Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dlaczego nie mam chłopaka....?...

46 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~~Aneta~~

~~Aneta~~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2009 - 13:23

Zastanawiam się nad pewna rzeczą... mam 17 lat, 173 wzrostu, gruba nie jestem wręcz przeciwnie, wiele osób mówi mi ze jestem ładna i fajna,(no ale nie przepiękna, mam wady jak każdy) na ulicy czasami słyszę komentarze na temat swojego wyglądu ( niestety wyrażone w trochę wulgarny sposóB). Zdarza się ze kiedy idę po ulicy, to faceci na mnie trąbią. Mimo to nigdy nie miałam chłopaka...Czemu?

#2 ~koleś~

~koleś~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2009 - 14:23

MOZE POWINNAS BYĆ BARDZIEJ ŚMIAŁA I WYLUZOWANA ? tO POWINNO ZADZIAŁAĆ :D POWODZENIA

#3 ~~Jerry~~

~~Jerry~~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2009 - 14:30

B) Z TEGO CO PISZESZ TO NIE POWINNAŚ MIEĘ PROBLEMOW ABY KOGOŚ SOBIE ZNALEŹĆ :D MOŻE JESZCE NIE DOROSŁAŚ DO TEGO, ALBO WYDAJESZ SIĘ INNYM DZIECINNA ZA BARDZO ;d UBIERAJ SIE ODWAZNIEJ I PO SPRAWIE.

#4 ~samotny~

~samotny~
  • Goście

Napisano 07 październik 2009 - 21:19

witam ja mam 21 lat i wierz mi nie jestes sama ;) W moim przypadku większość dziwczyn mówi że jestem fajny itp. itd. ale ....nawet moje kuzynki głowią się czemu jeszcze taki facet jak ja nie ma dziewczyny .....

#5 ~Arek~

~Arek~
  • Goście

Napisano 23 październik 2009 - 17:23

Witaj Anetko. Ja tez jeszcze nigdy nie miałem dziewczny, moze wynika to z tego ze jestem nie smiały. Jeśli chcesz mnie poznac napisz do mnie na gg 3743006

#6 ~kikaaaaaaaaaaaa~

~kikaaaaaaaaaaaa~
  • Goście

Napisano 21 październik 2010 - 11:12

na mnie też trąbia, gwizdają. oglądają sie na ulicy. a na dyskotece to poprostu zabijają sie o mnie...i co.... i jajco, miałam 1 chłopaka ;/

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 październik 2010 - 18:38

<<<SAMOTNA>>>> Witam jestem 20 letnio dziewucho i niemam chłopaka w większosci mówia że jestem ładna i fajna ale wiadomo każdy ma jakies wady od 4lat chłopaka niemam miałam raz w zyciu ale mnie zostawił i od tej pory niemam i schociaz juz młoda nie jestem to chciala bym miec chłopaka ale się boje i niewiem co zrobic dokonca życia niechce byc sama:-)życie jest dziwne naprawde i niesprawiedliwe:-(

#8 Fallenangelv

Fallenangelv

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 9298 postów

Napisano 21 październik 2010 - 20:09

,Możesz wziąć los w swoje ręce,

Nie czekaj na cuda,

Może ich nie być,

Nie lękaj się tego co będzie,

Życie masz jedno,

Nie bój się,

Lecieć w stronę słońca,

Możesz się spalić,

Ale tylko tak możesz żyć!

Ciągle odkładasz wszystko na jutro,

To jutro odwleka się nieskończenie,

Zacznij działaś, bo życie masz jedno.

Nie jesteś sama,

Takich jak Ty jest wiele,

Strach odbiera Ci motywację,

Nie myśl o jutrze,

Dzisiaj jest ten dzień,

Dzień, w którym możesz zmienić swoje życie"
Powodzenia w szukaniu.........szczęscia :)

#9 angie

angie

Swojak

• PipPipPipPip
  • 2007 postów

Napisano 26 październik 2010 - 17:50

od kiedy brak faceta jest takim ogromnym problemem...

Myślę, że to kwestia Twojego nastawienia. Jeśli posiadanie chłopaka przestanie być dla Ciebie takie ważne to od razu się jakiś pojawi :rolleyes:

powodzenia i pamiętaj, że nikt nie lubi smutnych kobiet, więc odrobina uśmiechu i pewności siebie i sukces murowany :)

#10 avila

avila

Swojak

• PipPipPipPip
  • 179 postów

Napisano 26 październik 2010 - 21:33

witam ja mam 21 lat i wierz mi nie jestes sama ;) W moim przypadku większość dziwczyn mówi że jestem fajny itp. itd. ale ....nawet moje kuzynki głowią się czemu jeszcze taki facet jak ja nie ma dziewczyny .....

na każdego przyjdzie pora... bo jak to mówią... każda sfora znajdzie swojego amatora xD

#11 agent_orange

agent_orange

Swojak

• PipPipPipPip
  • 5228 postów

Napisano 27 październik 2010 - 07:55

Mowisz o sobie?
Wystarczy ze cie poczytam i nie mam ochoty dotknac cie nawet patykiem i
chwala netowi ze nie musze ogladac w realu takiego paskudztwa.

#12 avila

avila

Swojak

• PipPipPipPip
  • 179 postów

Napisano 02 listopad 2010 - 23:38

Mowisz o sobie?
Wystarczy ze cie poczytam i nie mam ochoty dotknac cie nawet patykiem i
chwala netowi ze nie musze ogladac w realu takiego paskudztwa.

Agent... Ciebie to chyba właśnie nawet patykiem nie chcieli i nie chcą dotykać, bo jak widzę, to masz żal do całego świata o to, że jesteś..

ale tak to jest..
dziecko niedopieszczone w dzieciństwie ma problemy w zaakceptowaniu środowiska naturalnego...
a Ty masz z tym właśnie problem...
już nawet psychoanalityk Ci nie pomoże, bo przy Tobie to prędzej by przez okno wyskoczył.

#13 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2010 - 20:08

Jestem fajną dziewczyną miłą i mówią że ładną choc sama też tak o sobie myśle.Mam 176cm wzrostu jasne krótko obciete włosy,niebieskie oczy.Nie szukam związku na siłę ale trafiaja mi sie niestety sami żonaci sama nie wiem czemu takich przyciagam lub tacy co nier potrafia kobiety uszanowac,mam 25 lat i szukam kogoś na stałe i na poważnie ale niestety nie ma chyba szans ci obecni faceci maja zero poszanowania do kobiet a tacy co je maja pewnie siedzą w domach.Mój numer gg jak by chciał ktos napisac i porozmawiac.26651985

#14 unicorn

unicorn

Swojak

• PipPipPipPip
  • 530 postów

Napisano 05 listopad 2010 - 22:46

za duzo sprzecznosci droga Marto w tym poscie...sama nie wiesz czego chcesz..nie szukasz na sile ale jednak szukasz...trafiaja ci sie niestety sami zonaci ? czyli co? tylko oni przedstawiaja jakas wartosc? a mlodzi i wolni sa do niczego? co do szacunku..coz..istnieje prosta, oklepana zasada..ale chyba ma racje bytu..i jesli masz ku temu powody to odnies ja do siebie..jesli nie - pomin: zeby ktos ciebie szanowal, musisz najpierw szanowac sama siebie...
czasem tez warto samemu cos zaoferowac, dac a nie tylko oczekiwac od innych...

#15 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2010 - 23:07

Mi się wydaje, że nie można się bać uwodzić i myśleć, co sobie o mnie ludzie pomyślą, bo to najczęstsza bariera, którą zresztą ja też chyba mam;) żeby nie było.

Bo jak się kobieta boi, to dla mężczyzny nie wydaje się ani inteligentna, ani seksowna, ani tym bardziej wygadana, bo zazwyczaj w takiej sytuacji siedzi cicho jak myszka i myśli, że tak właśnie trzeba.

Kobieta musi czuć się piękna, zadbana, pachnąca, musi widzieć, jak patrzą na nią mężczyźni na ulicy i wtedy facet, na którym jej zależy nie będzie stawiał żadnych oporów...Powodzenia.

#16 unicorn

unicorn

Swojak

• PipPipPipPip
  • 530 postów

Napisano 05 listopad 2010 - 23:21

nikt nie mowi, ze kobieta ma byc szara myszka...owszem, ma znac swoaj wartosc...
wtedy bac sie nie bedzie:> bo czego? a intelektu czczym gadaniem nie nadrobi...opakowaniem rowniez, jesli chcesz byc piekna badz przede wszystkim dla siebie...
"facet na ktorym jej zalezy nie bedzie stawial zadnych oporow.."? masakra...to juz sie polowania z nagonka na facetow urzadza?

#17 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2010 - 23:57

Żadna masakra. Wdzięk kobiecy, jej piękno, to działa jak magnes. Chłop przylgnie jak muchy do lepu. Trochę kokieterii nie zawadzi.

#18 unicorn

unicorn

Swojak

• PipPipPipPip
  • 530 postów

Napisano 06 listopad 2010 - 00:02

tak;)
az klapki opadna z oczu i zobaczy ze przylgnal...niekoniecznie do takiego "lepu" jakiego oczekiwal;)

#19 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 00:29

tak;)
az klapki opadna z oczu i zobaczy ze przylgnal...niekoniecznie do takiego "lepu" jakiego oczekiwal;)

10 sekund wystarcza facetowi na podjęcie decyzji - "ta i żadna inna". Bodziec wzrokowy robi swoje. Facet ma nie tylko to i owo, ale rozum też, więc nie do końca korzysta z łatwizny. Czasami może się pomylić, zamieniając żonę na jej siostrę, ale i tak wszystko zostaje w rodzinie.

#20 ~Magda.~

~Magda.~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 00:31

tak;)

Na tym polega kobieca sztuka. Ewa z raju jest tego najlepszym przykładem.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych