Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dłuuuuuuuuuuga kampania

1323 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2017 - 09:19

to fakt, nic dodać nic ująć

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2017 - 10:26

Wszystkie te dobre rzeczy zrobił Wójt.

Kwadratowi mieszkańcy tylko mu przeszkadzali i nadal przeszkadzają.

Gdyby został wójtem dożywotnim albo jeszcze lepiej wprowadził dziedziczenie tego urzędu w swojej rodzinie, to dopiero Kadzidło by rozkwitło, mimo że ludzie tacy kwadratowi.

Na innym forum Wójt wyraził zdanie,że ogromnym pogwałceniem demokracji, wręcz tyranią, jest to że po raz czwarty lub 5 nie może zostać Wójtem. Wybory? On już wie jak je zorganizować,żeby wygrać. Dlaczego więc mu przeszkadzają?
Jak zostanie zwykłym obywatelem, może uda mu się spojrzeć na sprawy Kadzidła innym okiem. Może demokracja dla Wójta, to coś innego niż demokracja dla obywatela, zwykłego Kadzidlanina.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2017 - 10:44

Wójt ma już swoje "kukiełki" którymi steruje w CKK, w ZGKiM, to co za problem wystawić w przyszłych wyborach "kukiełkę" na wójta, a samemu z drugiego rzędu kierować tym wszystkim. W naszej gminie to Wójt decyduje co można publikować na stronach gminy, co ukazuje się w gazetce gminnej. Mój postulat wiec jest taki po co w naszej Gminie tyle etatów w instytucjach podległych Wójtowi skoro ona wszystko kontroluje, wydaje polecenia i wszystko robi. Pomyślcie Wyborcy jaka to jest oszczędność, jedna osoba,a taka zdolna, o ile mniejsze koszty utrzymania gminy.

#24 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2017 - 23:49

Bardzo dobrze, że nie zostanie już wójtem. Super :) 

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2017 - 14:02

Bardzo dobrze, że nie zostanie już wójtem. Super :)

Będzie w Kierzku dyrektorem. Dobra fucha. Sam ją sobie przygotował. Zdolna bestia.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2017 - 09:24

Będzie w Kierzku dyrektorem. Dobra fucha. Sam ją sobie przygotował. Zdolna bestia.

Nawet jeśli będzie tym dyrektorem to co z tego? Już bardzo dużo osób odwróciło się od wójta. Są nawet tacy, których nie kuszą pieniądze rozdawane w postaci różnych nagród.

Cytując tekst Dżemu:

Ale jedno wiem po latach
Prawdę musisz znać i ty:
Zawsze warto być człowiekiem,
Choć tak łatwo zejść na psy!

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2017 - 09:50

Niektórzy sądzą, że jak zostanie się  Wójtem, to człowiekiem już nie trzeba być. 
Tym bardziej,że człowiek w Kadzidle jest podobno kwadratowy.

#28 ~~

~~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2017 - 07:51

Czy widzieliście Państwo ten szczyt bezguscia w Kadzidle jakim sa dziwne pstrokate bryły leżące w fontannie przed kościołem?O zgrozo ponoc to pisanki!Ani to przypomina jajka ani to wariacja na temat jajek.Ochydztwo.Profanacja smaku i dobrego gustu Kurpiow.Czy w sercu Kurpiowszczyzny nie można zaprezentować prawdziwej kurpiowskiej sztuki?Czyj to pomysł?

#29 ~Kadzidlanin~

~Kadzidlanin~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2017 - 13:28

Widziałem. Bardzo piękne. Kolorowo i odświętnie. Dziękujemy, oby więcej takich pomysłów.

#30 ~~

~~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2017 - 15:20

Kolorowo?Pstrokato Panie Darku!Jakby pterodaktyl przelatywl i jaja złożyl.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2017 - 18:29

Czy widzieliście Państwo ten szczyt bezguscia w Kadzidle jakim sa dziwne pstrokate bryły leżące w fontannie przed kościołem?O zgrozo ponoc to pisanki!Ani to przypomina jajka ani to wariacja na temat jajek.Ochydztwo.Profanacja smaku i dobrego gustu Kurpiow.Czy w sercu Kurpiowszczyzny nie można zaprezentować prawdziwej kurpiowskiej sztuki?Czyj to pomysł?

Drogi panie, niech pan tak ostro nie krytykuje> A może są to jajka Wójta? Mogą leżeć w fontannie, bo w kroczu jest pożar! Jasne?

#32 ~gośćććć~

~gośćććć~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2017 - 22:40

Większość jakichkolwiek ozdób w Kadzidle jest po prostu bardzo brzydka. Aż strach pomyśleć co jeszcze się pojawi...

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2017 - 06:57

Ok, wypowiada się tu wielu ludzi na temat obecnego Wójta. Jak mam jedno pytanie do wszystkich, jeśli nie pasuje obecny Wójt to kto zamiast niego i dlaczego w 2-3 daniach bym prosił.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2017 - 09:35

Ok, wypowiada się tu wielu ludzi na temat obecnego Wójta. Jak mam jedno pytanie do wszystkich, jeśli nie pasuje obecny Wójt to kto zamiast niego i dlaczego w 2-3 daniach bym prosił.

Każdy będzie lepszy niż Wójt, bo z Wójtem odejdzie cała klika , cały podległy mu zespół potakiewiczów i... lizów, którzy pracowali dla niego głównie(dla jego chwały) a nie dla Gminy.
Oby tylko Wójt nie zdołał wylansować, a już ostro zaczął, swojego słupa, będzie wówczas rządził nadal Kadzidłem z tylnego siedzenia i niewiele się zmieni.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2017 - 14:35

Większość jakichkolwiek ozdób w Kadzidle jest po prostu bardzo brzydka. Aż strach pomyśleć co jeszcze się pojawi...

A czego się spodziewać po autorze "Klocków wokół róży" 
albo "Bili"? Widać co ma w głowie... Ale ja się słabo znam na poezji  :P 
A wy?

#36 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2017 - 12:50

Każdy będzie lepszy niż Wójt, bo z Wójtem odejdzie cała klika , cały podległy mu zespół potakiewiczów i... lizów, którzy pracowali dla niego głównie(dla jego chwały) a nie dla Gminy.
Oby tylko Wójt nie zdołał wylansować, a już ostro zaczął, swojego słupa, będzie wówczas rządził nadal Kadzidłem z tylnego siedzenia i niewiele się zmieni.

Nic dodać, nic ująć.

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2017 - 19:16

Niestety, Wójt ostro zaczął lansować swojego kandydata. Jakiś dobry kandydat z opozycji by się przydał. To pewne.

Każdy będzie lepszy niż obecny Wójt, który się sam uwielbia i nachwalić nie może. Słońce Kadzidła z pożarem w kroczu.

#38 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2017 - 15:23

Niestety, Wójt ostro zaczął lansować swojego kandydata. Jakiś dobry kandydat z opozycji by się przydał. To pewne.

Każdy będzie lepszy niż obecny Wójt, który się sam uwielbia i nachwalić nie może. Słońce Kadzidła z pożarem w kroczu.

Co z tego, że zaczął kogoś lansować. Jego kandydat na pewno nie dostanie mojego głosu.

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2017 - 22:53

Ostatni numer gazetki wiejskiej to mistrzostwo propagandy Wójta. Pogratulować Panu, takiej propagandy nie powstydzili by się najlepsi w dziejach historii, a Pan jako historyk powinien wiedzieć kto taką robotę dla dyktatorów odwalał.

#40 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2017 - 11:19

Ostatni numer gazetki wiejskiej to mistrzostwo propagandy Wójta. Pogratulować Panu, takiej propagandy nie powstydzili by się najlepsi w dziejach historii, a Pan jako historyk powinien wiedzieć kto taką robotę dla dyktatorów odwalał.

Boi się o swój stołek:)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych