Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

drzwi drewniane na zamówienie

drzwi drzwi drewniane drzwi na zamowienie

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Libia~

~Libia~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 17:04

Witajcie :) jestem właśnie w trakcie urządzania nowego domu :) już zdecydowałam, że tym razem drzwi będą w 100% drewniane. Tylko teraz może doradzicie, gdzie można takie zamówić ? To będą dość nietypowe wymiary więc zakupy w markecie budowlanym nie wchodzą w grę.

#2 ~Bartoszz~

~Bartoszz~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 17:10

ja w ogole odradzałbym zakupy w marketach, na dobra jakośc raczej nie ma co liczyc. najlepiej poszukaj w okolicy jakieś stolarza.

#3 ~dowada~

~dowada~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 17:19

dokładnie tak! Jak mogę coś doradzić, to zerknij sobie na ofertę polskiego producenta "KRIS DRZWI". Firma sprawdzona także śmiało polecam. I nie będzie problemu z nietypowymi wymiarami, takie zamówienia też realizują :)

#4 ~Libia~

~Libia~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2019 - 11:38

dokładnie tak! Jak mogę coś doradzić, to zerknij sobie na ofertę polskiego producenta "KRIS DRZWI". Firma sprawdzona także śmiało polecam. I nie będzie problemu z nietypowymi wymiarami, takie zamówienia też realizują :)

dziękuje za informacje i namiar na sklep. Powiedz mi dowada czy Ty sama u nich zamawiałaś ? Jakie mają terminy realizacji ? Zamierzamy wprowadzić się jesienią i zastanawiam się czy do tego czasu zdąża zrealizować ewentualne zamówienie :)

#5 ~dowada~

~dowada~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2019 - 09:09

tak kupowałam u nich w sumie 3 pary drzwi ( w tym jedne zewnętrzne). Co do terminów to myślę, że spokojnie dadzą radę ale najlepiej zadzwonić i dopytać bo wiesz wszystko robione jest ręcznie i pewnie zależy od tego ile teraz mają pracy. Ale jesień wydaje się póki co odległym terminem więc powinno się udać :)

#6 ~Libia~

~Libia~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 10:30

ok dzięki wielkie :) dziś będę dzwonić i zamawiać, wymiary już zdjęte :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych