Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dłuuuuuuuuuuga kampania

1064 odpowiedzi w tym temacie

#1061 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2019 - 04:35

Ale jesteście marni

Marni - to mało powiedziane ale poprzestańmy na tym.

Przewrotni (to też delikatnie) - były miejsca na wycieczkę (ogłoszenia były) to się nie wpisywali a teraz jazda na całego.

I jeszcze jedno - kim trzeba być, żeby zazdrościć komuś roboty interwencyjnej...

#1062 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2019 - 05:35

Marni - to mało powiedziane ale poprzestańmy na tym.

Przewrotni (to też delikatnie) - były miejsca na wycieczkę (ogłoszenia były) to się nie wpisywali a teraz jazda na całego.

I jeszcze jedno - kim trzeba być, żeby zazdrościć komuś roboty interwencyjnej...

Widzę, że udała się wycieczka, szkoda. Jak widać było wiele chętnych na te prace interwencyjne, przecież te osoby dostaną normalną pensję.

#1063 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2019 - 07:05

Widzę, że udała się wycieczka, szkoda. Jak widać było wiele chętnych na te prace interwencyjne, przecież te osoby dostaną normalną pensję.

nie wiem czy się udała, bo mnie tam nie było, a co do prac interwencyjnych - to prace z założenia krótkotrwałe, to oczywiste że normalna pensja.  Lepiej może nie zazdrościć, a swoją energię skierować inne pożyteczne zajęcia wokół siebie i swojego obejścia. Wiosna, święta blisko - jest co robić...

#1064 ~Rokita~

~Rokita~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 20:52

A jak nasz Podróżnik po kolejnym wypadzie na Litwę. Dawniej myślałem że każdy tam jeździ, ale jest grupa wiernych która ma pewnego rodzaju przywileje. Trzeba zrobić listę ile razy już władze naszej gminy tam były. Prawie jak inny słynny nasz rodak. Podziwiam, że się jeszcze nie znudziło.

#1065 ~Y~

~Y~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 05:58

A co ma się znudzić jak za darmo się przejechali. Niektórzy po raz kolejny, niektórzy pierwszy raz.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych