Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Co sądzicie o tatuażach ?

79 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Heheszki~

~Heheszki~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2019 - 10:00

A jak umiera ktoś z tatuażem to jest pogrzeb czy normalnie śmieciarka przyjeżdża?

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2019 - 11:00

A jak umiera ktoś z tatuażem to jest pogrzeb czy normalnie śmieciarka przyjeżdża?

chyba pisior . Szacunek do ludzi . Co cię obchodzą tatulaze? O gustach się nie dyskutuje .

#23 ~Heheszki~

~Heheszki~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2019 - 11:17

Pisiora to zaraz możesz dostać xD

#24 ~nina~

~nina~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2019 - 14:05

Ja proponuję, żeby , każdy kto ma tatuaż jeszcze jeden na czole sobie wydziergał, o następującej treści: BDR

Co oznacza Boże Daj Rozum.

Ja na przykład w swojej firmie nie zatrudniam takich osób - mi nie pasują wydziargane osoby!!!

Masz racje mieli rozum wytatuowac sie to niech umieja firme zalozyc dziarganym mowie nie , jak widze takiego to mam wstret  i to jest niezalezne odemnie brzydze sie takimi  nie wiem dlaczego zbiera na wymioty moze dlatego ze to jest naruszenie ciala ,, mozg podpowiada takie zachowanie , zreszta wczesniej czy pozniej dziargany zaluje tego co zrobil pewnie  nie zalujea ci dzirgani  z oddzialow zamnkietych im wszystko jedno zrezto chlubia sie swoim dzierganym cialem.

#25 ~tedi~

~tedi~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2019 - 14:10

U nasz we Wronkach też robilim tatułarze, czaro-białe byli... I niejeden wydziarany, to była ostra sztuka, ehhhhh...młodość

A kto ma w Makowie najladniejszy tatuaz?

Dziwne ze na czole jest malo tatuazy bo na brwiach i pod oczami to juz w Makowie w latach 80 tych mieli ale w lecie slicznie to w cialko wygladalo takie kolorowe rysunki i mnie to nie przeszkadzalo a raczej zadziwialo ze mieli odwage .

#26 ~asak~

~asak~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2019 - 21:44

A kto ma w Makowie najladniejszy tatuaz?

Dziwne ze na czole jest malo tatuazy bo na brwiach i pod oczami to juz w Makowie w latach 80 tych mieli ale w lecie slicznie to w cialko wygladalo takie kolorowe rysunki i mnie to nie przeszkadzalo a raczej zadziwialo ze mieli odwage .

jak takis madry to odpowiedz a raczej powiedz , kto z burmistrzow w Polsce, senatorow, poslow , prawnikow, nauczycieli , pielegniarek , lekarzy ma dziargi... czyli wszystko wiadomo kto ma dziargi hahahh, jak niczym nie reprezentuje lub mysli , ze jest mniej wartosciowy to sie dowartosciowuje w ten sposob to sie dziarga

#27 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2019 - 23:04

To, że ktoś ma tatuaż nie znaczy, że jest gorszy.. To, że nie widzisz u pielęgniarki czy policjanta, nie oznacza, że go nie ma. Mają, tylko w mniej widocznym miejscu.
Wam to ostatnio wszystko przeszkadza-tatuaże, bo ktoś czymś handluje, bo ktoś kogoś bzyka... Małomiasteczkowi zgryźliwi ludzie z was...

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2019 - 07:11

To, że ktoś ma tatuaż nie znaczy, że jest gorszy.. To, że nie widzisz u pielęgniarki czy policjanta, nie oznacza, że go nie ma. Mają, tylko w mniej widocznym miejscu.
Wam to ostatnio wszystko przeszkadza-tatuaże, bo ktoś czymś handluje, bo ktoś kogoś bzyka... Małomiasteczkowi zgryźliwi ludzie z was...

tez tak uważam . Ale PiS wie lepiej .

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2019 - 11:57

tez tak uważam . Ale PiS wie lepiej .

Ten deb*** różański z odwiecznym bólem dupy, Spieprzaj dziadu :P

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2019 - 13:33

Ten deb*** różański z odwiecznym bólem dupy, Spieprzaj dziadu :P

masz innego wroga - bo ja nie z różana . Jestem przeciwnikiem PiS na mxa .

#31 ~brr~

~brr~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2019 - 13:38

najpiekniejsze tatuaze mieli ci z wiezieni co powychodzili nawt kolorowe mieli i nazywano ich niebieskimi ptaszkami i obowiazkowo byli zatrudniani , taki pokaz byl, ze hej jak sie rozbierali , ladne tatuaze mieli i to ze lekarze , ksieza czy nauczyciele tez maja czy prawnicy to nie gadaj bzdur maja ci niedowartosciowani , tylko czemu na lbie nie maja albo na czle z napisem, a moze znacie kogos takiego.Ludzie powazani, szanowani nie maja tatuazy . ja jak widze takiego tatuo to poprostu boje sie i wiekszoac ludzi tez, nie wiadomo, moze narkomamn , moze satanista , moze oprawca....brrrr

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2019 - 14:45

najpiekniejsze tatuaze mieli ci z wiezieni co powychodzili nawt kolorowe mieli i nazywano ich niebieskimi ptaszkami i obowiazkowo byli zatrudniani , taki pokaz byl, ze hej jak sie rozbierali , ladne tatuaze mieli i to ze lekarze , ksieza czy nauczyciele tez maja czy prawnicy to nie gadaj bzdur maja ci niedowartosciowani , tylko czemu na lbie nie maja albo na czle z napisem, a moze znacie kogos takiego.Ludzie powazani, szanowani nie maja tatuazy . ja jak widze takiego tatuo to poprostu boje sie i wiekszoac ludzi tez, nie wiadomo, moze narkomamn , moze satanista , moze oprawca....brrrr

są inne czasy , a PiS chce PRL !!!

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2019 - 16:49

są inne czasy , a PiS chce PRL !!!

weź laksygen. Jak będziesz miał sraczkę to będziesz tylko o tym myślał.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2019 - 18:34

weź laksygen. Jak będziesz miał sraczkę to będziesz tylko o tym myślał.

chyba mówisz do pisiorow ....

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2019 - 21:11

Pytanie ilu z Was ma dziadków Maorysów? :D No dobra nie dotyczy Pekinu  :D a poważnie, w naszej kulturze tatuaż kojarzony jest z subkulturą więzienną. No co zrobisz? Jak widzę te radosne kolorowe lub czarnobiałe brudnopisy czy któryś/aś z nich zastanawiała się jak będzie wyglądać w wieku 60+? Radośnie falujący na firankach? :D

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2019 - 21:16

Powiem tak. Osoby z tatuażami to niedorozwineci psychicznie ludzie. Tak samo jak ludzie co mają w domu psy. To są oznaki tego że ktoś ma poważne zaburzenia psychiczne. I nie pisze tego po to by kogoś ośmieszyć tak po prostu wykazały prowadzone badania.

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2019 - 21:21

A Ty deb***u jak będziesz wyglądał w tym wieku. Już pewnie zeby na noc wyciągasz .Kto by się przejmował jak będą wyglądały tatuaże w tym wieku chyba tylko pedały

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2019 - 21:23

Zrób sobie badania na głowę imbecylu

#39 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2019 - 21:27

Hahahaha.. Rozbawiłeś mnie tymi badaniami... Wychodzi na to, że jestem zdrowo je*nięta bo mam na plecach tatuaż. I mam też w domu psy. A do tego mam w domu koty.. Chyba mnie psychiatryk czeka, hahahaha

#40 ~Mercedes Pan~

~Mercedes Pan~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2019 - 21:36

Kaśka to wypier***aj tam ty ku*** je***a szmato pier***ona ku*** pospolita hehehehehe se na ryju zrób tatuaz

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych