Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dostęp do monitoring miejskieg w Różane ma kto chce

35 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2019 - 13:57

Parę tygodni temu dowiedziałem się że dostęp do kamer miejskich w Różane maja tez osoby nieuprawnione do tego i zeczy w nich zaobserwowane wykorzystują do rosiewania plotek

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2019 - 14:51

Nie trzeba było sikać w parku to by się nie rozniosło jak masz małego :D

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2019 - 19:33

Nie wiem kto skikal w parku i nie oto chodzi Chodzi oto że osoby nieuprawnione obserwują monitoring i to co zobaczą rozpowiadaja mocno zakrzywiajac prawdę. A roznawiajac z radcą prawnym dowiedziałem się że wedle dzisiejszych przepisów prawa obserwacja kamer miejskich przez osoby nieuprawnione jest naruszeniem prawa pomijając fakt opowiadania głupot z tego co się zobaczylo

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2019 - 21:09

A z tych kamer można coś odczytać?są bardzo słabej jakości i nie wiem czy są podłączone nawet.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2019 - 21:10

A z tych kamer można coś odczytać?są bardzo słabej jakości i nie wiem czy są podłączone nawet.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2019 - 06:19

Jak wcześniej spominalem nie chodzi o ich jakość tylko oto kto ma do nich dostęp i wy jakim celu wykorzystuje to co zobaczy,i czemu wogule w dobie RODO maja dostemp osoby wogule niezwiązane z monitoringiem oglądają sobie kamery jak serial

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2019 - 06:58

Odpier***iło się wiochę na rynku, a teraz wstyd na całe miasto i okolicę. Ciesz się,że Cię nie umieścili w programie ,,Polska w monitoringu "

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2019 - 10:07

Słuszna racja jeśli ktoś zrobił coś złego powinno się to pientnowac publicznie. Ale akurat nie chodzi mi o kamery na rynku czy też inne tylko oto czemu ludzie nieuprawnieni maja do nich dostęp i opowiadają znieksztalcona prawdę zaobserwowane na nich.

#9 ~sygnalizator~

~sygnalizator~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2019 - 12:28

Poproszę linka i hasło dostępu.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2019 - 13:21

Dokładnie tak prosimy udostępnić link i haslo. Albo wszyscy albo nikt

#11 ~kuku na muniu~

~kuku na muniu~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2019 - 16:26

Proszę bardzo mnie nie nagrywać jak zbieram psie kupy w mieście to moje hobby ale się trochę tego wstydzę .
kuku na muniu

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2019 - 16:34

Słuszna racja jeśli ktoś zrobił coś złego powinno się to pientnowac publicznie. Ale akurat nie chodzi mi o kamery na rynku czy też inne tylko oto czemu ludzie nieuprawnieni maja do nich dostęp i opowiadają znieksztalcona prawdę zaobserwowane na nich.

Stasiek twoje kręcenie się po rynku dokładnie widać i bez kamer. Każdy widzi jak zaczepiasz siedzących na ławkach ludzi i usiłujesz uszczęśliwić ich swoją obecnością, jak zaglądasz do koszy i kwietników, jak z za krzaków obserwujesz pracowników gospodarki, jak robisz jeszcze wiele wiele innych rzeczy, które twój sprawny inaczej umysł ci podsuwa.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2019 - 19:16

Ch__j mnie jakiś Stasiek ja tylko chciałbym żeby ktoś sensownie wytłumaczył jakim cudem osoby postrone i nieuprawnione maja dostęp do monitoringu miejskiego, linku i hasla

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2019 - 19:44

Ch__j mnie jakiś Stasiek ja tylko chciałbym żeby ktoś sensownie wytłumaczył jakim cudem osoby postrone i nieuprawnione maja dostęp do monitoringu miejskiego, linku i hasla

To ja Ci napiszę jak ja to z boku widzę ten wątek... Różańskie PISiaki się pozbierały w końcu po tym jak w doopę dostały, usiadły dumały, dumały i postanowiły szukać miodu w doopie. Dlaczego tak uważam? bo te imbecyle nie potrafią nawet w ojczystym języku pisać ale świetnie im wychodzi knucie, szczucie i jątrzenie. Rzucić jakiś anonimowy temacik jak to w Różanie źle przez rządy wiadomego wrażego czynnika :D i hucuł stasiek może brykać  :D On to sam! własną pierś nadstawiając ustalił że hasła udostępniają! Powiedział mu o tym ten który pierwszy beknie z RODO bo go sumienie tak dręczy... Nie może się pozbierać administrator że oglądał ze znajomymi jak leją w parku  :P i jak małe maja. SZOK! Nawet pier***ce porządnej intrygi nie potrafią uknuć...Ale pomysł mi sie podoba  ;) każdy Członek PIS ma podgląd w domu z monitoringu sąsiadów, poszedłbym dalej, pod kołdrę im kamerę! Końcówki na plebani... Pasuje?

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2019 - 21:04

Tu się bardzo mylisz nie obchodzą mię żadne pisiory ani żadna ine ugrupowanie partyjne a już napewno kto jakiego ma i gdzie go wywala tylko wiem że osoby nieuprawnione maja dostęp do tych kamer na terenie gminy różan zresztą sama mimuwila wcale tego nie kryjąc więc pytanie brzmi jakim cudem to możliwe szok i niedowierzanie ale w tym mieście nikt tego niechce kakretnie wyjaśnić tylko pisać o jakiś staskach aby zbić temat na ine tory od sprawy ktura jest naprawdę poważna żenada

#16 1378

1378

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 245 postów

Napisano 01 sierpień 2019 - 22:44

Tu się bardzo mylisz nie obchodzą mię żadne pisiory ani żadna ine ugrupowanie partyjne a już napewno kto jakiego ma i gdzie go wywala tylko wiem że osoby nieuprawnione maja dostęp do tych kamer na terenie gminy różan zresztą sama mimuwila wcale tego nie kryjąc więc pytanie brzmi jakim cudem to możliwe szok i niedowierzanie ale w tym mieście nikt tego niechce kakretnie wyjaśnić tylko pisać o jakiś staskach aby zbić temat na ine tory od sprawy ktura jest naprawdę poważna żenada

Idź z tym na sesje zapytaj Burmistrza

#17 ~Stasiek~

~Stasiek~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2019 - 07:57

Działaczy Platformy Obywatelskiej to trzeba monitorować 24 godz na dobę.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2019 - 08:11

Działaczy Platformy Obywatelskiej to trzeba monitorować 24 godz na dobę.

deb***em jesteś

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2019 - 09:30

Kto i po co wymysla te bzdury o dostępie do monitoringu? Już naprawdę nie macie co robić i pisać?

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2019 - 09:57

To niesa bzdury i naprawdę nie chodzi o monitoring tego czy innego ugrupowania tylko ktoś się zamotal z udostępnił hasło i nie warzne czy w złej czy dobrej wierze trzeba z tym zrobić porządek tak jak powinno buc i koniec

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych