Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czy jest jeszcze gdzieś?

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2019 - 14:59

Pytanie do psl, jak mogli dopuścic do tej sytuacji. Mieszkam na wsi, ale nigdy nie miałam gospodarstwa rolnego. Jednak nawet w stanie wojennym mogłam kupić ćwiartkę świniaka i wszystko, co jest żywnością, którą produkowali rolnicy od tysięcy lat. Potem, gdy psl zaczęło mieć pretensje do rządzenia, stopniowo na wsi już nie można było od sąsiadów kupić świniaka, kaczki, kurczaka, mleka, śmietany, jajek a dziś się okazało, ze nawet 10 kg znajomi rolnicy nie mają na sprzedanie!!!! To gorzej niż za okupacji! Aż się chce zanucić za Sipińską czy jest jeszcze gdzies prawdziwa ta wieś....? a ona chyba to śpiewała w latach 90. i jest tylko gorzej.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2019 - 15:01

Miałam na mysli ziemniaków, ze już też nie mają

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2019 - 15:53

Nie jest tak źle. Proszę popatrzeć na Holandię. W imię ekologii i walki z globalnym ociepleniem zakazuje się hodowli zwierząt bo produkują CO2. Pani dr Spurek w Europarlamencie walczy o prawa krów, żeby ich nie gwałcono :) Niedługo dotrze to do nas. Tak się dzieje, gdy idioci dochodzą do władzy i wprowadzają w czyn swoje idiotyczne teorie.
P.S. Dziś w LIDLu widziałem zamordowany szpinak :) Jego zwłoki leżały zapakowane w torebkę foliową. Ach te Niemce....

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2019 - 16:25

Pytanie do psl, jak mogli dopuścic do tej sytuacji. Mieszkam na wsi, ale nigdy nie miałam gospodarstwa rolnego. Jednak nawet w stanie wojennym mogłam kupić ćwiartkę świniaka i wszystko, co jest żywnością, którą produkowali rolnicy od tysięcy lat. Potem, gdy psl zaczęło mieć pretensje do rządzenia, stopniowo na wsi już nie można było od sąsiadów kupić świniaka, kaczki, kurczaka, mleka, śmietany, jajek a dziś się okazało, ze nawet 10 kg znajomi rolnicy nie mają na sprzedanie!!!! To gorzej niż za okupacji! Aż się chce zanucić za Sipińską czy jest jeszcze gdzies prawdziwa ta wieś....? a ona chyba to śpiewała w latach 90. i jest tylko gorzej.

Do tego warto zapytać, gdzie jest to nasze wiejskie mazowieckie świeże powietrze (pomimo kilkunastu zakładów dających pracę), gdzie romantyczne, kojące pejzaże z zagrodami otulonymi śniegiem i pięknie białym (bo drewnem palono) dymkiem z kominów, gdzie człowiek wiedział, że jak tam trafi to poczuje ciepełko i życzliwość? A dzisiaj nawet na wsi jakiś smog ogłaszają, na ulicach samochody jadą co rusz jak w mieście, sporadycznie ktos przejedzie rowerem raz na tydzień, a przechodniów to zero, pomimo, ze chodniki przy większosci ulic.

#5 ~ANTY~

~ANTY~
  • Goście

Napisano 18 październik 2019 - 17:21

Głosowac na tych co przeciwko UNIi bo ona zakazujje

#6 ~kogo~

~kogo~
  • Goście

Napisano 22 październik 2019 - 20:38

czyli na kogo ?

#7 ~po~

~po~