Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Co sądzicie o tatuażach ?

79 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 10:23

Coraz więcej osób ma tatuaże. Czy waszym zdaniem ozdabiają czy wręcz oszpecają ludzi ? Mi osobiście podobają się czarno białe, kolorowe to jedna wielka porażka

#2 ~Tatoo~

~Tatoo~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 11:14

Tatuaże super sprawa, sam również posiadam. Cieszę się, że mijają czasy ciemnoty i zacofania i tatuaże stają się elementem sztuki. Pozdrawiam wszystkich wydziaranych.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 11:29

U nasz we Wronkach też robilim tatułarze, czaro-białe byli... I niejeden wydziarany, to była ostra sztuka, ehhhhh...młodość

#4 ~Tatoo~

~Tatoo~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 11:38

Od bycia zabawnym, do bycia śmiesznym jest krótka droga. Zgadnij, na którym biegunie jesteś Ty. Podpowiem Ci, że na średniowiecznym.

#5 ~Bejbi~

~Bejbi~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 11:47

U nas w Makowie również robimy tatuaże i na szczęście mamy do zaoferowania ludziom trochę więcej empatii i serdeczności.

U nasz we Wronkach też robilim tatułarze, czaro-białe byli... I niejeden wydziarany, to była ostra sztuka, ehhhhh...młodość

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 11:58

Trochę poczytaj, zanim zaczniesz wycierać sobie gębę (wytatuowaną?) średniowieczem....

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 12:00

Zdecyduj się, czy: "krótka droga", czy od bieguna do bieguna...Bo to jednak robi różnicę ;)

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 12:07

A to już wedle uznania. Jak sobie życzysz.

#9 ~Tatoo~

~Tatoo~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 12:09

Nerwowo u Pana w domu. Proszę się uspokoić i zrelaksować. Podobno uśmiech pomaga żyć w zgodzie z ludźmi i naturą. Proszę próbować może się uda uśmiechnąć nawet do tego z tatuażem :)

Trochę poczytaj, zanim zaczniesz wycierać sobie gębę (wytatuowaną?) średniowieczem....

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 12:29

Nerwowo u Pana w domu. Proszę się uspokoić i zrelaksować. Podobno uśmiech pomaga żyć w zgodzie z ludźmi i naturą. Proszę próbować może się uda uśmiechnąć nawet do tego z tatuażem :)

A skąd - w domku spokój, cisza, miło i pogodnie. Generalnie uśmiechamy się do wszystkich-taki grymas twarzy. A do tatuażyków mam stosunek kapiąco-przerywany. Śmieszy mnie ino nazywanie tego "elementem sztuki". Ale cóż: de gustibus...

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 13:03

Ja proponuję, żeby , każdy kto ma tatuaż jeszcze jeden na czole sobie wydziergał, o następującej treści: BDR

Co oznacza Boże Daj Rozum.

Ja na przykład w swojej firmie nie zatrudniam takich osób - mi nie pasują wydziargane osoby!!!

#12 ~Genek~

~Genek~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 13:20

Ja proponuję, żeby , każdy kto ma tatuaż jeszcze jeden na czole sobie wydziergał, o następującej treści: BDR
Co oznacza Boże Daj Rozum.
Ja na przykład w swojej firmie nie zatrudniam takich osób - mi nie pasują wydziargane osoby!!!

Nie jestem zwolennikiem tatuaży. Sam nie mam. Ale wszystko w granicach rozsądku. Piszesz, że takich ludzi z tatuazem nie zatrudniasz, ale czy wziales pod uwage to, wydziarana osoba jest może lepsza kompetencjami niż ta nie wydziarana? - Jeśli prowadzisz firmę, to nie zazdroszczę Twoim pracownikom, ponieważ poza sobą widać, że traktujesz ludzi powierzchownie- a to skutkuje tym, że na pozycję lidera się nie nadajesz. Pozdrawiam.

#13 ~Aisza~

~Aisza~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 13:22

Spoko - Twoja firma, Twoje prawo. A podasz nazwę firmy? My wydziarani będziemy wiedzieć, którą firmę omijać szerokim łukiem żeby nikt nam nie proponował wydziarania BDR.

#14 ~rowerek~

~rowerek~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 13:24

Oczywiście, że nie poda, bo żeby to zrobić to trzeba mieć przysłowiowe jaja. Dlatego Boże Daj Rozum :)

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 16:00

W Piśmie Świętym jest napisane żeby się nie znaczyć i nie okaleczać

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 16:48

W piśmie jest też o umiarkowaniu w jedzeniu i piciu :)

#17 ~vivi~

~vivi~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2019 - 19:01

ja tam tatuaże lubie, sam mam 5 sztuk :)

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2019 - 21:02

Tatuaże już się robią niegodne i nudne. Ciągle patrzeć na jeden rysunek prz3z całe życie.... przerąbane

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2019 - 21:02

Tatuaże już się robią niegodne i nudne. Ciągle patrzeć na jeden rysunek prz3z całe życie.... przerąbane

Robią się niemodne

#20 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2019 - 22:25

moi znajomi mają tatuaże i niektóre to prawdziwe dzieła sztuki. ja osobiście nie dałbym się okaleczyć tatuażem gdyż to jest jakby nie patrzył ciało obce w organizmie poza tym każdy wzór potrafi się znudzić, zwłaszcza śmieszne cytaty i motta życiowe do których sami posiadacze się nie stosują. i najważniejsze - wg mnie tatuaż na głowie, szyi, lub rękach (dłoniach) to pozerstwo i głupota. pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych