Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Cmentarz w Myszyńcu

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ptok~

~Ptok~
  • Goście

Napisano 11 październik 2013 - 06:59

Byłem przed rokiem na cmentarzu w Myszyńcu na Wszystkich Świętych, był wielki bałagan, samochód musiałem zaparkować dopiero za przystankiem PKS. Będąc wczoraj na cmentarzu

muszę stwierdzić, że przez prawie rok nic tu nie prawie nie zrobiono z parkingiem. Wprawdzie

pracuje tu jakaś ekipa, lecz jej praca polega głownie na oparciu się na łopacie.

Wygląda na to ,że proboszcz nie posiada zdolności organizacyjnych i ma w nosie wiernych

odwiedzających cmentarz.

I jeszcze jedna przykra sprawa. Od starego głównego wejścia w tylnej lewej stronie znajdowały

się groby żołnierskie które zostały zlikwidowane jeszcze w ubiegłym roku. Liczyłem, że postawiony będzie w tym miejscu chociaż krzyż z tablicą a tu nic. Widocznie liczy się tylko kasa za kilkadziesiąt

nowych grobów po grobach żołnierskich. Co się stało z wychowaniem patriotycznym tak mocno akcentowanym przez Kościól i mieszkańców Kurpiowszczyzny, co na to władze gminy ?

#2 ~Krzok~

~Krzok~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2013 - 00:01

Byłem przed rokiem na cmentarzu w Myszyńcu na Wszystkich Świętych, był wielki bałagan, samochód musiałem zaparkować dopiero za przystankiem PKS. Będąc wczoraj na cmentarzu

muszę stwierdzić, że przez prawie rok nic tu nie prawie nie zrobiono z parkingiem. Wprawdzie

pracuje tu jakaś ekipa, lecz jej praca polega głownie na oparciu się na łopacie.

Wygląda na to ,że proboszcz nie posiada zdolności organizacyjnych i ma w nosie wiernych

odwiedzających cmentarz.

I jeszcze jedna przykra sprawa. Od starego głównego wejścia w tylnej lewej stronie znajdowały

się groby żołnierskie które zostały zlikwidowane jeszcze w ubiegłym roku. Liczyłem, że postawiony będzie w tym miejscu chociaż krzyż z tablicą a tu nic. Widocznie liczy się tylko kasa za kilkadziesiąt

nowych grobów po grobach żołnierskich. Co się stało z wychowaniem patriotycznym tak mocno akcentowanym przez Kościól i mieszkańców Kurpiowszczyzny, co na to władze gminy ?

I cóż, wszystko po staremu, nic się nie zmieniło,

Czarna przewodnia siła narodu znów założyła kaganiec na usta/jak za PRL-u?

#3 okular

okular

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 22 listopad 2013 - 10:38

Ludzie się nie zmieniają. Zawsze zostają tacy sami.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2014 - 09:30

Czy Myszyniec ma prawa miejskie ? Jeśli tak to od kiedy ?

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2014 - 22:20

odwiedzających cmentarz.

Wydaje się,ze to właśnie władze Gminy prowadzą tak ospale te roboty.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2014 - 22:21

odwiedzających cmentarz.

Wydaje się,ze to właśnie władze Gminy prowadzą tak ospale te roboty.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2016 - 12:29

Dekret wydany przez Episkopat i podpisany przez abp. Stanisława Gądeckiego, przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, został opublikowany na stronie diecezji łomżyńskiej i będzie ogłoszony 3 kwietnia br. w Niedzielę Miłosierdzia Bożego. W liście skierowanym do wiernych abp. Gądecki przedstawił najnowsze ustalenia hierarchów kościelnych dotyczące wysokości pobieranych opłat za ceremonie kościelne i udzielane sakramenty. W myśl dekretu episkopatu opłata za chrzest i pogrzeb zostanie całkowicie zniesiona.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2016 - 12:31

Dekret wydany przez Episkopat i podpisany przez abp. Stanisława Gądeckiego, przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, został opublikowany na stronie diecezji łomżyńskiej i będzie ogłoszony 3 kwietnia br. w Niedzielę Miłosierdzia Bożego. W liście skierowanym do wiernych abp. Gądecki przedstawił najnowsze ustalenia hierarchów kościelnych dotyczące wysokości pobieranych opłat za ceremonie kościelne i udzielane sakramenty. W myśl dekretu episkopatu opłata za chrzest i pogrzeb zostanie całkowicie zniesiona.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 luty 2020 - 08:06

KOMUNIKAT W SPRAWIE POGRZEBU

ŚP. PAWŁA CEBERKA

Kuria Diecezjalna w Łomży uprzejmie zawiadamia, że zmarł Paweł Ceberek, bratanek ks. kan. Stefana Ceberka, proboszcza parafii pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Porządziu.

Msza św. pogrzebowa za śp. Pawła Ceberka odbędzie się dnia 8 lutego br. (sobota), o godz. 11.00 w kaplicy pogrzebowej na cmentarzu miejskim w Ostrołęce (ul. Krańcowa).

Składając serdeczne wyrazy współczucia ks. Stefanowi Ceberkowi oraz Rodzinie Zmarłego, prosimy o modlitwę za śp. Pawła Ceberka.

„Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...”                                                              

ks. Artur Szurawski Kanclerz Kurii

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2020 - 18:03

Kuria Diecezjalna w Łomży z przykrością zawiadamia, że w wieku 87 lat zmarł Alfred Stepnowski, tata ks. Biskupa Janusza Stepnowskiego, Biskupa Łomżyńskiego.
Msza św. pogrzebowa za śp. Alfreda Stepnowskiego odbędzie się dnia 21 lutego 2020 r. (piątek) o godz. 11.00 w kościele parafialnym pw. Nawiedzenia NMP w Ostrołęce.
Składając serdeczne wyrazy współczucia ks. Biskupowi Januszowi Stepnowskiemu oraz Rodzinie Zmarłego, prosimy o modlitwę za śp. Alfreda Stepnowskiego oraz udział w uroczystościach żałobnych.
Wieczny odpoczynek racz Mu dać, Panie...”

ks. Artur Szurawski
Kanclerz Kurii
Łomża, dnia 19 lutego 2020

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2020 - 08:09

Życie i zdrowie każdego z nas jest najwyższą wartością, dlatego też zwracam się z prośbą o pomoc dla Naszego Szpitala w Ostrołęce, który jest jedynym szpitalem dla Miasta Ostrołęka, całego powiatu ostrołęckiego oraz dla znacznej ilości pacjentów z okolicznych powiatów.

Od miesiąca każdego dnia przyjmujemy pacjentów z podejrzeniem koronawirusa. Nie czekając na rozwój pandemii w porozumieniu z Panem Wojewodą przygotowaliśmy 220 łóżek na potrzeby przyjęć pacjentów już zarażonych koronawirusem. Przejście szpitala w tryb ordynacji oczekującej na pacjentów powoduje, że nasze przychody dramatycznie spadły, a koszty wzrosły i na dzień dzisiejszy nie są rekompensowane.

Szpital nie był przygotowany na tak dużą ilość pacjentów zakaźnych, zwłaszcza w okresie stałego niedofinansowania działalności.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych