Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Debata i po debacie

41 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 19:12

Pani Jaroszewska zarzuciła panu Ciakowi, że dostała ultimatum, że albo zamienia się z panem Napiórkowskim w mpuku, albo nie.. ostre słowa padły.. Co sądzicie? Jak wrażenia? Moim zdaniem Ciak i Jaroszewska to źli ludzie na fotel gospodarza.. podziwiam spokój pana Michalskiego

#2 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 20:54

Michalski to nie tylko spokój to wiedzą doswiadcczemie on nie rozdaje stołków on chce wyciągnąć to miasto z zadupia to nie jest miasto tylko dla elit przuspawanychdo posadzek

#3 ~Ali~

~Ali~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 21:01

Jaroszewska niech teraz nie płacze, jak z Ciakiem i Dąbrowskim wygryzała z Mpuku Żebrowskiego to jej pasowało ? Wtedy Tadzio był dobry ? A teraz już nie ?
Wygnać całą tę sitwę i to już !

#4 ~Zenek z kopera~

~Zenek z kopera~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 21:07

Tak jest ! Precz z Gadami Tadeuszami i resztą tej bandy! Tylko zmiana !

#5 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 21:12

Niech każdy glosuje wedle swoich upodobań, tylko idźcie na wybory, bo przy małej frekwencji łatwiej o manipulacje

#6 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 21:18

Prawda orozdawaniu posadzek powinna otworzyć oczy wyborcom trzeba przewietrzyć to miasto Wojciechu do dziela

#7 ~Romek~

~Romek~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 21:20

Pani Jaroszewska zarzuciła panu Ciakowi, że dostała ultimatum, że albo zamienia się z panem Napiórkowskim w mpuku, albo nie.. ostre słowa padły.. Co sądzicie? Jak wrażenia? Moim zdaniem Ciak i Jaroszewska to źli ludzie na fotel gospodarza.. podziwiam spokój pana Michalskiego

Pan Michalski.... A kto to wogole? Ten zlomiarz?
A tak serio..... Przecież Pan Michalski w swoim wieku to juz nawet Lka jezdzic nie moze bo nerwowac sie nie moze.... 'halyna mam zawał"

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 21:26

Pan Michalski.... A kto to wogole? Ten zlomiarz?
A tak serio..... Przecież Pan Michalski w swoim wieku to juz nawet Lka jezdzic nie moze bo nerwowac sie nie moze.... 'halyna mam zawał"

Romek nie obrazajmy nikogo, ten facet jest bardzo wykształcony.. bądźmy mili dla wszystkich :) głosujmy na słuszne osoby

#9 ~Tylko Wojciech~

~Tylko Wojciech~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 21:27

Pan Michalski moim zdaniem to ma jaja, nie da się wodzie za nos. Takiego nam trzeba, nie dyktatora jakim był... Domyślnie pewien Pan. Co do zlomiarza to człowiek z charakterem zapewniam wszystkich.

#10 ~Jacekplacek~

~Jacekplacek~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 21:33

UWAŻAM, ŻE PAN MICHALSKI WRAZ Z PANEM CIAKIEM ZDOBĘDĄ GŁOSY BARDZO PODOBNIE.
Na szczęście ja na wybory nie pójdę by potem sobie nie pluć w brode.
Hehehe
Jestem ANTY od tego całego motłochu.
Pozdrawiam kandydatów na władzę Miasta.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 21:38

UWAŻAM, ŻE PAN MICHALSKI WRAZ Z PANEM CIAKIEM ZDOBĘDĄ GŁOSY BARDZO PODOBNIE.
Na szczęście ja na wybory nie pójdę by potem sobie nie pluć w brode.
Hehehe
Jestem ANTY od tego całego motłochu.
Pozdrawiam kandydatów na władzę Miasta.

No gdzie.. druga tura jak już to Jaworowski i Ciak bądź Jaworowski i Michalski

#12 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 21:41

No, jak jesteś "anty od" to faktycznie trzeba się cieszyć, że jesteś daleko. Pozdrawiamy. Nie pisz więcej ☺

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 21:48

No gdzie.. druga tura jak już to Jaworowski i Ciak bądź Jaworowski i Michalski

Mocno odleciałes. Będzie miazga. Michalski zaprezntowal sie miernie. Jaworowski w ogóle i tak będzie 21. Jaworowski bedzie mial mniej głosów niz Michalski który teraz bedzie mial ich mało.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 21:51

Mocno odleciałes. Będzie miazga. Michalski zaprezntowal sie miernie. Jaworowski w ogóle i tak będzie 21. Jaworowski bedzie mial mniej głosów niz Michalski który
teraz bedzie mial ich mało.

Wiemy co ma do zaprezentowania, a na debacie?1/3 osób to aktualni radni od Ciaka reszta przyszła z PiSu i emeryci

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 21:56

Wiemy co ma do zaprezentowania, a na debacie?1/3 osób to aktualni radni od Ciaka reszta przyszła z PiSu i emeryci

21 zweryfikujesz moje słowa.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 22:01

Muszę przyznać rację Pani Jaroszewskiej Ciak ją postawił pod ścianą a tak naprawdę Gadomski ,koleś Napiorkowskiego mają to poukładane od wielu lat ....

#17 ~Mirosław~

~Mirosław~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 22:07

Prezentacja kandydatów na radnych w stylu Mirek, Grzesiek, to prezentacja kolesi. Precz z kolesiostwem.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 22:14

Muszę przyznać rację Pani Jaroszewskiej Ciak ją postawił pod ścianą a tak naprawdę Gadomski ,koleś Napiorkowskiego mają to poukładane od wielu lat ....

Hanka jest słaba. Z Ciechanowa wyleciala, z MPUKu wyleciala bo nie ogarniala nic. W TBSach oficjalnie krzywdy nie robi.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 22:25

Jaroszewska podkreśliła brak prawidłowego zarządzania Miastem, ale co robili jej mąż i szwagier za poprzedniego burmistrza? Śmiechu warte jak mąż dyscyplinowal Jankowskiego. Dla mnie to nie skorzystano ze wsparcia Dziadaka i Augustyniaka w sprawie ciepła. Dodając do tego kłody stawiane przez gazetę i spółdzielnie, to dzialano na szkodę Miasta.

Hanka chce wykupywac przez miasto udzialy w Jumie? Chociaż miasto ma ich ponad 90%

#20 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 22:35

To samo można powiedzieć o Jaworowskim i jego synu. Gdzie byli, co robili jak zasiadali w radzie. Śmiechu warte. Teraz spolecznik bo się stołek marzy. Oni już byli nie sprawdzili się. Jeszcze nam brakuje żeby tata z synkiem szeryfowali w mieście?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych