Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Cmentarz

34 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 22:38

Kto kradnie znicze i kwiaty z cmentarza? Zlodzieju mam nadzieję,że łapy Ci wykreci! Jesteś zwykła menda

#2 ~Luk~

~Luk~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2019 - 07:46

Zwykla hiena cmentarna ktora
Boga sie nawet nie boi

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2019 - 10:00

Podłość ludzka nie zna granic.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2019 - 10:06

Jeżeli ktoś wie kto kradnie lub był świadkiem takiego incydentu to proszę napisać lub skierować na owego złodzieja. Nie rozumiem jak tak można

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2019 - 19:41

Założyć monitoring przy wyjściu z cmentarza i na kaplicy i wtedy będzie można sprawdzić, kto to robi na złość ludziom i zmarłym.

Kontenery pełne odpadów.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2019 - 21:21

Swinia egoistycxna nie mająca szacunku do zmarłej osoby i do pogrążonej w bolu rodziny

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2019 - 21:28

Może jakiś skacowany pijaczek, już tak nie psiotcze....

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2019 - 09:10

W Jerozolimie czy Ziemi Świętej , to naocznie widać jak pracownicy obsługi przy grobie pańskim kupują świeczki wstawiają je tylko odejdą a obsługa zaraz wyjmuje je i wrzucają  w pojemnik do przetopu , bo ile to trzeba było czekać zanim ona się wypali , a tam ciągle napierają tłumy pielgrzymów i każdy chce zapalić świeczkę i byznes się kreci ja talala ...

#9 ~HB~

~HB~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2019 - 11:58

W Jerozolimie czy Ziemi Świętej , to naocznie widać jak pracownicy obsługi przy grobie pańskim kupują świeczki wstawiają je tylko odejdą a obsługa zaraz wyjmuje je i wrzucają  w pojemnik do przetopu , bo ile to trzeba było czekać zanim ona się wypali , a tam ciągle napierają tłumy pielgrzymów i każdy chce zapalić świeczkę i byznes się kreci ja talala ...

bo to nie żaden grób pański...a tylko jak wszystko,wielki biznes!

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2019 - 13:53

Zastanawiam się nad stałymi bywalcami na cmentarzu. Ok odwiedzają swoich bliskich ale czy przypadkiem nie robią tego też w innym celu

#11 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2019 - 21:08

Ja widzialam jakąs kobietę co dziwnie się rozgląda i znicze i kwiaty wybiera ze smietnika.Dziwnie się zachowuje.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 18:07

Obecnie wśród bezpośrednio zainteresowanych parafian trwa zbiórka na rzecz wycinki dwóch drzew na terenie cmentarza przy ul. Moniuszki. Drzewo na cmentarzu w wichurę stanowi poważne zagrożenie dla nagrobków. Gospodarz powinien dbać.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 20:36

Ja widzialam jakąs kobietę co dziwnie się rozgląda i znicze i kwiaty wybiera ze smietnika.Dziwnie się zachowuje.

Rozglądała się bo się pewnie troszkie wstydziła, ze śmietnika to nie kradzież i nie grzech.Moja babcia zawsze mówiła ze kto kradnie z cmentarza i przynosi do domu to śmierć przywołuje do domu.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 23:04

Może ktoś przerabia wiązanki i kładzie do siebie lub sprzedaje

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2019 - 03:53

Rozglądała się bo się pewnie troszkie wstydziła, ze śmietnika to nie kradzież i nie grzech.Moja babcia zawsze mówiła ze kto kradnie z cmentarza i przynosi do domu to śmierć przywołuje do domu.

Co ofiarowane zmarłemu nie może wrócić do żywych.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2019 - 13:39

Rodzina nie po to stawia kwiaty, znicze,  aby ktoś z grobu kradł. to niedopuszczalna rzecz, aby coś takiego działo się na cmentarzu fakt taki należy zgłosić zarządcy cmentarza i na policje. Brat postawił znicze i nie podpalił to zginęły z pomnika

#17 ~Miki~

~Miki~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2019 - 13:47

Slyszalem o takiej akcji Zbiera sie znicze ze smietnika myje potem wklada sie nowy wklad i sprzedaje

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2019 - 15:34

Sortowanie odpadów

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2019 - 16:29

Slyszalem o takiej akcji Zbiera sie znicze ze smietnika myje potem wklada sie nowy wklad i sprzedaje

W sumie to nawet ekologiczne, byle ze śmietników a nie grobów.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2019 - 18:58

W sumie to nawet ekologiczne, byle ze śmietników a nie grobów.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych