Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Chorzele nowa Burmistrz

2696 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~polo FIgura~

~polo FIgura~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2010 - 17:32

Cha! Cha! Można było się spodziewać,że tak będzie. Odgrzebcie mojego posta, w którym było napisane dlaczego pani S. jest najmniej odpowiednią kandydatką na ten stołek.Nietolerancja, niespełnione ambicje i mania wielkości. Obserwując poczynania tej pani z duuużej perspektywy, odnosi się wrażenie, że jest to taki malutki człowieczek, tupiący nóżkami i próbujący wymusić krzykiem i innymi "psychotechnikami" zabawkę z górnej półki- dużą,kolorową ładnie świecącą się i niezwykle nęcącą-WŁADZĘ,która, jak wszyscy wiemy, demoralizuje. Dla mnie osobowość tej pani jest tak bardzo mała, tak bardzo przyziemna i niska...
Wiecie? Lubię od czasu do czasu przeglądać to forum. Jest dla mnie jak serial. Ciekawe czego dowiem się w następnych odcinkach? Czy zwolniony pracownik pozwie panią S.? Czy może się "dogadają'? Czy jeśli pracownik jej nie pozwie to czy pani S. poczuje się na tyle bezkarnie,że posypią się kolejne zwolnienia? Jak będa wyglądały uniformy i czy superkrowa zajdzie w ciążę? Czekam z niecierpliwością i pozdrawiam wszystkich "widzów" teatrzyku.

A swoją drogą: toż to Gombrowicz w czystej postaci!

Mistrzu mój ! Nie wymyśliłbym nic lepszego dla określenia tego kierata w którym tym biednym ludziom przyszło pracować ! Oni powinni dostawać szkodliwe za warunki w jakich muszą pracować z powodu prawie dwóch tysięcy omamionych ludzi ...........

#42 ~laufer~

~laufer~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2010 - 18:47

To niech się pozwalniają , przymusu nie ma.

#43 ~katia~

~katia~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2010 - 20:14

Dokładnie jak macie tak źle to się pozwalniajcie , chętnych na wasze miejsce nie zabraknie

#44 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2010 - 21:42

Dokładnie jak macie tak źle to się pozwalniajcie , chętnych na wasze miejsce nie zabraknie

Myślę że NIKT z urzędu się nie odwży i nie ma odwagi pisać coś na prawą B. Stanowczo każdego dnia nerwów umila im życie.

#45 ~baca~

~baca~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2010 - 21:44

Pewnie ? !! I jeszcze co ?

#46 ~witek~

~witek~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2010 - 21:47

"mundurki"

a jako bielizne wolno nosić :D

#47 ~han~

~han~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2010 - 08:37

to po h... narzekacie .

#48 ~Hejter~

~Hejter~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2010 - 10:38

Ludzie ogarnijcie się. P. Szczepankowska wzięła się wreszcie za wszystko. W gminie na jedno miejsce byly zatrudnione dwie osoby. To jest karygodne. I nic tylko ciagle słychać na Chorzelach że "ta to z tym" a "ten z tą".

Ruszcie swoje dupy i do roboty a jak nie to się zwolnić, mundurki itp to podstawa ;]

Pewnie panie pracownice wolą chodzić z wywalonymi cycami na wierzchu? - skoro wam to tak przeszkadza

#49 ~@~

~@~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2010 - 12:01

Może ona powinna zakupić golfy . Albo najlepiej takie majki babcine. Z golfem. I rano sprawdzać. Kto nie założył. Do zwolnienia. Ludzie! Czy to dom wariatów czy urząd do diabła.

#50 ~fiona~

~fiona~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2010 - 12:03

a ja myślę że musicie jej kupić miarkę

#51 ~jola~

~jola~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2010 - 15:24

Co ma mierzyć. Długość miniówek co niektórych pań ?

#52 ~testosteron terror~

~testosteron terror~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2010 - 15:28

A mnie by się podobało gdyby chodziły toples, oczywiście tylko te młodsze.Wiecie jaką reklamę byście urzędowi zrobiły .

#53 ~Ziutek~

~Ziutek~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2010 - 18:45

A mnie by się podobało gdyby chodziły toples, oczywiście tylko te młodsze.Wiecie jaką reklamę byście urzędowi zrobiły .

E tam młodsze. Mnie by się podobało gdyby pudernica chodziła toples. Oj to była by dopiero reklama.

#54 ~janek~

~janek~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2010 - 20:07

I bardzo dobrze , to nie chałupa w Sosnówku , porządek musi być ,a i roboty co niektórzy się nauczą .A co do antagonistów to zawsze się znajdą.

Na Sosnówku ludzie porządek znają i mają a roboty uczyć ich nie potrzeba a już na pewno nie będą tego robić potomkowie zarządców PZZ. Za porządki w gminie trzeba rozliczyć Dyzmę z apteki

#55 ~Ziuta~

~Ziuta~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2010 - 20:24

No i te kolejki do pani burmistrz.
Wejść pilnie chcesz bo klient czeka.
A tu klapa.
Lista oczekujących w sekretariacie na audiencję.
Jednego dnia się nie dostaniesz.
Drugiego lecisz na pewniaka.
A tu klapa.
Lista nieaktualna.
Zapisy od nowa.
Wpisujesz się po raz drugi.
I znów klapa.
Pani burmistrz nie miała życzenia z tobą rozmawiać.
Mija jeden dzień, drugi a dostać się to cud.
Wchodzisz cudem piątego dnia.
I zjebka.
Dlaczego tak długo zwlekałeś z tą sprawą.

Ludzie wytrzymajcie do absolutorium bo z tej okazji jeden radny dusi burmistrzów może mu się w końcu uda a potem trochę pokuleje na nóżynę i będzie wam lżej.

#56 ~kdffg~

~kdffg~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2010 - 20:39

Co to jest PZZ ?

#57 ~janek~

~janek~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2010 - 21:13

Co to jest PZZ ?

spytaj BEATKI ona zna dobrze tą firmę rodzinną spod Chorzel

#58 ~luz~

~luz~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2010 - 17:13

Może ona powinna zakupić golfy . Albo najlepiej takie majki babcine. Z golfem. I rano sprawdzać. Kto nie założył. Do zwolnienia. Ludzie! Czy to dom wariatów czy urząd do diabła.

Nie gorączkuj się tak bardzo bo wylewu dostaniesz.Jednolite stroje to nie nowość .Co wam się tak nie podoba, przecież wy tam do roboty przychodzicie a nie na jakąś galę .A co niektóre to miniówki noszą że d u p ę widać.

#59 ~ziuta~

~ziuta~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2010 - 19:00

Nie gorączkuj się tak bardzo bo wylewu dostaniesz.Jednolite stroje to nie nowość .Co wam się tak nie podoba, przecież wy tam do roboty przychodzicie a nie na jakąś galę .A co niektóre to miniówki noszą że d u p ę widać.

#60 ~marycha~

~marycha~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2010 - 23:36

jak to czytam to robi mi się niedobrze <_< wchodząc teraz do urzędu od razu czuć "rządy" pani B. Czy to jest mądre żeby zapisywać się na rozmowę z nią?! Takim postępowaniem to tylko ludzi zniechęca do siebie. Poprzedni burmistrzowie byli zawsze otwarci na petentów, przyjmowali ich od razu...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych