Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czy P. Czarek zostanie posłem?

wybory

202 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 20:33

Jak chcecie żeby Putin dyktował co mają Polacy robić, to słuchajcie tego gościa. Ruska agentura wiecznie żywa. Chodzi tylko o pieniądze za gaz. 4,47% :)

Przypomnij o ile % wzrósł import węgla od ruskich za rządów PIS? Przypomnij może niejakiego Falentę i na czym największa kasę zrobił? Przypomnij w jakim języku Macierewicz polecił wykonać tłumaczenie raportu z likwidacji WSI i kto tłumaczył?

#102 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 20:33

POKO w sejmie chcieli ujawnienia majątku Państwa Morawieckich. PiS się zgodzili, pod warunkiem, że ujawnią majątki wszyscy parlamentarzyści. Doszło do głosowania: PiS za, POKO przeciw. To są mistrzowie samozaorania.

#103 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 20:35

POKO w sejmie chcieli ujawnienia majątku Państwa Morawieckich. PiS się zgodzili, pod warunkiem, że ujawnią majątki wszyscy parlamentarzyści. Doszło do głosowania: PiS za, POKO przeciw. To są mistrzowie samozaorania.

Poproszę do link z listy głosowania oraz stenogramu wniosku :D Dasz radę?

#104 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 20:36

Ale to dobrze czy źle? bo w wytycznych nie było i nie wiem co sądzić.Jak Helsińska i Fundacja to pewnie Praw Człowieka a to już Soros. Znaczy co? George Soros popiera rząd PIS? :D To, że pytają to dobrze bo zawsze będzie można wskazać winnego z PO. Kolega widzę z dawnej samoobrony bo na Leppera tylko pyta :lol:

Komisja Ochrony Środowiska Morskiego Bałtyku, znana również jako Komisja Helsińska lub HELCOM – organizacja międzynarodowa proklamowana przez tzw. konwencję helsińską z 1974 roku jako jej organ wykonawczy. Nie ma za co.

#105 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 20:40

Przypomnij o ile % wzrósł import węgla od ruskich za rządów PIS? Przypomnij może niejakiego Falentę i na czym największa kasę zrobił? Przypomnij w jakim języku Macierewicz polecił wykonać tłumaczenie raportu z likwidacji WSI i kto tłumaczył?

„To jest katastrofa. Była to organizacja (Ruch Narodowy – przyp. red.), która opierała swój etos na żołnierzach wyklętych, których trudno posądzać o relacje prorosyjskie. Ktoś nie odrobił tutaj lekcji. Zresztą myślę, że tutaj jest pewien sponsoring. Myślę, że niektórzy członkowie Konfederacji mają związki z Rosją” – powiedział Marian Kowalski.

#106 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 20:42

Poproszę do link z listy głosowania oraz stenogramu wniosku :D Dasz radę?

Sam poszukaj. :)

#107 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 20:45

Komisja Ochrony Środowiska Morskiego Bałtyku, znana również jako Komisja Helsińska lub HELCOM – organizacja międzynarodowa proklamowana przez tzw. konwencję helsińską z 1974 roku jako jej organ wykonawczy. Nie ma za co.

No przecież tylko pytasz.... :D Soros już Nasz?  :D A przypomnisz jak tam wstępne posiedzenie sądu w sprawie Birgfellner- Kaczyński? wczoraj było... Jest ugoda? Tak cisza panuje..

#108 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 20:47

Sam poszukaj. :)

Nie szukam wyimaginowanych insynuacji, tak jak nie szukam raportu Macierewicza w sprawie katastrofy smoleńskiej..

#109 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 20:52

Nie szukam wyimaginowanych insynuacji, tak jak nie szukam raportu Macierewicza w sprawie katastrofy smoleńskiej..

To po co pytasz?

#110 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 20:53

Pragnę zauważyć, że majątku Państwa Morawieckich nie ma! Jest tylko majątek Pani Morawieckiej bo nasz Premier Były Bankier to gołodupiec jest :D Nic nie ma oprócz tam paru groszy, reszta jest Pani Morawieckiej. Nawet ta działka kupiona za 700 tys a dziś warta 70 mln. Ot taka uwaga na marginesie. Wniosek opozycji zaś dotyczył wysokości odprawy z BZ WBK Pana Premiera. Upada sztuka łgarstwa po stronie partyjnej... to juz nie to co kiedyś :D

#111 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 20:54

To po co pytasz?

Pokazuje technikę...

"Jak łże PIS" :D

#112 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 20:59

No przecież tylko pytasz.... :D Soros już Nasz? :D A przypomnisz jak tam wstępne posiedzenie sądu w sprawie Birgfellner- Kaczyński? wczoraj było... Jest ugoda? Tak cisza panuje..

Co ma do tego Soros to nie wiem, zdaje się że ty jesteś lepiej poinformowany, ale co będzie miał Timmermans i kraje basenu Morza Bałtyckiego do kału który Trzaskowski wypuścił do Bałtyku to powinno interesować wszystkich. Tak wiem, im gorzej dla Polski tym bardziej się twoje serce raduje. Idź robić za idiotę gdzie indziej.

#113 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 21:02

Koledzy Sympatyczni, Przyjaciele, Druhowie, Towarzysze Mniej lub Bardziej farbowani NeoBolszewicy ja bym Wam tu serce na tacy w dyskusji! palca nie, bo bym z kością gołą  do łokcia został :D ale serce i owszem. Mnie jednak nie płaca jak wam za wers więc spadam spać i jutro do pracy zarabiać na wasze pomysły Doceniam wasz wkład w moją radykalizację! :D Dobranoc

#114 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 21:06

Pragnę zauważyć, że majątku Państwa Morawieckich nie ma! Jest tylko majątek Pani Morawieckiej bo nasz Premier Były Bankier to gołodupiec jest :D Nic nie ma oprócz tam paru groszy, reszta jest Pani Morawieckiej. Nawet ta działka kupiona za 700 tys a dziś warta 70 mln. Ot taka uwaga na marginesie. Wniosek opozycji zaś dotyczył wysokości odprawy z BZ WBK Pana Premiera. Upada sztuka łgarstwa po stronie partyjnej... to juz nie to co kiedyś :D

Czterdzieści lat temu kupiłem gospodarstwo za 4000 zł. Ciekawe ile dziś bym za nie dostał? Przepraszam że pytam, pan Morawiecki ukradł jakieś pieniądze odchodząc z banku? Dziś jakaś posłanka POKO tłumaczyła przed kamerami, że to jej prawo wynajmować od szwagra mieszkanie w Warszawie zamiast mieszkać w hotelu sejmowym. Tak wiem, już to mówiłeś że nasi jak kradną etc. etc.

#115 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 21:09

Koledzy Sympatyczni, Przyjaciele, Druhowie, Towarzysze Mniej lub Bardziej farbowani NeoBolszewicy ja bym Wam tu serce na tacy w dyskusji! palca nie, bo bym z kością gołą do łokcia został :D ale serce i owszem. Mnie jednak nie płaca jak wam za wers więc spadam spać i jutro do pracy zarabiać na wasze pomysły Doceniam wasz wkład w moją radykalizację! :D Dobranoc

No widzisz, nie trzeba było tak od razu wykazać że starasz się o dodatek dla niepełnosprawnych? :)

#116 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 21:13

Jakubiak: Konfederacja jest w stanie utworzyć wspólny rząd z Platformą.

#117 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 21:16

Nie do wiary.
Seniorzy zostali zaproszeni na akcję informacyjną jak postępować w przypadku ulatniania się tlenku węgla i aby otrzymać czujnik czadu. Szkolenie przerodziło się w agitację wyborczą a na końcu czujniki rozdawała Kidawa-Błońska.

#118 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 00:03

Fiananse są bezpieczne. Nie będzie w tym nowym budżecie deficytu a program 500+ , emerytura + i wyprawka + są już aktywne.  13 i 14 emerytura w drodze. A platforma nic nie dała i nie da. O przepraszam dała Dziadakowi Ryszardowi  ciągłe zatrudnienie na funkcjach kierowniczych i kupę kasy do jego budżetu rodzinnego by jego dzieciom żyło się lepiej . Waszym nie koniecznie. A teraz wszystkie dzieci mają pieniądze i taka jest różnica.

Kim jest ten Dziad i kto go tak winduje?

#119 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 06:07

tylko zapomniałeś kto ma większość , przypomnę ci PiS . I w TVP powiedzieli to co Ty napisałaś , czyli prawdę PiS . Było inaczej . PiS kradnie jak tylko może ale na TVP informuje ze zbawia świat. Dwie wieże ul Srebrna , Jeden z przykładów . Prokurator i minister w jednym . I co sprawy nie ma bo Kaczor nie chce przyjść na zeznania . Obudź się chłopie . Bo trochę zaczyna robić się nie fajnie .a mydlą oczy 500 i 13 bo nastawiają się na wyborców tego kalibru . PiS do domu

#120 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 07:37

tylko zapomniałeś kto ma większość , przypomnę ci PiS . I w TVP powiedzieli to co Ty napisałaś , czyli prawdę PiS . Było inaczej . PiS kradnie jak tylko może ale na TVP informuje ze zbawia świat. Dwie wieże ul Srebrna , Jeden z przykładów . Prokurator i minister w jednym . I co sprawy nie ma bo Kaczor nie chce przyjść na zeznania . Obudź się chłopie . Bo trochę zaczyna robić się nie fajnie .a mydlą oczy 500 i 13 bo nastawiają się na wyborców tego kalibru . PiS do domu

A ty jeszcze nie spłynąłeś z Wisłą do Zatoki Gdańskiej? Kaczyński ukradł ci te dwie srebrne wieże co w Warszawie stoją? A jego kot pewno ich pilnuje i chodzi w butach?. :) Co ta polityka robi z ludzi....

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wybory

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych