Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Co myślicie o sprzedających wycieraczki na parkingach ?

24 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 22:03

Co do tych wycieraczek to nie wiem czy bym chciał od takich osób kupować.. No jednak wolę znane firmy jak własnie Valeo jak już ktoś wspomniał. Jakiś czas temu wymieniałem na nie, chyba ze 3 miesiące temu i jak do tej pory to ani nie piszczą ani nie rozmazują brudu, tylko dobrze pracują.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 07:53

Czy ktoś wie gdzie to zgłosić? Urząd skarbowy, aż sie jutro przejade i sie dowiem.

chłopie zajmij sie soba,a nie sie czepiasz ludzi ktorzy umia zarabiac

#23 ~artur~

~artur~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 12:17

Ja już jeżdżę na nich prawie dwa lata i dopiero zaczynają mazać... Wie ktoś może gdzie można spotkać tych chłopców? Bo jakoś ostatnio ich nie widać...

#24 ~g~

~g~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 12:21

Ja kopiłem od nich Boscha który nie jest sprzedawany w Polsce tylko w niemieckich serwisach. Co prawda zapłaciłem za nie 170 złotych ale było warto...

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2019 - 10:40

TRAGEDIA - jaka przyczyna - oświetlenie rozrzutnika?         Niewinny kierowca ciężarówki zginął na skutek nieszczęśliwego wypadku, do którego doszło w piątek na drodze Łyse-Nowogród. Na skutek zderzenia osobowego auta z rozrzutnikiem, oderwana od maszyny zębatka przebiła szybę jadącej z naprzeciwka ciężarówki i śmiertelnie raniła kierowcę.
Do tragicznego wypadku doszło w piątek na drodze Łyse-Nowogród w pobliżu granicy woj. mazowieckiego i podlaskiego. O szczegółach poinformował lokalny portal mylomza.pl. Z relacji dziennikarzy mylomza.pl wynika, że audi a4 najechało na tył rozrzutnika obornika (czy był o tej porze widoczny- miał włączone światła). Na skutek zderzenia z maszyny rolniczej oderwała się zębatka, która z impetem uderzyła w przednią szybę jadącej z naprzeciwka ciężarówki. Lecący element przebił szybę i uderzył kierowcę w głowę. Mężczyzna zginął na miejscu, a pojazd, którym kierował, wpadł do rowu. Usuwanie skutków wypadku zajęło kilka godzin. Szczegółowe okoliczności tego zdarzenia ustalają łomżyńscy policjanci pod nadzorem prokuratora.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych