Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czy czy czytacie ga ga gaze gazetę wy wy wyborczą?

136 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 19:52

Bo bo ja ja to tylko tylko w pie pie piecu rozpalam

#2 ~Janusz~

~Janusz~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 20:06

Dobrze, że nie palisz takimi tytułami jak : "Do Rzeczy" czy "Gazeta Polska" bo kupa smrodu rozeszłaby się  po najdalszych zakątkach Makowa.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 20:43

Spółka Srebrna ? PiS bez skazy ? Misiewicz w areszcie ?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 20:59

Dzień bez afery PIS dniem straconym!

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 21:00

Jak My kradniemy to mniej niż Oni a jak Oni kradli to Nas okradali!

#6 ~Miki~

~Miki~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 07:41

Ja mam dla was takie pytanie czy wy wiecie z jakich pieniędzy powstał tvn ??
I wtedy zrozumiecie dlaczego PO tak wspierana jest przez tvn gw
Czym byla Nocna zmiana u czego Wałęsa tak sie bal ze musiał odwołać rzad Olszewskiego

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 07:53

PiS = Prezes + Srebrna

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 07:59

Ja mam dla was takie pytanie czy wy wiecie z jakich pieniędzy powstał tvn ??
I wtedy zrozumiecie dlaczego PO tak wspierana jest przez tvn gw
Czym byla Nocna zmiana u czego Wałęsa tak sie bal ze musiał odwołać rzad Olszewskiego

dlaczego ja mam płacić abonament TVP jak tam tylko oczernianie innych partii , a o PiS tylko w samych superlatywach . Polsat podaje inhirmacje podobne do tvn . Niestety TVP jest telewizja partyjną. Po ujawnieniu informacji o srebrnej zaczynam coraz więcej rozumieć. Odpowiedz jeszcze czemu tyle pieniędzy wydani navkomisje Smoleńskie . Naszych pieniędzy i nic innego nie ustalili . Sprawa Misiewicza , złoty order za zasługi . No błagam Cie . PiS to jedno wielkie oszustwo . NBP zarobki asystentki 70 000 pln m- c , z naszych pieniędzy .

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 08:10

dlaczego ja mam płacić abonament TVP jak tam tylko oczernianie innych partii , a o PiS tylko w samych superlatywach . Polsat podaje inhirmacje podobne do tvn . Niestety TVP jest telewizja partyjną. Po ujawnieniu informacji o srebrnej zaczynam coraz więcej rozumieć. Odpowiedz jeszcze czemu tyle pieniędzy wydani navkomisje Smoleńskie . Naszych pieniędzy i nic innego nie ustalili . Sprawa Misiewicza , złoty order za zasługi . No błagam Cie . PiS to jedno wielkie oszustwo . NBP zarobki asystentki 70 000 pln m- c , z naszych pieniędzy .

pis pokazuje jak zamienić Srebrna w Złoto .

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 08:15

Tak naprawdę to te wieżowce potrzebne były do wykończenia innych partii a jak to proste każda partia dostaje hajs na działalność i z tego żyją PIS dostając gruby hajs z wynajmu ok 100 milionów stałby się niezależny od kasy państwa i wtedy mając większość głosuje za cofnięciem subwencji i inne partie mają puste kasy automatycznie się rozpadną i zero konkurencji w sejmie proste

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 08:42

Tak naprawdę to te wieżowce potrzebne były do wykończenia innych partii a jak to proste każda partia dostaje hajs na działalność i z tego żyją PIS dostając gruby hajs z wynajmu ok 100 milionów stałby się niezależny od kasy państwa i wtedy mając większość głosuje za cofnięciem subwencji i inne partie mają puste kasy automatycznie się rozpadną i zero konkurencji w sejmie proste

szli do wyborów zbhaslem 0 nepotyzmu . A działają w tym kierunku na max . Wyciskając co się da . Oglądając tylko tvp robią pranie mózgu , ze kochają Boga , ze sa uczciwi .

#12 ~Miki~

~Miki~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 09:10

Jezeli ktos pisze ze tvn jest obiektywne to chyba musi byc wyborca PO
Jezeli tvp atakuje PO tzn ze co ???
Ze nie obiektywni ??
Jak rządziła PO to tvp bylo dobre bo mowilo tak jak tvn
Przesłuchanie Komorowskiego żadna telewizja nie pokazala dlaczego ??
A to nie Bronek byl widziany na jachcie
z prezesem tvp

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 09:31

Cały czas to samo... "Une kradły wiencyj, Une som złe a My som dobre..." Obawiam się jednak że przy Was to amatorzy....

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 10:41

Jezeli ktos pisze ze tvn jest obiektywne to chyba musi byc wyborca PO
Jezeli tvp atakuje PO tzn ze co ???
Ze nie obiektywni ??
Jak rządziła PO to tvp bylo dobre bo mowilo tak jak tvn
Przesłuchanie Komorowskiego żadna telewizja nie pokazala dlaczego ??
A to nie Bronek byl widziany na jachcie
z prezesem tvp

ja oglądam Polsat . TVP informuje na okrągło jak PiS zbawia Polskę . I ciagle mówi jakie PO było zle przez osiem lat. Niestety obiektywizm TVP jest żaden . Przykre to ale tak jest . Libię Polsat bo dużo obiektywizmu . Dużo informacji ciekawych ale niestety nie korzystnych dla PiS . Nie jestem upolityczniony ale wykształcony . To co robi obecna władza dla mnie zalatuje totalitaryzmem. Wiesz czemu ludzie na wsi popierają PiS? Bo oglądają wiadomości . A tam niestety nic o Misiewiczu , nic o Srebrnej , nic o NB P . Tylko wkoło to samo PiS to lek na całe zło .

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 10:49

Niestety to prawda

#16 ~Miki~

~Miki~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 12:43

Tvp za czasów PO bronilo PO co jest tu takiego dziwnego

#17 ~Miki~

~Miki~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 12:46

Wszystko to jedna wielka ściema. Popatrzcie na Twitterze bądź youtube afere ws śmierci adamowicza.... Niezle przedstawienie. Pewnie Adamowicz teraz na Hawajach wypoczywa i smieje sie z pisdzielcow.
Po pierwsze. Na zblizonym nagraniu krwi nie widac a po drugie, ratownik medyczny nie udziela reanimacji jesli jest rana serca...... He... A polaczki cebulaczki wierza o pani.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 15:24

Za dużo TVP lub brak leków proponuję udać się do lekarza

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 17:15

akiej buty i arogancji nie było .

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 17:16

[quote name="Miki" post="342875" timestamp="1548935204"]
Wszystko to jedna wielka ściema. Popatrzcie na Twitterze bądź youtube afere ws śmierci adamowicza.... Niezle przedstawienie. Pewnie Adamowicz teraz na Hawajach wypoczywa i smieje sie z pisdzielcow.
Po pierwsze. Na zblizonym nagraniu krwi nie widac a po drugie, ratownik medyczny nie udziela reanimacji jesli jest rana serca...... He... A polaczki cebulaczki wierza o pani.[/ dla mnie , potrzebujesz lekarza . Pilne

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych