziej zależało.

#4 ~Tosia~

~Tosia~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2019 - 15:13

Dieta + figurena to efekt murowany. Sprawdzone w moim przypadku rok temu kiedy się odchudzałam. Teraz też kupiłam opakowanie bo muszę skorygować wagę o kilka kg.

#5 ~anitca~

~anitca~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 12:47

zdażyło mi się stosować inne preparaty na odchudzanie i żaden tak dobrze nie pomógł mi w redukcji kg jak figurena slim

#6 ~anita~

~anita~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 12:48

zdażyło mi się stosować inne preparaty na odchudzanie i żaden tak dobrze nie pomógł mi w redukcji kg jak figurena slim

#7 ~aniawi~

~aniawi~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2019 - 11:22

dziewczyny, a jest jakiś dostępny rabat na figurene? Oprócz tej promocji 2+1 gratis?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych