Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

dziecko sie moczy do kogoś pójść?

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~black velvet~

~black velvet~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2019 - 12:47

Do jakiego specjalisty pójść jeśli dziecko się zaczęło moczyć? Syn ma prawie 7 lat i problem się zaczął coaz bardziej nasilać. Czy to może być na tle nerwowym?

#2 ~Jestra~

~Jestra~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2019 - 00:23

A konsultowałaś to może z pediatrą? Ja tam poszłabym w pierwszej kolejności. Może dajesz mu za dużo pić przed snem? może za twardo śpi?

#3 ~halynka~

~halynka~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2019 - 21:19

W pierwszej kolejności pediatra, bo do specjalisty w razie czego i tak potrzebujecie skierowania. No i zajrzyj może na suchyporanek.pl, to taka stronka o nocnym moczeniu, sporo porad i ciekawostek, kontakty do specjalistów nawet, moze znajdziesz kogoś w swoim miescie.

#4 ~black velvet~

~black velvet~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 16:35

byłam u pediatry, badania moczu zrobione i nic z nich nie wynika. W nocy dziecko śpi barzo twardo i się nie budzi nawet po zsikaniu. Już mi ręce opadają i wszyscy mamy dość :( widziałam że zalecaja na tym suchym poranku alarm wybudzeniowy,stosowal ktoś?

#5 ~Gazelin~

~Gazelin~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 14:51

No jeśli nie budzi się nawet po zasikaniu łóżka, to myślę, że alarm wybudzeniowy z czasem może być najlepszym rozwiązaniem. Wprawdzie sama u swojego dziecka nie stosowałam, ale sporo czytałam na ten temat - skonsultuj to z lekarzem, on podpowie. Ale wydaje mi się, że taki impuls alarmowy sprawi, że dziecko z czasem samo się nauczy. 

#6 ~black velvet~

~black velvet~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 21:10

na czym konkretnie ten alarm polega? Czy to naprawdę obudzi dziecko w porę? Co jeśli też to nie pomoże?

#7 ~Hindu~

~Hindu~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 19:59

obudzić obudzi ściągasz sobie taki alarm. popatrz sobie na suchym poranku, tak są różne rozwiażania i możesz rozwiać jakieś wątpliwości. Pracy na peno w włorzysz, ale efekty są.

#8 ~black velvet~

~black velvet~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2019 - 21:20

alarm zakupiony, trochę potestowaliśmy i powoli są efekty, dzięki za polecenie bo już mega dołka złapałam, przewertowąałam tę stronkę suchego poranka i sporo sobie materiałów podrukowałam, całły dziennik prowadzę i pozwala mi to efekty wychwycic łatwiej :) nawet takie małe plusy to zawsze plusy

#9 ~Solek~

~Solek~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2019 - 00:56

Powiem Wam dziewczyny, że dodałyście mi otuchy, bo myślałam, że tylko moje dziecko moczy się w wieku, w którym już dawno o takich sytuacjach powinniśmy zapomnieć. Dzięki za polecenie tej stronki suchy poranek, ściągnęłam sobie aplikację, teraz już wiem jak się "za to" zabrać i wierzę, że damy sobie radę

#10 ~aergE~

~aergE~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2019 - 20:06

a podkłady na łóżko stosujecie?

#11 ~repeat~

~repeat~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2019 - 20:20

Wiesz co, wydaje mi się, że podkłady to jednak trochę za mało. Jasne, warto je zastosować, dla komfortu i wygody, ale jednak trzeba podjąć inne kroki, więc wydaje mi się, że ściągnięcie aplikacji z suchego poranka będzie dobrym pierwszym krokiem. 

#12 ~sun~

~sun~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 08:20

Ta aplikacja jest super, bo masz ją zawsze pod ręką w telefonie. Ja wszędzie gubię wszystkie kartki, więc była dla mnie idealnym rozwiązaniem;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych