Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

empik w ostrołęce

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~kkk~

~kkk~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2009 - 18:02

Sieć handlowa EMPIK jest zainteresowana wynajęciem lokali na nowe salony EMPIK w Polsce. Jesteśmy zainteresowani lokalizacjami w takich miastach jak:
Chrzanów, Ciechanów, Cieszyn, Ełk, Głogów, Inowrocław, Jasło, Jarosław, Jaworzno, Kędzierzyn-Koźle, Kołobrzeg, Konstancin, Kraśnik, Krynica Zdrój, Kutno, Lębork, Nowy Targ, Nowa Sól, Nowy Targ, Nysa, Malbork, Mińsk Mazowiecki, Mielec, Mikołów, Mysłowice, Oleśnica, Olkusz, Ostrołęka, Ostrowiec Świętokrzyski, Ostróda, Pabianice, Piekary Śląskie, Przemyśl, Pruszków, Sandomierz, Sanok, Siedlce, Skarżysko-Kamienna, Sochaczew, Sopot, Starachowice, Stalowa Wola, Stargard Szczeciński, Świnoujście, Ursus, Tarnobrzeg, Tarnowskie Góry, Tczew, Tomaszów Mazowiecki, Wodzisław, Zakopane, Zawiercie, Zduńska Wola, Zgierz, Żary, Żory.

Podkresliłam żeby było widoczne.. napisane na stronie empik.pl może kiedyś się doczekamy

#2 ~~GOŚĆ~~

~~GOŚĆ~~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2009 - 19:25

Jak tak dużo osób chce Empik w Ostrołęce to niech m ktoś odpowie czy aż tak dużo i często będą kupować?
Muzykę czy filmy-prędzej z netu sobie ściągną pewnie chcą żeby tylko był no bo wszędzie jest to i niech Ostrołęka ma. :lol:

#3 ~..~

~..~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2009 - 22:52

Jak tak dużo osób chce Empik w Ostrołęce to niech m ktoś odpowie czy aż tak dużo i często będą kupować?
Muzykę czy filmy-prędzej z netu sobie ściągną pewnie chcą żeby tylko był no bo wszędzie jest to i niech Ostrołęka ma. :lol:

a coś Ty taki cienty. nie rozumiem. Chcemy empika bo na pewno dużo osób by korzystało z niego.. Może Ciebie takie rzeczy nie interesują . Jak masz tak pisac to wogóle się nie wyrażaj. My wiemy czego chcemy w naszym mieście !

#4 Inx

Inx

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 273 postów

Napisano 09 marzec 2009 - 09:11

Ja nie mogę ściągać z neta -działalność gospodarcza (nawet mała)-to zbyt duże ryzyko.
Książki ,gry które w Ostrołęce są często o 100% droższe niż w Empiku to dobry powód aby zaistniał w Ostrołęce ten sklep.

#5 ~empikożerca~

~empikożerca~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2009 - 19:16

Jeśli chcemy empiku to piszmy do ich dzialu obsługi klienta. Tak zrobiła łomża i swój empik już ma:
Poniżej namiary:

Dział Obsługi Klienta
Piotr Otoliński
Sylwia Stańczyk
Karolina Marcinkowska
Piotr Maciejewski
Pon-Pt: 9-20, Sob: 10-16
tel: +48 022 551 33 99
fax: +48 022 551 32 23
e-mail: obsluga.klienta@empik.com

#6 ~Adas~

~Adas~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2009 - 13:08

Napisałem do działu obsługi klienta prośbę o otwarcie empiku w Ostrołece. Uwielbiam czytac książki, gram w gry i oglądam filmy, więc dla mnie jest to rewelacyjny sklep. Kto podziela moje zdanie niech także napisze do działu obsługi klienta...

#7 ~ziom~

~ziom~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2009 - 07:06

wieci gdzie sprzedają gry Pc!

#8 Ultimate

Ultimate

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 600 postów

Napisano 22 wrzesień 2009 - 16:06

Ja jestem za. Przydałby się Empik w Ostrołęce. Dużo książek, filmów, gier, muzyki itp. W Ostrołęce nie ma takich miejsc. W Media Expert są gry komputerowe, ale po dosyć wysokich cenach i wybór jest średni.

Jeśli chodzi o mnie to jestem za.

#9 ~~mucha22~~

~~mucha22~~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2009 - 09:18

Jestem za. Nie musi byc wielki. To sieciówka, więc nawet jak im będzie w Ostrołęce gorzej szło, to sobie odbiją na warszawiakach:)

#10 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2019 - 21:04

Widzę że zostało to napisane w 2009 roku nadal nie ma empiku czy kiedyś będzie?

#11 ~Olo~

~Olo~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 20:11

W dobie Internetu, Youtube. Kto zaryzykuję?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych