Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Co jest do poprawienia w naszym miescie

Składajcie uwag i propozycje

1123 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gościu~

~Gościu~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2017 - 19:59

panie wszystko widzący nie wiesz pan ze kratki na ulicy nowej jak i na ulicy rolnej i cmentarnej zostały juz dawno zgłoszone a gmina jest na etapie procedury wyboru firmy ktora wykona naprawę. Zamiast pisac głupoty na forum wez sie lepiej za jakas uczciwa robote.

Czego podnóżku burmistrze się chłopa czepiasz? Kratki w tym stanie nie są od wczoraj tylko już parę dobrych lat. W gminie widocznie brak osób kompetentnych bo się z tymi kratkami tyle czasu bradzlują.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2017 - 20:43

Czego podnóżku burmistrze się chłopa czepiasz? Kratki w tym stanie nie są od wczoraj tylko już parę dobrych lat. W gminie widocznie brak osób kompetentnych bo się z tymi kratkami tyle czasu bradzlują.

kratki w tym stanie pare lat a chłop sie dzisiaj obudził i sie brata burmistrza czepia? A tys podnózek tego chłopa? A gdzie radny kujawa z tego okręgu? Czemu sie na sesji nie odezwie? Najwiecej jak odzewem tym temacie uwag do usterek z okręgu radnego Kujawy? Niecslyszalem jeszcze by na sesji cokolwiek zgłaszał. Moze do niego pora sie przyczepić?

#23 ~FapFapFap~

~FapFapFap~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2017 - 08:06

kratki w tym stanie pare lat a chłop sie dzisiaj obudził i sie brata burmistrza czepia? A tys podnózek tego chłopa? A gdzie radny kujawa z tego okręgu? Czemu sie na sesji nie odezwie? Najwiecej jak odzewem tym temacie uwag do usterek z okręgu radnego Kujawy? Niecslyszalem jeszcze by na sesji cokolwiek zgłaszał. Moze do niego pora sie przyczepić?

Wypociny na wysokim poziomie. Twój post składa się z samych pytań. Strasznie zagubiony musisz być.

Nie znam tematu z bratem burmistrza może się żrą może się kochają mam to w poważaniu czytaj we du***. Ale jak by mi ktoś bardzo pomagał to bym go chyba kochał. :wub:

A po za tym Kujawy dla Kujaw!

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2017 - 09:46

Co prawda to prawda Radni nie chcą się angażować w prace na rzecz naszego miasta i Gminy, nawet po wskazywaniu im uwag i problemów w różnych sprawach - nie wiem co jest tego przyczyną  . Chciał bym sam dowiedzieć się czego sie obawiają, co jest tego powodem? Jeśli się nie zmienią w krótkim czasie, to po prostu będę walił nazwiskami , bo jeśli oni się nie wstydzą swojej ułomności , to ja tym bardziej nie będę się wstydził ...

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2017 - 13:53

Wypociny na wysokim poziomie. Twój post składa się z samych pytań. Strasznie zagubiony musisz być.

Nie znam tematu z bratem burmistrza może się żrą może się kochają mam to w poważaniu czytaj we du***. Ale jak by mi ktoś bardzo pomagał to bym go chyba kochał. :wub:

Sądząc po Twoim wpisie zupełnie nie zrozumiałeś postu osoby której odpisałeś co oznacza że dyskusja z Tobą to jak walenie głową w mur. 

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2017 - 08:49

panie wszystko widzący nie wiesz pan ze kratki na ulicy nowej jak i na ulicy rolnej i cmentarnej zostały juz dawno zgłoszone a gmina jest na etapie procedury wyboru firmy ktora wykona naprawę. Zamiast pisac głupoty na forum wez sie lepiej za jakas uczciwa robote.

Tylko upomnę jeszcze , że jeśli ta firma wygra ten przetarg naprawczy , niech zrobi tak że  rutynową konserwacje tych odpływów deszczówkowych - ścieków , które są na dzień dzisiejszy pozapychane piachem , trzeba je udrążnić kanałowo, bo woda przelewa się nad kratkami. Informowałem o tym na Sesji Rady Miejskiej, przekazałem zdięcia . Informowałem o tym  Kierownika ZGMIK , a nawet pokazywałem  osobiście uwagi  Panu Kierownikowi . Dzwonił Pan przy mnie do Urzędu, do odpowiedniej osoby zajmującą się tymi zadaniami . Ale mijają długie miesiące i nic...

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2017 - 11:06

Kiedy Pan uwolni świerk choinkę w parku , od zaciśniętych wrośniętych masakrycznie przewodów elektrycznych, czy to takie trudne dla Pana jako Burmistrza , że nie mogę się doprosić od 6 lat upominania ?

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2017 - 11:15

Co jest do poprawienia w mieście? To proste...Trzeba wypier***ić wszystkich PISowców w kosmos albo chociaż do Ostrołęki a potem będzie...bajka.. :D Proste

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2017 - 11:23

Tylko upomnę jeszcze , że jeśli ta firma wygra ten przetarg naprawczy , niech zrobi tak że  rutynową konserwacje tych odpływów deszczówkowych - ścieków , które są na dzień dzisiejszy pozapychane piachem , trzeba je udrążnić kanałowo, bo woda przelewa się nad kratkami. Informowałem o tym na Sesji Rady Miejskiej, przekazałem zdięcia . Informowałem o tym  Kierownika ZGMIK , a nawet pokazywałem  osobiście uwagi  Panu Kierownikowi . Dzwonił Pan przy mnie do Urzędu, do odpowiedniej osoby zajmującą się tymi zadaniami . Ale mijają długie miesiące i nic...

Stasiu sobie zażyczył i upomniał...teraz tylko Gospodarka Komunalna kupi sobie wóz za jakieś drobne 200- 300 tys i już....Jakie to proste?

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2017 - 10:47

Stasiu sobie zażyczył i upomniał...teraz tylko Gospodarka Komunalna kupi sobie wóz za jakieś drobne 200- 300 tys i już....Jakie to proste?

Słabo jesteś z orjętowany ,te urządzenie już jest w ZGKIM nie trzeba kupować drugiego , tylko władza aptekarska nie wynajmuje ich , bo szkoda im pieniędzy , chcieli by żeby ZGKIM robił im usługi za darmo, a tak nie można  przy tej umowie zawartej odgórnie. Wszystko kosztuje...

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 maj 2017 - 15:39

Przed chwilą skończyłem odsłuchanie ostatniej Sesji Rady Miejskiej i czuje się zniesmaczony , że Radny tamtego okręgu nie interesuje się swoim okręgiem , mimo że kilkukrotnie mówiłem o usterkach i potrzebach ludności. Czuję się zlekceważony zignorowany , że radny mnie olał , bardzo żałuję że jest taki arogancki . Radny nie wspomniał na Sesji o przejściu dla pieszych przez ul . Przemysłową  w chodnik na ul. Warszawskiej  przy dawnym Mototransporcie, brak pasów , że nie walczy o pasy do przejścia i lampy ostrzegawczej  na skrzyżowaniu ul. Warszawskiej  i ul. .Przemysłowej  w kierunku Marketu ; Biedronka ; Nigdy nie wspomni na sesji o zapadniętym chodniku przy przejściu przy rondzie . że zawsze tam długo po deszczu stoi woda . Nie wspomni o 5 latarniach nie świecących od kilku lat w okół ronda , przy czołgu cały szpaler lampek nie świeci się od poprzednich wakacji , aż 8 , nie świecą się rzutniki światła na postument pomnika po obydwóch stronach przy czołgu , latarnia przy GOUK , przy wieździe z ul. Warszawskiej w ul. Mickiewicza , ze słupków odgradzających ulicę , farba po odchodziła z nich jak z piskorzów , które należało by odnowić. Na ul. Warszawskiej przy domku  Państwa Żebrowskich i Państwa Tyjewskich  słupy oświetleniowe w fatalnym stanie ,widać gołe druty itd itd.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 maj 2017 - 05:34

To z kim Burmistrz podpisał umowę , że ta firma nie jest w stanie przywrócić do użyteczności lamp oświetleniowych w mieście ? 

Podobno to kolega Burmistrza  z klasy Podstawowej .

#33 ~Idy Majowe~

~Idy Majowe~
  • Goście

Napisano 04 maj 2017 - 07:11

Sądząc po Twoim wpisie zupełnie nie zrozumiałeś postu osoby której odpisałeś co oznacza że dyskusja z Tobą to jak walenie głową w mur. 

Gdzie to wyczytałeś, że ja będę z kimkolwiek wdawał się w polemikę? 

Po prostu piszę randomowe posty. :mellow:

btw. Po co zadawać pytania bez odpowiedzi?

Nawiasem mówiąc strata mojego czasu ale polecam osobie zadającej głupie pytania artykuł "Sztuka zadawania pytań." wiele z niego wyniesie jak oczywiście przeczyta ze zrozumieniem co nie będzie łatwe. 

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 maj 2017 - 07:25

Rzeczywiście chyba nasz budżet Różański  jest w kryzysie - ruinie, patrząc , że od roku władza nie może się uporać z zapadliskami na ul. Słonecznej  i ul. Mostowej  na przeciw źrudełka, oczywiście zgłaszanej przez radnego Janusza Skierkowskiego na Sesji Rady Miejskiej. Najpierw zabezpieczyli taśmą która w krutce znikła , teraz widzę znaki przewrócone, zabezpieczające niebezpieczne awaryjne punkty . Władzy gminnej najwyraźniej to pasuje , co oni przez tą zwłokę chcą osiągnąć ?

#35 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 09 maj 2017 - 21:47

Podobnie jak z budynkiem na Kilińskiego.ogrodzony wstępnie taśma.taśma zerwana i cisza. Nie ma właściciela a budynek grozi zawaleniem. W czasie silniejszego wiatru leci papa z dachu i kawałki cegły z kominów.nie ma osoby która się zainteresuje na dłużej i załatwi sprawę do końca.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 maj 2017 - 22:44

Podobnie jak z budynkiem na Kilińskiego.ogrodzony wstępnie taśma.taśma zerwana i cisza. Nie ma właściciela a budynek grozi zawaleniem. W czasie silniejszego wiatru leci papa z dachu i kawałki cegły z kominów.nie ma osoby która się zainteresuje na dłużej i załatwi sprawę do końca.

Nie ma wlasciciela wiec co proponujesz?

#37 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 10 maj 2017 - 05:56

Ustalić spadkobiercow

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2017 - 07:16

Nie ma wlasciciela wiec co proponujesz?

Ktoś zwęszył intrafny interes na tej ulicy Kilińskiego, chce wykupić nawet dwa domy za pawilonem włącznie z domem pani Kosakowskiej pod parking przyszłej działalności w Pawilonie Handlowym, może wkrótce się problem sam wyklaruje . 

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2017 - 08:10

No kto Banaszak albo Bronek.Im ciągle mało

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2017 - 08:19

Ustalić spadkobiercow

No tu ustal.

Dodaj odpowiedź