Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Delikwenci innej maści w kamizelkach

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Joanna Z.~

~Joanna Z.~
  • Goście

Napisano 16 maj 2019 - 18:06

Ostatnio widziani są jacyś tzw. obcokrajowcy w Makowie. Czy to uchodźcy?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 maj 2019 - 18:25

Pierwsze słyszę? Ale Ukraińców to już trochę się narobiło. 

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 maj 2019 - 18:40

W jakich kamizelkach?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 maj 2019 - 19:12

Trochę połowa polmleku to Ukraina

#5 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 16 maj 2019 - 20:53

Bzdura. Dzięki rządowi PIS w Polsce nie mamigrantów. Chyba jesteście chorzy twierdząc że w takim Makowie gdzie tylu ludzi nie ma pracy, młodzi nie mają pracy, nawet Sorek o tym mówił przed wyborami, PiS pozwoliłby zatrudniać obcokrajowców. Nie żartujcie

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 maj 2019 - 22:01

Najnowsze dane 1,2 miliona Ukraińców teraz pracuje w Polsce legalnie tylko ok 400 000

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 maj 2019 - 22:15

No i co się dziwisz. Nasi robotnicy nie są chętni, bo maja 500+ to po co pracować za minimalną pensję. Dobrze, że ze Wschodu mogą, dla Niemców my jesteśmy tymi, którzy pracują za tyle, co oni nie chcą, po co żałujesz Ukraińcom. To nie islamiści.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2019 - 04:29

A popatrz nawet na Maków ilu Azjatów i hindusów i teraz pomyśl ilu takich jest w dużych miastach więc jak ktoś mówi że dzięki pisowi niema u nas imigrantów to jest chyba ślepy a tamci z Afryki to mają Polskę w tyłku oni tylko Anglia i Niemcy

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2019 - 10:35

Ja nie mam nic do obcokrajowców jeśli przyjeżdżają do nas nie za socjalem, a za pracą. Przecież tego nie unikniemy. W każdym państwie są inne nacje. I tutaj jestem za polityką PIS. Jestem spokojniejsza o swoje dzieci i o siebie.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2019 - 12:27

Jesteś spokojniejsza jakbyś wiedziała co robią Ukraińcy w Warszawie to byś tak nie skakała z radości co drugi chodzi z nożem spróbuj im zwrócić uwagę poczytaj trochę na ten temat i dopiero wyskakuj z tym spokojem

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2019 - 15:20

Jesteś spokojniejsza jakbyś wiedziała co robią Ukraińcy w Warszawie to byś tak nie skakała z radości co drugi chodzi z nożem spróbuj im zwrócić uwagę poczytaj trochę na ten temat i dopiero wyskakuj z tym spokojem

Ja w Warszawie nie mieszkam i nie pcham tam moich dzieci, więc jestem spokojniejsza. A jeśli jakieś masz złe doświadczenia to zmień klimat

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych