Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Co sądzicie o ciucholandach ?

56 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~sufferth~

~sufferth~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2012 - 09:19

moja siostra kupiła conversy za całą złotówke w bardz dobrym stanie ciucholandy są super trzeba byc frajerem żeby kupywac nowe skoro można miec to samo za grosze czsami z metkami

#42 ~Eyes~

~Eyes~
  • Goście

Napisano 07 luty 2013 - 11:29

Nie kupuje się butów na lumpie

#43 ~za ile~

~za ile~
  • Goście

Napisano 09 luty 2013 - 21:49

lepszy wybór w pułtusku

#44 ~Tweetee~

~Tweetee~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2013 - 07:14

Ja tam jestem absolutnie uzależniona od buszowania po sklepach typu lumpeks.. :D Kiedyś tylko sklepy w realu dziś głównie online, markowe ubrania w śmiesznie niskich cenach bez wychodzenia z domu. Człowiek się z wiekiem rozleniwia.. :) Ostatnio wyhaczyłam śliczną bluzeczkę ZARA w śmiesznej cenie tu: http://www.innestyle.pl/

Ehh te ciucholandy.. :)

#45 ~makowianka~

~makowianka~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2013 - 15:59

super sprawa te lumpeksy!!! za grosze można kupić fajne ciuchy. Najbardziej lubię jak jest wszystko po 2 zł :D

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2013 - 14:15

Osobiście, najbardziej lubię, że każdy chciałby mieć wszystko za darmo albo "za 2zł", ale jakoś nikt nie bierze pod uwagę, że w ciucholandzie ciuchy nie są znikąd, ktoś je najpierw musiał KUPIĆ i za nie ZAPŁACIĆ też nie mało, do tego dołożyć swoją marżę i ta da!

Mało tego - jeśli marzycie o ciuchach zza granicy to: 

najpierw dystrybucja do Polski więc koszty rosną, później taki ciuch KUPUJE hurtownia, a potem KUPUJE ciucholand i dopiero wtedy możemy taki ciuch kupić my...

Każdy chce na tym zarobić i dlatego ceny są jakie są... To tak na logikę biorąc...

Ja osobiście nie dokładam się do "czynszu" i innych opłat w tradycyjnych sklepach, wolę naprawdę wyszukane rzeczy i kupuje po prostu przez internet...

Mogę Wam polecić  www.e-odziez.com.pl , ja tam kupuję. Ciuchy są naprawdę porządne, tanie, a jak złapie się jakąś okazję to radość podwójna ;)

#47 ~Mania~

~Mania~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2013 - 16:40

Nie widzę nic złego w kupowaniu w ciucholandach. Nie wszystkich stać na nowe ubrania, które nie są wcale takie tanie. 

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2013 - 22:09

Nie widzę nic złego w kupowaniu w ciucholandach. Nie wszystkich stać na nowe ubrania, które nie są wcale takie tanie. 

oczywiście masz racje, ale za taką cenę...

#49 ~mala~

~mala~
  • Goście

Napisano 13 październik 2014 - 12:22

W ciucholandach można znaleźć naprawdę świetne markowe i niezniszczone ciuchy!!! I Ci, którzy potrafią ubierać się w ciucholandach wyglądają o wielel lepiej niż Ci, którzy zaopatruja się w sklepach typu frog, "chińczyk", polo itp... Bo w lumpeksach też trzeba potrafić się ubierać i szukać "perełek". Ale co tu tłumaczyć, ciemnota wie swoje..

#50 ~P.~

~P.~
  • Goście

Napisano 13 październik 2014 - 20:11

No cóż, niektórzy  dziada pradziada noszą ciuchy po kimś i sądzą, że ta jest dobrze.

Nie wyobrażam sobie nosić na sobie coś, co od nowego  nie należy do mnie. Być śmieciarzem i jeszcze z tego się cieszyć.

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2014 - 13:47

No cóż, niektórzy  dziada pradziada noszą ciuchy po kimś i sądzą, że ta jest dobrze.

Nie wyobrażam sobie nosić na sobie coś, co od nowego  nie należy do mnie. Być śmieciarzem i jeszcze z tego się cieszyć.

To wyobraźnia jak widać jest dość ograniczona, a dlaczego chyba nie muszę pisać ?

#52 Fartyasrs

Fartyasrs

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 23 wrzesień 2015 - 08:42

Nie przepadam wolę gdzieś w galerii się okupić wszystko w jednym miejscu i bardzo duży wybór.

#53 caf

caf

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 23 wrzesień 2015 - 14:21

lumpy są spoko, ale jednak te w Makowie to w większości to co nie sprzedało się w większych miastach

#54 REcall

REcall

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 05 luty 2016 - 08:24

Ja tam wolę kupować w sklepach internetowych jest taniej, wygodniej, do tego więcej rozmiarów itp, przesyłka w ciągu 1-2 dni u mnie , polecam. 

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2018 - 13:28

Ubrania na szmayeksie są dużo lepszej jakości jak te z różnego rodzaju sieciowek , po drugie można znaleźć wyjątkowe, nietypowe i niepowtarzalne ciuchy. Spodnie levisa w bardzo dobrym stanie za 15 zeta i czego chcieć więcej : )

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 10:40

Nie przepadam wolę gdzieś w galerii się okupić wszystko w jednym miejscu i bardzo duży wybór.

No właśnie chciałabym na wiosnę tego roku "okupić się" i ubrać od stóp do głów w nowe rzeczy ale gdzie konkretnie są te galerie np. w Pułtusku, Ciechanowie?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych