Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dlaczego nie chcą ćwiczyć na wf-ie? :: zobacz komentowany artykuł

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Wiktoria~

~Wiktoria~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2019 - 16:49

Jestem uczniem więc wiem dlaczego nie cierpię wf'u. Samo spocenie się też ale wychodzimy na polebw okropnej temperaturze. Np. Gdy było prawie 35° mieliśmy biegać na 800 m. Albo gdy jest okropna śnieżyca idziemy na łyżwy. Nieraz dzieci coś boli ale i tak kazują im ćwiczyć. Nie miałabym nic do tej lekcji gdyby nas nie " zmuszali " do ćwiczenia

#2 ~Wiktoria~

~Wiktoria~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2019 - 16:50

Jestem uczniem więc wiem dlaczego nie cierpię wf'u. Samo spocenie się też ale wychodzimy na polebw okropnej temperaturze. Np. Gdy było prawie 35° mieliśmy biegać na 800 m. Albo gdy jest okropna śnieżyca idziemy na łyżwy. Nieraz dzieci coś boli ale i tak kazują im ćwiczyć. Nie miałabym nic do tej lekcji gdyby nas nie " zmuszali " do ćwiczenia

#3 Sergey

Sergey

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 19 wrzesień 2019 - 16:40

Kultura fizyczna jest obszarem aktywności społecznej mającej na celu utrzymanie i wzmocnienie zdrowia, rozwijanie zdolności psychofizycznych osoby w procesie świadomej aktywności ruchowej. Jest to część kultury, która jest połączeniem wartości i wiedzy stworzonej i wykorzystywanej przez społeczeństwo w celu fizycznego i intelektualnego rozwoju zdolności osoby, poprawy jej aktywności fizycznej i kształtowania zdrowego stylu życia, adaptacji społecznej poprzez wychowanie fizyczne, przygotowanie fizyczne i rozwój fizyczny

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych