Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czy chodzicie do kościoła i dlaczego?

330 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2019 - 16:58

Jak Wy to sobie wyobrażacie? Kontakt z Bogiem? Bez Pośrednika? :D żarty sobie robicie? Taca to jest tylko nędzny procent odprowadzany dla organizacji za wysiłek i profesjonalizm pośrednictwa! A propos, taki cytat: Jak ty mówisz do Boga to Modlitwa a jak Bóg do Ciebie to szaleństwo  :D

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2019 - 17:22

Ja do kontaktu z Bogiem nie potrzebuję bogatego kleru. Jest w moim sercu w każdej chwili, ale też czasem fajnie byłoby pobyć jak w dawnych czasach w murach koscioła, w tej magii obrazów, tak sam na sam. Udaje mi sie to czasem w duzych miastach.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2019 - 06:37

Księża to już gatunek na wymarciu. Jesli dla zmniejszenia  pedofilii i zgorszenia, pozwolą im zakładać rodziny, to tym bardziej będą wołać więcej kasy, kasy i to zniechęci do kościoła resztki ufających.

#44 ~kuku na muniu~

~kuku na muniu~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2019 - 07:22

Różańskie trole som ma wymarciu a wraz z nimi LEWACTWO !!!!!

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2019 - 08:20

Księża to już gatunek na wymarciu. Jesli dla zmniejszenia  pedofilii i zgorszenia, pozwolą im zakładać rodziny, to tym bardziej będą wołać więcej kasy, kasy i to zniechęci do kościoła resztki ufających.

Widzę że nawet żałujesz tych pieniędzy którzy inni je dają na tace i skamlesz PO próżnicy .

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2019 - 08:39

Widzę że nawet żałujesz tych pieniędzy którzy inni je dają na tace i skamlesz PO próżnicy .

Nie skamlę, ja przewiduję. Jak chcecie darmozjadów utrzymywać z rodzinami to mnie nic do tego. Niech się mnożą i wyśmiewają z naiwnych.

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2019 - 09:06

Różańskie trole som ma wymarciu a wraz z nimi LEWACTWO !!!!!

Czyżby pełnia Księżyca się zbliżała? Pewne stany chorobowe ulegają pogorszeniu w tych okolicznościach. Zresztą widać to po aktywności czubków na forum....

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2019 - 12:04

Teraz katolicy będą wypoczywać na urlopach - morze+góry+jeziora nie wszędzie blisko do kościoła a w domku letniskowym nie w każdym jest telewizor, aby obejrzeć mszę chyba, że w radiu. Młodzież kościołem nie zainteresowana ale na dyskotece to pełno ich jest.

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2019 - 12:26

W starym piecu diabeł pali.........

a Polska to taki stary piec.

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2019 - 14:07

Nie skamlę, ja przewiduję. Jak chcecie darmozjadów utrzymywać z rodzinami to mnie nic do tego. Niech się mnożą i wyśmiewają z naiwnych.

Kościół i wiara chsześciańsko katolicka to część naszej odwiecznej kultury Polskiej , a na kulturze jak wiecie się nie zarabia , zazwyczaj ja się wspiera Finansowo drobnymi datkami, lub dotuje się z budżetu Państwa . Na kultóże jeszcze się nikt nie dorobił - amen .

#51 ~Ucisk~

~Ucisk~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2019 - 15:02

Nie żyje ksiądz. Mieszkańcy obwiniają proboszcza

Ksiądz Pi........ miał 38 lat. Popełnił samob......... Jak twierdzą mieszkańcy K.........., nie wytrzymał presji i konfliktu z lokalnym proboszczem. - To nie ksiądz, to przedsiębiorca - mówią o nim parafianie i chcą odwołania proboszcza.

#52 ~Wierzący~

~Wierzący~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2019 - 09:27

Nikt się nie pyta, czy wierzysz a Boga i przestrzegasz jego przykazań, tylko czy chodzisz do kościoła. Więc ja chodzę do kościoła czasami aby widzieli to sąsiedzi no i oczywiście proboszcz.

Boga zaś mam w sercu i rozmawiam z nim w postaci modlitwy.

#53 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2019 - 09:27

Ja chodzę do kościoła i kocham księży oraz daje na tace ile jestem w stanie.

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2019 - 10:16

Ja się nie modlę tradycyjnie i nie chodze do kościoła, ale przed pójściem spać przeżegnam się, dziękuję Bogu i Matce Najświętszej za przeżyty dzień, że udało mi się dobrze wychować dzieci i proszę o zdrowie dla wnuczka.

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2019 - 10:47

Dziś Boże Ciało -procesja i ODPUST w Parafii Józefa w Makowie Maz. wiec ludzie świętują to już tradycja

#56 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2019 - 19:19

Ja się nie modlę tradycyjnie i nie chodze do kościoła, ale przed pójściem spać przeżegnam się, dziękuję Bogu i Matce Najświętszej za przeżyty dzień, że udało mi się dobrze wychować dzieci i proszę o zdrowie dla wnuczka.

I słusznie. Też uważam że wiara nie jest na pokaz.

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2019 - 20:44

Dziś na procesji było bardzo dużo osób

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2019 - 20:51

Dziś na procesji było bardzo dużo osób

Było. W nowym kosciele bylo. Ale co z tego jak polowa wierzacych a na dobra sprawe rodzine w rogi wali. Naprzyklad pan Skó.....ki.

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2019 - 23:04

Co za przenośnia "rodzinę w rogi wali"?

#60 ~Aforyzmy~

~Aforyzmy~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2019 - 04:30

Co za przenośnia "rodzinę w rogi wali"?

A co miał napisać? Że chędoży ze swoim bliźnim?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych