Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Co jest do poprawienia w naszym miescie

Składajcie uwag i propozycje

1123 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2017 - 13:26

No kto Banaszak albo Bronek.Im ciągle mało

Ja tez coś takiego słyszałem , że ta pani do drugiej pani mówiła , że proponowali jej 170 tyś zł za ten domek w którym mieszka , a za drugi  200 tyś. tylko nie wie za który .

#42 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 10 maj 2017 - 13:48

A co ma być w pawilonie?

#43 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 10 maj 2017 - 13:49

A co ma być w pawilonie?

#44 ~Jola_jolanta~

~Jola_jolanta~
  • Goście

Napisano 10 maj 2017 - 18:58

Różan podobnież miasteczko turystyczne i na turystę nastawione tylko gdzie tu iść jechać??. Brak ścieżek rowerowych, kładka super pomysł ale cisza... Może bulwary nad Narwią ławeczki wyciąć krzaczory co zasłaniają piękne ruiny "starego mostu" A może latem tak basen odkryty w sezonie szał...wygospodarować kawałek ziemi dać leżaki parasole radocha dla dzieci rodziców..

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2017 - 19:15

Różan podobnież miasteczko turystyczne i na turystę nastawione tylko gdzie tu iść jechać??. Brak ścieżek rowerowych, kładka super pomysł ale cisza... Może bulwary nad Narwią ławeczki wyciąć krzaczory co zasłaniają piękne ruiny "starego mostu" A może latem tak basen odkryty w sezonie szał...wygospodarować kawałek ziemi dać leżaki parasole radocha dla dzieci rodziców..

Nie wiem czy ludzie zadowolą się parasolami i leżakami.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2017 - 08:11

Trzeba przerwać - przegłosować ponownie  wszystkie inwestycje zaplanowane na ten rok i na duch w szybkim tempie trzeba budować nowe przedszkole i żłobek . Bo z korzystnych warunków wynikających z urodzeń, jakie stwożyło młodym rodzicom nasze Państwo Polskie , będziemy w krótce , góra dwóch lat bum chętnych na przedszkole i żłobki oczekujących rodziców  . To powinno być priorytetem władz Samorządowych na dzień dzisiejszy naszego miasta i Gminy.

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2017 - 09:37

Trzeba przerwać - przegłosować ponownie  wszystkie inwestycje zaplanowane na ten rok i na duch w szybkim tempie trzeba budować nowe przedszkole i żłobek . Bo z korzystnych warunków wynikających z urodzeń, jakie stwożyło młodym rodzicom nasze Państwo Polskie , będziemy w krótce , góra dwóch lat bum chętnych na przedszkole i żłobki oczekujących rodziców  . To powinno być priorytetem władz Samorządowych na dzień dzisiejszy naszego miasta i Gminy.

gorszej głupoty nie słyszałem od sesji na której gardłował na ten temat Podlasin

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2017 - 15:52

gorszej głupoty nie słyszałem od sesji na której gardłował na ten temat Podlasin

Chyba pracują nad "mieszaniem krwi" w swojej sekcie :D

Zaczynacie pracować nad "mieszaniem krwi" w swojej sekcie? :D Słusznie bo stary elektorat wymiera a w przedszkolu można by formować Nowego Lepszego Polaka :P Można by nadawać Certyfikat 500+ :D

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 maj 2017 - 05:34

Czy naszej władzy odpowiada ten stan obecny , gniazdowania gawronów w parku miejskim w samym sercu miasta, gdzie słyszy się tylko nie ustanne krakanie i widzi się zacztane chodniki gawronimi odchodami w parku ?

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 maj 2017 - 06:50

Czy naszej władzy odpowiada ten stan obecny , gniazdowania gawronów w parku miejskim w samym sercu miasta, gdzie słyszy się tylko nie ustanne krakanie i widzi się zacztane chodniki gawronimi odchodami w parku ?

słyszałem ostatnio ze straż pożarna kilka razy chciała obciąg gałęzie w parku na tych drzewach gdzie mieszkają gawrony ale Stasiek nie pozwolił. Niech sam teraz radzi sobie z  gawronami

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 maj 2017 - 08:32

słyszałem ostatnio ze straż pożarna kilka razy chciała obciąg gałęzie w parku na tych drzewach gdzie mieszkają gawrony ale Stasiek nie pozwolił. Niech sam teraz radzi sobie z  gawronami

Słyszałeś tylko czy jesteś pewien ?

#52 ~Katolik~

~Katolik~
  • Goście

Napisano 12 maj 2017 - 12:03

Gościu! Odnośnie gniazdowania gawronów w parku , porozmawiaj z ekologami , zapoznaj się z przepisami i nie czepiaj się władzy , bo w tym temacie bredzisz . Zawsze lepiej jest zwalić winę na innych , byle nie na swoich. Nie chodź tym chodnikiem i podczas patrzenia w górę nie otwieraj dzioba , to ci nie ,,natrztają ".

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 maj 2017 - 07:08

Gościu! Odnośnie gniazdowania gawronów w parku , porozmawiaj z ekologami , zapoznaj się z przepisami i nie czepiaj się władzy , bo w tym temacie bredzisz . Zawsze lepiej jest zwalić winę na innych , byle nie na swoich. Nie chodź tym chodnikiem i podczas patrzenia w górę nie otwieraj dzioba , to ci nie ,,natrztają ".

Ty znasz jedną wersje , a ja znam inną , zaczerpniętą z internetu i z Wydziału Ochrony Środowiska w Ostrołęce.

#54 ~Katolik~

~Katolik~
  • Goście

Napisano 13 maj 2017 - 07:29

Gościu !!! Byłem w Ostrołęce w Wydziale Ochrony Środowiska w Ostrołęce kilka razy i dowiedziałem się o donosach na burmistrza , że wydał zgodę na jakąś wycinkę drzew (zgodnie z prawem) itp. Zapytałem się kto tak się zeszmacił donosicielstwem , a pani mgr. powiedziała mi , że powinienem znać tych ludzi . Jeżeli coś się komuś nie podoba , to znowu tych trzech doniesie do Ostrołęki? Jak znasz przepisy to idź do burmistrza i mu pomóż , a nie donosisz.

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 maj 2017 - 08:16

Gościu !!! Byłem w Ostrołęce w Wydziale Ochrony Środowiska w Ostrołęce kilka razy i dowiedziałem się o donosach na burmistrza , że wydał zgodę na jakąś wycinkę drzew (zgodnie z prawem) itp. Zapytałem się kto tak się zeszmacił donosicielstwem , a pani mgr. powiedziała mi , że powinienem znać tych ludzi . Jeżeli coś się komuś nie podoba , to znowu tych trzech doniesie do Ostrołęki? Jak znasz przepisy to idź do burmistrza i mu pomóż , a nie donosisz.

Tia już tacy byli wylewni i mówili ci o donosach. Znają tam ciebie czy jak ? Jesteście sobie na TY ?

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 maj 2017 - 15:21

Ktoś tu się odbija od ściany do ściany, zresztą jak całe PO z ich przywódcą omotanym. 

Byli przeciwni 500+ teraz są za.

Byli za przyjęciem emigrantów, teraz są przeciw .

Pierw dawali zgodę na wycinkę drzew , teraz zrobili wielki szum na cztery fajery żeby nie wycinać drzew i jak im trafić.

Grunt to to żeby na okrągło w sejmie była zadyma totalnej - wściekłej opozycji.

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 maj 2017 - 18:35

TY ale przyznaj.... :D Kaczyński na ostatniej miesięcznicy to jakby Gomułki słuchał :D nie?

"Rękę podniesioną na władze ta władza obetnie!" :D :D :D

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2017 - 14:37

Stan bezpieczeństwa trzeba poprawić.więcej widocznej policji w mieście.szczególnie w weekend.to co się dzieje w parku i pod pawilonem jest nie do zaakceptowania w mieście. Jest nieprzyjemnie i głośno. Młodzież halasuje.pije.czy tego nie widać w kamerach?

#59 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2017 - 14:45

Stan bezpieczeństwa trzeba poprawić.więcej widocznej policji w mieście.szczególnie w weekend.to co się dzieje w parku i pod pawilonem jest nie do zaakceptowania w mieście. Jest nieprzyjemnie i głośno. Młodzież halasuje.pije.czy tego nie widać w kamerach?

a co ma ze sobą zrobić? 

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2017 - 15:37

Zapada się asfalt na jezdni przy Sklepie Getmor, nie zauważyłem i miałem wstrząs nie przyjemny auta . 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych