Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czy ktoś słyszał o grasującym bandziorze w okolicy?

76 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~m******~

~m******~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 19:55

Podobno w okolicy grasuje jakiś facet ładnie ubrany z neseserkiem ?(w  środku nóż, toporek i prowozek ) słyszał ktoś coś o tym???

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 20:20

Podobno w okolicy grasuje jakiś facet ładnie ubrany z neseserkiem ?(w  środku nóż, toporek i prowozek ) słyszał ktoś coś o tym???

Nie. Slyszalismy tylko o kobiecie wampirzycy atakuje mezczyzn  jajka wypija a z torby strzela

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 21:13

Słyszelismy - moje dzieci boja się wychodzić z domu, mówili że w Łasiewitach go widzieli i policja go śledzi.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 21:17

a po co mu ten noz, toporek i porozek w tym neseserku ?i dlaczego jest ladnie ubrany?

#5 ~m******~

~m******~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 21:21

Słyszelismy - moje dzieci boja się wychodzić z domu, mówili że w Łasiewitach go widzieli i policja go śledzi.

to czemu go nie złapią tylko go śledzą?

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 21:26

to czemu go nie złapią tylko go śledzą?

a jak go maja zlapac? na wnyk?

on ma noz ,siekiere i prowozek w neseserku do tego jest ladnie ubrany  to nie takie proste go zlapac :D  :D

Boze niech nasz Burmistrz nigdy niech  nie  nosi neseserka i niech nigdy sie ladnie nie ubiera  bo to teraz nigdy nic nie wiadomo :D  :D  :D

#7 ~m******~

~m******~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 21:32

a jak go maja zlapac? na wnyk?

on ma noz ,siekiere i prowozek w neseserku do tego jest ladnie ubrany  to nie takie proste go zlapac :D  :D

Boze niech nasz Burmistrz nigdy niech  nie  nosi neseserka i niech nigdy sie ladnie nie ubiera  bo to teraz nigdy nic nie wiadomo 

to wcale nie takie śmieszne,strach wychodzic z domu bo nie wiadomo kto czycha za rogiem, ja słyszałam że jakaś kobieta go podwoziła to wyskoczył do niej z tekstem ze "ładnie by wyglądała w trumnie" kobitka zbladła i wymyśliła że coś w kole jej stuka- gościu wysiadł a ona uciekła z jego neseserem na policji okazało się jaka była jego zawartość

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 21:39

to wcale nie takie śmieszne,strach wychodzic z domu bo nie wiadomo kto czycha za rogiem, ja słyszałam że jakaś kobieta go podwoziła to wyskoczył do niej z tekstem ze "ładnie by wyglądała w trumnie" kobitka zbladła i wymyśliła że coś w kole jej stuka- gościu wysiadł a ona uciekła z jego neseserem na policji okazało się jaka była jego zawartość

to glupote slyszalem juz miesiac temu.

ale dla bezpieczenstwa nie wychoc z domu i uwazaj na facetow z neseserem ladnie ubranych :D  :D  :D Facet ladnie ubrany to zawsze podajzajny  :D  :D  :D a jak juz wyperfumowiony  :D to juz zboczeniec na 100% :D  :D  :D

#9 ~m******~

~m******~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 21:43

to glupote slyszalem juz miesiac temu.

ale dla bezpieczenstwa nie wychoc z domu i uwazaj na facetow z neseserem ladnie ubranych :D  :D  :D Facet ladnie ubrany to zawsze podajzajny  :D  :D  :D a jak juz wyperfumowiony  :D to juz zboczeniec na 100% :D  :D

ja tylko chciałam sie dowiedziec czy juz cos wiadomo na ten temat czy go złapali czy nie...

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 21:43

a po co go ta kobieta podwozila?A moze to kstuch byl?Ale kostucha  to zazwyczaj ma kose a nie neseser z nozem toporkiem i prowozkiem  :D i zazwyczaj jest ubrana albo na bialo albo na czano :D

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 21:45

ja tylko chciałam sie dowiedziec czy juz cos wiadomo na ten temat czy go złapali czy nie...

ale kogo? to wampizyce to jajka wypija a z torbuy strzela? :D  :D  :D

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 21:48

Strach to sie teraz ladnie ubierac i nosic neseser :D  :D  :D

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 21:50

Strach to sie teraz ladnie ubierac i nosic neseser :D  :D  :D

czyli bujde ktos puscil tylko?

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 21:56

czyli bujde ktos puscil tylko?

Nie mam pojecia ale na wszelki wypadek przestan sie ladnie ubierac i w zadnym wypadku nie nos nesesera  :D  :D  :D  :D

#15 ~m******~

~m******~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 21:58

Nie mam pojecia ale na wszelki wypadek przestan sie ladnie ubierac i w zadnym wypadku nie nos nesesera  :D  :D  

szkoda mi cie bo jestes strasznie ubogi

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 22:06

a mnie ciebie szkoda bo jestes obzydliwie bogaty :D  :D  :D

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 22:08

jestes prymityw z jedna komorka muzgowa

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 22:50

jestes prymityw z jedna komorka muzgowa

jak się komuś coś stanie to wtedy zaczniesz się bać- żałosne!!!

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 23:31

a dlaczego mam sie bac?Ktos jakos glupote powie i mam sie bac?Gdyby bylo jakies zagrozenie bylby komunikat policji.

Prymitywni z prymitywnymi mozgami  ludziki rozne zeczy wymyslaja.Takich informacji przeciez nikt  kto ma odrobine oleju w glowie na powaznie nie traktuje.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 23:33

ja sie boje i to bardzo :D  Spotkanie z wampirzyca ktora jajka wypija a z torby strzela    :D moze wcale nie nalezec do milych spotkan :D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych