Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

czy warto się przygotowywać do ciąży?

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~driverr~

~driverr~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2019 - 20:59

czy warto się przygotowywać do ciąży? ile przed?

#2 ~ssccoy~

~ssccoy~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2019 - 15:30

koniecznie, jak o tym myślisz to idź do gina, weź sobie skeirowanie na badania przed ciążą, są takie nawet zestawy do zrobiena, możesz już teraz brać witaminy, mamadha premium są bardzo dobre, nie będziesz musiała innych supelementów, bo tam jest wszystko co zalecane na czas ciąży, ja te witaminki brałam przed i w trakcie ciąży

#3 ~meszzzka~

~meszzzka~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2019 - 08:07

na pewno warto, kwas foliowy jest bardzo potrzebny ze względu na układ nerwowy ale też dużo się mówi o kwasach omega 3, ja braam oprócz kwasu omega 3 naturell, ma dobry skład i uzupełniało moje niedobory diety tego składnika, bo ja ryb w ogóle nie jem nie lubię chociaż wiem że są zdrowe to jakoś nie mogłam się w ciązy do nich przekonać

#4 ~zuzzo~

~zuzzo~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2019 - 20:56

Ja jednak wolę brać wszystko w jednym, w mama dha mam wszystkie zalecane składniki, nie muszę brać kilku róznych preparatów. Moje witaminki mają dużo magnezu, super sprawa bo w ciązy często łapią skurcze, mój gin powiedizlą że tez branie magnezu przeciwdziała przedwczesnym skurczom porodowy

#5 ~Anieniela~

~Anieniela~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 23:08

Ja właśnie zaczynam brać kwas foliowy, boję się, że mogę nie przyswajać kwasu foliowego, więc kupiłam ten lepiej przyswajalny w  postaci folianów, naturell folian. 15 zł za opakowanie na 2 miesiące, więc nieźle, myślę, że tak po miesiącu już spokojnie możemy zacząć staranka :)

#6 ~Lidka~

~Lidka~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2019 - 08:15

A czemu trzeba brać kwas foliowy i o co chodzi z tą przyswajalnością? Mówisz, że ten twój jest lepszy?

#7 ~olalinka~

~olalinka~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 09:52

Kwasy DHA mogą mieć taki nieprzyjemny posmak ryby, sprawdźcie to najlepiej przed zakupem. Mi akurat ten smak i zapach bardzo w ciązy przeszkadzał, więc zmieniłam witaminy na mama DHA premium, które nie mają żadnego smaku, a skład świetny, bo i witamina D i DHA, magnez, jod i oczywiście kwas foliowy. A co do tego kiedy zacząć je brać to idealnie byłoby minimum miesiąc przed zajściem w ciążę.

#8 ~aurelia~

~aurelia~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2019 - 10:00

Omega-3 z Naturell nie ma takiego posmaku ryby. Wiem, bo kupiłam i zażywam.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych