Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dni Makowa 2019. Znamy program obchodów święta miasta. Jakie gwiazdy wystąpią?

32 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 19:29

W Chinach upuszczono worek ryżu! Kogoś to interesuje ...

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 20:48

Ono nie idzie na  zatracenie. Ona już jest na dnie 

#23 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2019 - 12:05

Przy takich wladzach nie mozna niczego innego sie spodziewac. Tylko pytanie czemu ludzie na niego glosowali. Ja na Ciaka nie glosowalem ale niestety inni go wybrali i teraz takie problemy

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2019 - 14:41

Przy takich wladzach nie mozna niczego innego sie spodziewac. Tylko pytanie czemu ludzie na niego glosowali. Ja na Ciaka nie glosowalem ale niestety inni go wybrali i teraz takie problemy

a jakie problemy ?

#25 ~Michal~

~Michal~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2019 - 16:18

Ja tez nie glosowalem Bo nie bylo na kogo oddac glos I to jest porazka naszego miasta .

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2019 - 16:22

Ja tez nie glosowalem Bo nie bylo na kogo oddac glos I to jest porazka naszego miasta .

Dokładnie tak. Przeszedł jako mniejsze zło, bo konkretnego kandydata, który by budził zaufanie nie było.

#27 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2019 - 22:45

Najmniejsze zlo ktore okazuje sie porazka dla tego miasta. Druga kadencja a bezrobocie najwieksze w regionie !!!

Dokładnie tak. Przeszedł jako mniejsze zło, bo konkretnego kandydata, który by budził zaufanie nie było.

#28 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2019 - 22:45

Najmniejsze zlo ktore okazuje sie porazka dla tego miasta. Druga kadencja a bezrobocie najwieksze w regionie !!!

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2019 - 23:58

Nie jestem za obecnym burmistrzem, ale Ty naiwnie myślisz, ze kto inny co zrobi dla bezrobotnych? Fabryki pobuduje? czym zachęci inwestora by przyszedł?

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 06:39

Nie jestem za obecnym burmistrzem, ale Ty naiwnie myślisz, ze kto inny co zrobi dla bezrobotnych? Fabryki pobuduje? czym zachęci inwestora by przyszedł?

ludzie nie chcą pracować . Pobierają social i niestety nie chcą orYjsc do pracy . Smutne ale prawdziwe .

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 06:39

ludzie nie chcą pracować . Pobierają social i niestety nie chcą orYjsc do pracy . Smutne ale prawdziwe .

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 22:01

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 22:16

ja widzę to podobnie jak dobra mamuśka zamiast dorosłego synusia mobilizowac, by próbował zarobić, ona daje mu kasę albo kupuje co on chce. To czy jemu się chce wziąć życie we własne ręce? i potem, gdy mamusi zabraknie bedzie całe życie czekał, ze ktoś (państwo, bogaci teściowie) da. Ależ to pedagogiczne!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych