Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czworonogi

22 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2018 - 16:51

Może ktoś by się zajął tymi pieskami i kotkami w Kadzidle.Mnóstwo ich biega.

#2 ~maria konopnicka~

~maria konopnicka~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2018 - 21:07

dzwon do wojta niech wezmie ze soba z ostroleki klekota z ewelinka z facebooka i podczas spacerku i transmisji online pozbieraja pieski i kotki na kadzidle. moga one zamieszkac pozniej np na akcjowej

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2018 - 19:48

to nie jest smieszne.mnostwo tych zwierzat biega, a zima sie zbliza.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2019 - 18:18

psow coraz wiecej.moze wystrzelac jak dziki?

#5 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2019 - 23:42

zawiez pieski do dharusja albo czlonkow kadzidlanskiego KODD sprzedadza bezpanskiw pieski o dorzuca biedakowi do pensji moze przestanie szczekac

#6 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2019 - 00:16

zawiez pieski do dharusja albo czlonkow kadzidlanskiego KODD sprzedadza bezpanskiw pieski o dorzuca biedakowi do pensji moze przestanie szczekac

nie podszywaj się "gosc" to mój nick,

tym bardziej, że głupie jest to co napisałeś

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2019 - 06:39

a z koniem co? po operacji? :)

#8 ~kadzidlanka~

~kadzidlanka~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2019 - 14:29

Psy biegające wolno i bez kagańców, wypuszczane z domów żeby sobie pobiegały, często stanowią zagrożenie dla ludzi. Dużo gorzej wygląda sprawa psów bezpańskich, które w poszukiwaniu jedzenia krążą w pobliżu domów a niejednokrotnie stają się agresywne. Kto jest odpowiedzialny za bezpańskie psy?

#9 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2019 - 15:36

Psy biegające wolno i bez kagańców, wypuszczane z domów żeby sobie pobiegały, często stanowią zagrożenie dla ludzi. Dużo gorzej wygląda sprawa psów bezpańskich, które w poszukiwaniu jedzenia krążą w pobliżu domów a niejednokrotnie stają się agresywne. Kto jest odpowiedzialny za bezpańskie psy?

a radny  lub radna, na którą glosowałaś , jest jeszcze sołtys w każdej wsi. Niech działają, na to są wybrani.

#10 ~kurp~

~kurp~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2019 - 17:55

Gmina ma obowiązek wyłapywania wałęsających się bezpańsko psów. Właściciele czworonogów są natomiast zobligowani do wyposażenia psa w obrożę, a w przypadku ras psów uznawanych za agresywne – w kaganiec. Co więcej właściciel powinien prowadzić czworonoga na smyczy, a zwolnienie go z uwięzi dopuszczalne jest wyłącznie w miejscach mało uczęszczanych przez ludzi; niemniej nawet wtedy właściciel ma obowiązek założyć psu kaganiec i pełnić kontrolę nad jego zachowaniem.

#11 ~podgatka~

~podgatka~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2019 - 17:43

szczególnie psy biegaja na waglewie. kiedyś lubiłem tam chodzić na spacer, teraz, jak wyskakuja caly czas dwa psy (jeden bokser chyba, drugi taki duży kremowy) . sa bardzo agresywne

#12 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2019 - 20:50

W końcu  te psy zaatakują nie daj Boże jakieś dziecko i dopiero będzie...:-(

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2019 - 11:08

na sesje i zglosic do nich.kase biora to niech łapia:)

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 luty 2019 - 12:57

Gdyby mieszkańcy kadzidła i okolic zajęli się swoimi psami to problem by nie istniał, ogrodzony teren i sterylizacja a nie puszczanie niech się piesek wybiega a później ze szczeniakami nie ma co zrobić to najlepiej do sąsiedniej wsi wypuścić to NA PEWNO KTOŚ się UCIESZY :angry:

#15 ~Matt~

~Matt~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2019 - 21:23

Bezdomne psy

#16 Sasha2

Sasha2

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 26 lipiec 2019 - 20:47

I agree with the author!

#17 maksimka

maksimka

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 15 sierpień 2019 - 17:49

Pies to zwierzę domowe, jedno z najczęstszych (wraz z kotem) zwierząt towarzyszących.

#18 ~Heheszek~

~Heheszek~
  • Goście

Napisano 28 październik 2019 - 15:35

Miecyslaw weź teraz w tym temacie napisz jakiś bezsensowny wpis. O wogole zróbmy akcje zachęcająca Miecyslawa do zaśmiecania każdego tematu na tym forum. Jest ich sporo więc radzę zabrać się do pracy.

#19 ~Miecyslaw Heheszek~

~Miecyslaw Heheszek~
  • Goście

Napisano 29 październik 2019 - 22:10

Miecysław odpowiada. Nie chce mnie sie pracowac, wole kombinowac :)

Miecyslaw weź teraz w tym temacie napisz jakiś bezsensowny wpis. O wogole zróbmy akcje zachęcająca Miecyslawa do zaśmiecania każdego tematu na tym forum. Jest ich sporo więc radzę zabrać się do pracy.

Pozdrawiam całe Kadzidlo.

Jak sie bawicie drogie Kadzidlaki?

Na co wam opera, smecenie w bibliotece?

A o ściezki rowerowe nie zabiegacie.

A moja to dopiero zabiega o wszystko i wsyscy o nia zabiegaja ... no nie zdradzem kto najbardziej :) zaabiega  :D

Dziekuje za hehehszka, mnie pasuje

#20 ~Kadzidlak~

~Kadzidlak~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2019 - 23:20

Myślę że sprawa bezpańskich psów powinien zająć się Wójt Mam dzieci które chodzą samodzielnie do szkoły i to nie są żarty jest ich coraz więcej

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych