Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Co zwiedzać

24 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2020 - 06:09

Dzień dobry wszystkim.
Właśnie z rodziną dojeżdżamy do Warszawy, lecimy prosto z Rzeszowa do rodziny w Szelkowie.
Najbliższym miastem są Maków, Pułtusk.
Powiedzcie mi, co mogę pozwiedzać w Makowie gdy będzie mi się nudziło na wsi?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2020 - 06:24

To zależy co Cię interesuje i ile będziesz mieć czasu na zwiedzanie.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2020 - 06:35

- kościół Bożego Ciała,

- cmentarz okupantów,

- patelnia w Rynku,

nic dalej nie przychodzi mi do głowy!!!

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2020 - 06:40

Mnie się b. podoba Pułtusk, Jest ładnie położony, dużo zieleni - piękny spacer - nawet w upalną pogodę, rzeka Narew,  piękne zdjęcia można robić, Dom Polonii, największy rynek w Europie z zabytkową wieżą, w której jest (o ile pamiętam muzeum i/ lub dom kultury). Kamieniczki, na których gdzie nie gdzie widać jeszcze ślady po powodzi w 1978, która była na wiosnę w mieście po zimie stulecia. 

#5 ~gustaw~

~gustaw~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2020 - 07:24

Bunkry na Grzance, kościół na Górze Krzyżewskiej, fort w Różanie 

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2020 - 08:07

Głosuję na Pana Trzaskowskiego

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2020 - 08:12

Jak mozna głosować na polityka PO
Rzadzili 8 lat pamiętacie co bylo

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2020 - 08:36

A co teraz lepiej? Szalejąca drożyzna. Nie biorę 500 plus,  50 emerytury itp. Mi się żyje gorzej.  

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2020 - 08:43

A co teraz lepiej? Szalejąca drożyzna. Nie biorę 500 plus,  50 emerytury itp. Mi się żyje gorzej.  

nie pamięta czy był posłem jak PO rękami Tygryska (PSL) podnosiła Polakom wiek emerytalny. Kłamie na każdym kroku. Obieca Ci wszystko co tylko chcesz a potem znów zapomni.

Będzie Ci lepiej???

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2020 - 08:48

Pozostałości po Cukrowni Krasiniec, ruiny domu Żurawskich w którym guwernantką była noblistka Maria Skłodowska-Curie w Krasińcu, Park w Krasnem z najdłuższą w Europie aleją grabową, stadninę koni, kościół w Krasnem, Muzeum Romantyzmu i kościół z grobowcami rodziny Krasińskich w Opinogórze, spływ kajakiem po Orzycu (najpiękniejsza, meandrująca, nieuregulowana rzeka) Dom Wesołka, kościół parafialny w Makowie,park i kaplica rodzinna książąt Woronieckich w Glinkach Starych (proszę zgłosić się do państwa Woronieckich - autentyczna księżna i jej brat książe), piękne kapliczki wśród pól gminy Sypniewo, forty w Różanie, Pułtusk z jego licznymi atrakcjami. Co najmniej tydzień atrakcji. Oczywiście Góra Krzyżewska z której przy dobrej pogodzie widać Ostrołękę, Maków, Przasnysz. Grzybobranie i zbieranie jagód (uwaha na kleszcze). Dla dzieci atrakcje na makowskim Zalewem plaża, skatepark.

#11 ~iuytredc~

~iuytredc~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2020 - 09:16

W Makowie to możesz zwiedzić ...????...........lepiej na wsi posiedzieć 

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2020 - 09:46

nie pamięta czy był posłem jak PO rękami Tygryska (PSL) podnosiła Polakom wiek emerytalny. Kłamie na każdym kroku. Obieca Ci wszystko co tylko chcesz a potem znów zapomni.

Będzie Ci lepiej???

Do emerytury brakuje mi  jeszcze kilka dziesięcioleci. Do tego czasu przepisy o wieku emerytalnym zmienią się 20 razy, a PIS będzie już na śmietniku historii. Nawet nie wiem, czy dożyję emerytury. Ani mój pradziadek, ani dziadek, ani ojciec nie dożyli 65 lat.  Ja jak słyszę o kolejnych programach patologia plus to drżę, że strachu kolejny wzrost cen i podniesienie podatków.     

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2020 - 10:54

Ludzie bombardowani codziennie zalewem info często błahych i fejków zwyczajnie nie mają kiedy pomyśleć własnym rozumem dlatego mogą nie pamiętać jak było naprawdę i uwierzą w każdą bzdurę byle by była ładnie opakowana i podana - najlepiej przez tzw. znanych i lubianych. 

Jedyny sposób to wyłączyć TV, włączyć myślenie,

selekcja tego co się ogląda, czyta i słucha.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2020 - 11:12

Do emerytury brakuje mi  jeszcze kilka dziesięcioleci. Do tego czasu przepisy o wieku emerytalnym zmienią się 20 razy, a PIS będzie już na śmietniku historii. Nawet nie wiem, czy dożyję emerytury. Ani mój pradziadek, ani dziadek, ani ojciec nie dożyli 65 lat.  Ja jak słyszę o kolejnych programach patologia plus to drżę, że strachu kolejny wzrost cen i podniesienie podatków.     

Dałeś sobie wmówić, że te programy społeczne to z podatków???

A o handlu vatowskimi fakturami słyszałeś, o przemycie paliwa za platformy na ogromną skalę? Było głośno o tym w mediach, trzeba było się zainteresować i nie musiałbyś teraz drżeć w strachu, ale może to łatwiej niż poszukać informacji i samemu wyrobić sobie zdanie.

A co do śmietnika historii to się okaże kto tam wyląduje. O niektórych ze świecznika już świat zapomniał (choć upłynęło zaledwie parę lat) i czasem jakąś głupotą znowu dają o sobie znać ale wtedy internet jest niezawodny i szybko sprowadza takiego delikwenta na właściwe miejsce. Internet nie zapomina. Na szczęście.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2020 - 11:12

A o handlu vatowskimi fakturami słyszałeś, o przemycie paliwa za platformy na ogromną skalę? Było głośno o tym w mediach, trzeba było się zainteresować i nie musiałbyś teraz drżeć w strachu, ale może to łatwiej niż poszukać informacji i samemu wyrobić sobie zdanie.

A co do śmietnika historii to się okaże kto tam wyląduje. O niektórych ze świecznika już świat zapomniał (choć upłynęło zaledwie parę lat) i czasem jakąś głupotą znowu dają o sobie znać ale wtedy internet jest niezawodny i szybko sprowadza takiego delikwenta na właściwe miejsce. Internet nie zapomina. Na szczęście.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2020 - 11:25

Głosuję na Pana Trzaskowskiego

Wystawiasz złą samoocenę o sobie . 

Czy ty jesteś obcojęzyczny , ze nie lubisz patriotow Polskich ? 

Czyż żeś jest - smalcownikiem ? że podoba ci się jak te wasze ugrupowanie jeździ do Niemiec , Brukseki i smalcują beszczelnie , bez skrupułów na Polskę ?

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2020 - 11:26

I przez 5 lat rządów PiS nikogo nie skazano. Albo nie kradli tak dużo albo pachołki Jarosława sami są w to umoczeni

#18 ~gustaw~

~gustaw~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2020 - 11:45

Ludzie opanujcie się, nie zaśmiecajcie ciekawego temat tym politycznym gównem, mało macie tematów 

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2020 - 11:49

I przez 5 lat rządów PiS nikogo nie skazano. Albo nie kradli tak dużo albo pachołki Jarosława sami są w to umoczeni

A jakie mamy sądy ??? tego też nie wiesz? Widziałeś jak PO prowadza się z sędziami? Jak się wspierają i sobie pomagają. Odsłuchaj sobie taśmy Neumana i będziesz miał odpowiedź dlaczego jeszcze nie ma wyroków. O ile wiem sprawy się toczą.

I nie obrażaj ludzi, to świadczy o Tobie.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2020 - 11:53

W Makowie to możesz zwiedzić ...????...........lepiej na wsi posiedzieć 

Jeszcze zależy jaka to wieś i czego komu do szczęścia potrzeba. Pisze o Szelkowie - to chyba nie taka mała miejscowość.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych