Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Co myślicie o sprzedających wycieraczki na parkingach ?

21 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Pan Jan~

~Pan Jan~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2011 - 14:27

Podszedł do mnie jeden pan w Ostrołęce na parkingu przy bazarze i zaproponował mi nowe pióra do autka. Za komplet zapłaciłem tylko 75 złotych i jestem bardzo zadowolony. Sprzedający wykazał się precyzją i znajomością w temacie.
Innym razem podszedł do mnie taki młody łepek w skórze i sprzedał mi zapach do samochodu za 19 złotych-już rok go używam a jeszcze połowa mi została. A wy mieliście jakiś przypadek tego typu?

#2 ~Elo~

~Elo~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2011 - 10:55

Ja równieź kupiłem wycieraczki od takich i jestem baaaaaaaaardzo zadowolony.

#3 Inx

Inx

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 273 postów

Napisano 28 styczeń 2011 - 13:20

...a ze mną na randkę chciał się Pan umówić ;) B)

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2011 - 13:27

Ja Też jestem zadowolony że kupiłem wycieraczki na parkingu!!!!!!!!11111111

#5 NewPoland

NewPoland

Swojak

• PipPipPipPip
  • 309 postów

Napisano 10 luty 2011 - 14:19

A ja kupiłem wycieraczki na parkingu i nawet ich nie przetestowałem. Silniczek się spalił :( ale jedno wiem, te same wycieraczki w sklepie są tańsze, a oni sprzedają je głównie zanim człowiek zdąży wejść do sklepu

#6 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 17 październik 2012 - 17:57

chlopaki którzy sprzedają wycieraczki na parkingu chociaż maja troszke drosze to i tak wole od nich znają sie na tym dobiorą rozmiary mocowania dobre że wycieraczki są na swojim miejscu kupilem bosh i wycieraczki mi spadaly z ramion

#7 Truskawkowe Ciasteczko

Truskawkowe Ciasteczko

Nowy

• Pip
  • 18 postów

Napisano 21 październik 2012 - 14:04

Oni są zboczeni , ja to tam sama nie chodze !

#8 ~Krzychu15422~

~Krzychu15422~
  • Goście

Napisano 10 październik 2013 - 14:31

Ja równieź kupiłem wycieraczki od takich i jestem baaaaaaaaardzo zadowolony.

chlopaki którzy sprzedają wycieraczki na parkingu chociaż maja troszke drosze to i tak wole od nich znają sie na tym dobiorą rozmiary mocowania dobre że wycieraczki są na swojim miejscu kupilem bosh i wycieraczki mi spadaly z ramion

co racja to racja!! Ja też kupuje cały czas u chłopaków na parkingu i jestem mega zadowolony!!! Brałem już do wielu aut i zawsze było super. Fakt troche drożej wychodzą ale każdy zarabia jak może w tych czasach. Przede wszystkim fachowo zamontują i człowiek nawet się nie dotyka. 

#9 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2013 - 21:54

Znamy sie w swojej branży i nie bieżemy ze sklepu tylko hurtownie mamy w sklepie kupicie grafity a u nas sylikony

#10 misia18

misia18

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 28 październik 2013 - 23:04

Gorzej jak nie pasują żadne z ich oferty, wówczas wciskają już byle co, byle tylko kupić...gm

#11 ~Gościu~

~Gościu~
  • Goście

Napisano 06 październik 2015 - 22:25

w trójmiescie chopy mają taki towar że ho ho polecam pana który biega na Auchan  w Gdańsku koło obwodnicy , nie jest zboczony , zna się na robocie , zawsze fachowo podchodzi do sprawy i nie robi przebitek cenowych Polecam gorąco , \gdansk ul.szczęśliwa 3  koło leroya :)

#12 ~Efekt~

~Efekt~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2017 - 20:28

To wszystko brzmi jak jakaś pseudo reklama, jakby wszyscy mieli dwie lewe ręce żeby głupie wycieraczki wymienić na markowe które wcale nie są drogie jak się wie gdzie kupić

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2018 - 23:13

Moje odnich już chodzą 6 lat. ku*** skont oni mają taki wyku***sty towar

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2018 - 23:14

Moje odnich już chodzą 6 lat. ku*** skont oni mają taki wyku***sty towar

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 19:35

Te wycieraczki unipont w sklepie po 15zł oksimo 22zł flesh 12zł oczywiście za komplet.oni wołają po 50zł ładne pieniądze zarabiają i to wrzystko bez podatku.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 19:38

Czy ktoś wie gdzie to zgłosić? Urząd skarbowy, aż sie jutro przejade i sie dowiem.

#17 Cykada

Cykada

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 01 grudzień 2018 - 22:48

Nie no przykro mi, ale jednak wolę sprawdzone dobre firmy. Obecnie mam u siebie Valeo hybrydowe i nie zamieniłbym je na żadne inne. Poza tym to i tak jakoś mi się nie wierzy, że te "parkingowe" wycieraczki są takie dobre. Nie zużywają sie przypadkiem po miesiącu? Bo te od Valeo mam już dobry rok..

#18 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2019 - 17:34

Polak to ma taki problem zawsze, jak widzi gdy ktoś tylko na czymś zarabia.... Każda przedsiębiorczość jest negowana. Polak Polakowi kłody pod nogi kładzie.

#19 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2019 - 17:34

Polak to ma taki problem zawsze, jak widzi gdy ktoś tylko na czymś zarabia.... Każda przedsiębiorczość jest negowana. Polak Polakowi kłody pod nogi kładzie.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2019 - 19:32

Muszą być z PIS...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych