Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dłuuuuuuuuuuga kampania

1368 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2017 - 13:52

Dzień dobry

Jestem mieszkańcem gminy i mam pytanie do innych jej mieszkańców:

Jak Państwu podoba się rozpoczęta już przez naszego Wójta kampania wyborcza?

Jak się Państwo odnoszą do promowania swojego następcy czy jak niektórzy mówią "marionetki" na to stanowisko?

#2 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2017 - 14:24

Dzień dobry

Jestem mieszkańcem gminy i mam pytanie do innych jej mieszkańców:

Jak Państwu podoba się rozpoczęta już przez naszego Wójta kampania wyborcza?

Jak się Państwo odnoszą do promowania swojego następcy czy jak niektórzy mówią "marionetki" na to stanowisko?

O jaką gminę tu chodzi?

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2017 - 18:36

O jaką gminę tu chodzi?

jak strona Kadzidła, to chodzi o Gminę Kadzidło

#4 ~Jacek Placek~

~Jacek Placek~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2017 - 20:08

chca zrobic nocna zmiane. z targowej do komunalnej, z komunalnej na targowa. kasa musi sie zgadzac

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2017 - 21:15

chca zrobic nocna zmiane. z targowej do komunalnej, z komunalnej na targowa. kasa musi sie zgadzac

A czy Wójt nie chce wrócić na stanowisko nauczyciela?

#6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2017 - 23:14

Moim zdaniem wszystko przygotowane jest by Pan Wójt mógł wrócić na dyrektora lub kierować z drugiego rzędu jako zastępca wójta swoja "marionetką". 

Taki układ jak w Stolicy, podpatruje najlepsze i sprawdzone rozwiązania.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2017 - 09:30

Dharius chce być tylko zastępcą i tylko rządzić.
Trudno mu się będzie odzwyczaić od rządzenia a jeszcze bardziej od profitów z rządzenia.
Koryto to wielka atrakcja............

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2017 - 09:46

Bo człowiekiem powinno być się całe życie.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2017 - 13:47

Bo człowiekiem powinno być się całe życie.

Za dużo pan wymaga od takich ludzi jak Wójt

#10 ~Dariusz~

~Dariusz~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2017 - 19:10

Da

Kiedyś myślałem, że wybór Pana Darka na wójta gminy to naprawdę będzie dobra zmiana dla Kadzidła. Z perspektywy kilku lat jego rządów dochodzę do wniosku, że tak dwulicowego, zakłamanego i zawistnego człowieka na tym szczeblu władzy w kraju naprawdę ciężko znaleźć. Wiem, że Pan Wójt pięknie przemawia, każdemu rękę poda, to się może części elektoratu podobać, ale wystarczy, że ktoś nie płynie z jego nurtem to już nasz Wójt nie jest taki miły, grzeczny. Widać człowieka zawistnego opętanego chęcią władzy, człowieka czerpiącego przyjemność z możliwości sterowania innymi ludźmi.

Dariusz Łukaszewski - Dzień dobry, czytam i czytam, anonimy, anonimy, proszę napisać w czym Panią zawiodłem? Proszę już ze mną nie walczyć. Jak Pani dobrze wie, Pan Prezes Kaczyński, nie pozwoli mi więcej startować w wyborach wójtowskich, więc ta dziwna ofensywa z Pani strony jest co najmniej spóźniona. Naprawdę. Nawiasem mówiąc, Pani zarzuty nie są prawdziwe, są natomiast bardzo krzywdzące. Życzę każdemu, aby mógł trzy razy wygrać wybory bezpośrednie. To ogromna radość i ogromna satysfakcja.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2017 - 07:18

Da

Dariusz Łukaszewski - Dzień dobry, czytam i czytam, anonimy, anonimy, proszę napisać w czym Panią zawiodłem?

Panie wójcie!

Tak jak nie potrafi Pan zarządzać gminą tak i również nie potrafi Pan czytać ze zrozumieniem. Wyraźnie napisano "Kiedyś myślałem"

Ale proszę dalej czytać i czytać. Może kiedyś w końcu uda się coś zrozumieć z tych wypowiedzi.

#12 ~kiedyś z Kadzidła~

~kiedyś z Kadzidła~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2017 - 08:06

Morosophi moriones pessimi

#13 ~Dariusz Łukaszewski~

~Dariusz Łukaszewski~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2017 - 21:01

Dobry wieczór, i tak oto, toczy się merytoryczna dyskusja o wójcie, Gminie, dokonaniach, niepowodzeniach. Szkoda. Czegoś żal. Naprawdę. D.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2017 - 09:21

Dobry wieczór, i tak oto, toczy się merytoryczna dyskusja o wójcie, Gminie, dokonaniach, niepowodzeniach. Szkoda. Czegoś żal. Naprawdę. D.

Najdziwniejsze jest to, że tylko Pan węszy po forach internetowych i rozświetla je swoimi wypowiedziami. Żaden inny okoliczny wójt tego nie robi. Boi się Pan czegoś? Jest Pan przecież osobą publiczną i podlega Pan osądom obywateli, nawet tych, którzy na Pana głosowali a którzy są rozczarowani Pana dokonaniami.

A propos rozczarowań. Budowa biblioteki w momencie takich zobowiązań finansowych jakie ma gmina jest pomysłem rodem z Korei Płn. A gdzie chociażby zalążek budowy kanalizacji w pobliskich wsiach?

#15 ~Dariusz Łukaszewski~

~Dariusz Łukaszewski~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2017 - 22:22

Dobry wieczór, czy to oznacza, że chciałby Pan pisać o mnie źle, bez prawa z mojej strony do odpowiedzi? Czy to dobra praktyka? A jeszcze ta anonimowość? I możliwość oskarżenia o wszystko? Spróbuję jednak pomówić i powyjaśniać:

1. Budowa biblioteki jest konieczna. Zbudowaliśmy dotychczas 80 kilometrów wodociągów, blisko 20 kilometrów kanalizacji, ponad 40 kilometrów dróg asfaltowych, rozbudowaliśmy oczyszczalnię ścieków, podwajając jej wydajności, dzięki czemu była możliwa budowa JBB, powstały dwie hale sportowe, place zabaw, dwa Orliki, remiza strażacka w Kadzidle, pięć boisk wielofunkcyjnych, stadion został gruntownie odnowiony, podobnie wiele, wiele innych drobnych rzeczy. Nie zacząłem wójtowania od biblioteki. Przeciwnie. To pewne podsumowanie.    2. Nie wiem o jakich zobowiązaniach finansowych Pan pisze? Od czterech lat nie zaciągamy kredytów. Rok 2016 zakończyliśmy nadwyżką budżetową w kwocie 1,5 mln. złotych, zadłużenie oscyluje w granicach 20%, gdy zostawałem wójtem wynosiło 44%. Proszę zerknąć do budżetu.                                              3. Uznaje Pan budowę biblioteki za zagrożenie dla finansów, a wspomina Pan kanalizację. Kilka wyjaśnień. Budowa kanalizacji w Kadzidle kosztowała blisko 10 000 000 złotych, Pozyskaliśmy ogromne dofinansowanie unijne, w bardzo trudnym konkursie. Dzisiaj takich pieniędzy nie ma rynku. Mówienie o inwestycjach rzędu 6-7 milionów złotych byłoby nieuczciwością wobec wyborców. Ubiegłoroczna rozbudowa sieci kanalizacyjnej w Kadzidle, zakończyła się na wysokości JBB2, przy czym, technicznie, sieć ta gwarantuje łatwą rozbudowę w kierunku Dylewa. Niestety, budżetu nie stać dzisiaj na takie inwestycje.     Bardzo proszę o kolejne wątpliwości. Na pewno odpowiem. Jeszcze jedno. Dlaczego uważa Pan budowę biblioteki za zły pomysł. Biblioteka ma blisko 1000 czytelników, w poprzednim roku wypożyczono blisko 10 000 książek, zorganizowano wiele arcyciekawych spotkań, warsztatów. Dlaczego tę przestrzeń uważa Pan za mało ważną? Przecież to dzięki kulturze i Słowu przetrwaliśmy rozbiory, hitleryzm, komunizm. Proszę o refleksję. D.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2017 - 08:40

Nie zacząłem wójtowania od biblioteki. Przeciwnie. To pewne podsumowanie.

Cóż powiedzieć. Normalnie kraina mlekiem i miodem płynąca, ręką wójta zarządzana.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2017 - 08:53

Wszystkie te dobre rzeczy zrobił Wójt.

Kwadratowi mieszkańcy tylko mu przeszkadzali i nadal przeszkadzają.

Gdyby został wójtem dożywotnim albo jeszcze lepiej wprowadził dziedziczenie tego urzędu w swojej rodzinie, to dopiero Kadzidło by rozkwitło, mimo że ludzie tacy kwadratowi.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2017 - 01:01

kasy :P

#19 ~gośććććć~

~gośććććć~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2017 - 03:07

Cóż powiedzieć. Normalnie kraina mlekiem i miodem płynąca, ręką wójta zarządzana.

Owszem, kraina mlekiem i miodem płynąca dla wójta, inni ludzie się nie liczą.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2017 - 06:57

mają pensję Wójta to też było by mi dobrze

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych